Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Masz całkowitą rację, licytowałem całkiem fajnego de luxa i cena przekroczyła już 170zł więc odpuściłem..

Korci mnie teraz żeby zalicytować ten oto egzemplarz:

http://allegro.pl/lucz-zsrr-pozlacany-au-10-23-kamienie-plaski-i5210979523.html

Tylko zastanawiam się co to za tarcza? Czy to oryginał czy czyjaś radosna twórczość.. ;)

Co do Rakiety, strasznie mi się podoba, gdyby było kup teraz poniżej 200zł to pewnie bym brał bez zastanowienia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zresztą zauważyłem że na aukcjach za naszą wschodnią granicą kiedy, trafi się coś fajnego to ceny też zaczynają być z kosmosu… Zaglądam tam czasem w poszukiwaniu Rezonatora :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz całkowitą rację, licytowałem całkiem fajnego de luxa i cena przekroczyła już 170zł więc odpuściłem..

Korci mnie teraz żeby zalicytować ten oto egzemplarz:

http://allegro.pl/lucz-zsrr-pozlacany-au-10-23-kamienie-plaski-i5210979523.html

Tylko zastanawiam się co to za tarcza? Czy to oryginał czy czyjaś radosna twórczość.. ;)

Co do Rakiety, strasznie mi się podoba, gdyby było kup teraz poniżej 200zł to pewnie bym brał bez zastanowienia :)

Wygląda na oryginał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma kilka ciekawych pozycji poza tą Czajką. Walka trwa. Amfibia 300m już ponad dziewięć paczek, Wołna, Budzik Kirowa z wężykiem, Lodóweczka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyglądałem mu się, coś mi w nim nie do końca się podoba :( do tego jeszcze brak wypełnienia złotego na 3 ale z drugiej strony patrzac na to co się dzieje z tymi zegarkami. Szok. Bordowy 263 zeta z nieoryginalnymi wskazówkami.

 

http://allegro.pl/przepiekny-lucz-de-luxe-23j-zloto-bordo-i5228035819.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzuć okiem na alle co się dzieje z de luxami. W bardzo dobrym stanie poniżej dwóch stów nie podchodź i to poljoty, łucze czy cornaviny. Następny łucz już 202 stoi a jeszcze 17 min do końca aukcji. Może to chwilowe zapotrzebowanie na nie. Ja pedole, już 275 ;)

 

http://allegro.pl/lucz-lucz-garniturowy-rzadki-model-i5227347916.html

Edytowane przez Pilot353

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba zacznę ściągać na zarobek z  UA :huh:

Na Ukrainie strasznie ceny podskoczyły... nawet tania hrywna nie do końca to kompensuje :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena wysoka, ale to rzadki model i werk jest ok.

Przemek...masz rację, to rzadki model, chociaż ja swojego spieniężyłbym jednak za niższą kasę i to sporo, gdyby ktoś chciał ;)


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Chyba zacznę ściągać na zarobek z UA :huh:

A to co sprzedajesz na allegro to że bez "zarobku" oddajesz? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to co sprzedajesz na allegro to że bez "zarobku" oddajesz? ;)

Przecież na kolegach się nie zarabia....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to co sprzedajesz na allegro to że bez "zarobku" oddajesz? ;)

Bywa że zarabiam, bywa że po kosztach żeby odzyskać kasę i wydać na coś ciekawszego, a bywa że sprzedaje taniej niż sam zapłaciłem. Nie ma reguły. Wcale nie tak zawsze się zarabia. I sorry ale kokosów się nie zbije, szczególnie jak wydajesz więcej niż sprzedajesz :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bywa że zarabiam, bywa że po kosztach żeby odzyskać kasę i wydać na coś ciekawszego, a bywa że sprzedaje taniej niż sam zapłaciłem. Nie ma reguły. Wcale nie tak zawsze się zarabia. I sorry ale kokosów się nie zbije, szczególnie jak wydajesz więcej niż sprzedajesz :huh:

Mam niestety podobnie, chociaż ostatnio raczej oddaję poniżej kosztów zakupu  :unsure:


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Zegarek w rzeczywistości wygląda naprawdę nieźle i robi bardzo dobre wrażenie! Oczywiście bez tej bransolety...

U tego sprzedawcy cena może być grubo ponad stówkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek w rzeczywistości wygląda naprawdę nieźle i robi bardzo dobre wrażenie! Oczywiście bez tej bransolety...

U tego sprzedawcy cena może być grubo ponad stówkę.

Mam b. podobnego Poljota w cyrylicy i taka Pobiedka łądnie by się komponowała.

To nic trzeba przeliczyć drobniaki w skarbonce i atakować  :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.