Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Nie masz za co przepraszać, dla jednego to okazja, dla innego niekoniecznie. Za jakiś czas sam będziesz wiedział, co warto a czego nie warto i w jakiej cenie. Ceny na Allegro wariują, święta się zbliżają itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oferta nadaje się raczej do Nie przepłacajcie :) Idzie kupić taką za 40-50 zł z oryginalnym szkłem i sekundnikiem. Tutaja szkło wypukłe, a sekundnik od czajki męskiej chyba.

 

Jeżeli ktoś akurat szuka sekundnika do męskiej Czajki(trudno zdobywalne) to ta oferta jest okazją. Sekundnik wyjąć, resztę spieniężyć, czysty biznes :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@h2co3 jw. dałeś się 'uwieść' ładnie wykonanym fotografiom. z sowieckimi zegarkami jest tak, że to co misie lubią najbardziej, to między innymi oryginalność elementów...

 

więc ucz się :)

Raz, że pokazałeś dość popularną sławkę choć z ciekawszą tarczą z rzymskimi indeksami.

Dwa, że jakiś tuman wsadził jej pierwszy lepszy sekundnik jaki mu się napatoczył. Bez sensu! bo o oryginalny naprawdę nie jest trudno (tu, jeśli naprawdę pochodzi on od rzadkiej czajki - to w ogóle jakieś kuriozum :) )

Trzy walnął cenę świąteczną

Edytowane przez cofer

koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto, ale cena nie będzie niska ^_^

 

Edit: Krzysiek mnie uprzedził :D

Edytowane przez bahuone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy trafi do nie przepłacaj?

Wtedy kiedy bahuone przestanie licytować :D Damy Ci wtedy znać :D

Edit Poluje na ten zegarek od dawna więc łatwo nie odpuści zapewne ;)

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie odpuści, bo kolega kchrapek nie chce się podzielić, a ma :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paradoksalnie czas przedświąteczny to nie musi być złoty okres dla sprzedawców.

 

Wszyscy czają się na ten okres, wypuszczając najlepsze okazy licząc na wysokie ceny - generuje to ogromną, krótkookresową podaż, której kolekcjonerzy nie są w stanie jednorazowo wchłonąć  - poprzez to, o ile aukcje nie będą holowane z kont pomocniczych, mogą zakończyć się wartościami poniżej oczekiwań sprzedających.

 

w tym wiele osób, w tym i ja :) upatruje swojej szansy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paradoksalnie czas przedświąteczny to nie musi być złoty okres dla sprzedawców.

 

Wszyscy czają się na ten okres, wypuszczając najlepsze okazy licząc na wysokie ceny - generuje to ogromną, krótkookresową podaż, której kolekcjonerzy nie są w stanie jednorazowo wchłonąć  - poprzez to, o ile aukcje nie będą holowane z kont pomocniczych, mogą zakończyć się wartościami poniżej oczekiwań sprzedających.

 

w tym wiele osób, w tym i ja :) upatruje swojej szansy. 

 

Dokładnie jest przesycony rynek w tym okresie.....Jakis czas temu ktoś wystawił kolekcje i między innymi chyba z 6 szt  3133   w pieknym stanie i..... lipa

Moim zdaniem typowy Mirek handlarz powinien dozować  "frykasy"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paradoksalnie czas przedświąteczny to nie musi być złoty okres dla sprzedawców.

 

Wszyscy czają się na ten okres, wypuszczając najlepsze okazy licząc na wysokie ceny - generuje to ogromną, krótkookresową podaż, której kolekcjonerzy nie są w stanie jednorazowo wchłonąć - poprzez to, o ile aukcje nie będą holowane z kont pomocniczych, mogą zakończyć się wartościami poniżej oczekiwań sprzedających.

 

w tym wiele osób, w tym i ja :) upatruje swojej szansy.

Dobrze powiedziane! Nic dodać, nic ująć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mirek właśnie dozuje....... składaki   :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mirek właśnie dozuje....... składaki   :)

A nie Zbyniek i kilku innych... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy jest gdzieś lista Zbyńków Mirków i tym podobnych magików którzy wciskają kit początkującym zbieraczom?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Były próby stworzenia takiej listy, ale się nie powiodły. Niestety, ale taką listę będziesz musiał sam sobie stworzyć, bo jeden kupuje u sprzedawcy umownie zwanym A, a inny nie kupi bo już raz się przejechał. Są tez dwa rodzaje magików. Pierwsza grupa to magicy-czarodzieje, potrafią z 3 różnych zegarków stworzyć jeden, i to taki, który się radzieckim projektantom dobrze wypitym nawet nie śnił,  druga grupa to magicy cenowi, potrafią opchnąć zegarek 5 razy drożej niż realna wartość rynkowa. Sugeruję omijać obie grupy. Zawsze możesz tutaj (na forum, ale w odpowiednim temacie) zapytać o konkretnego sprzedającego to się dowiesz, czy walczyć czy jednak odpuścić.

Edytowane przez bahuone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś jeszcze o kłamczuszkach, twierdzą, że towar jest ok, a jak przychodzi, to albo nie działa, albo: ..."Panie ale lipa"... :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no tak, ale to w dużej mierze są losowe przypadki. Zdarza się czasem tak, że wysyłasz zegarek, a w trakcie transportu spłynie kropla oliwy sklei balans i zegarek będzie mocno spieszył. Podzieliłem na dwie grupy, bo ci już wspomniani robią to celowo, a w tym wypadku nie zawsze :) Ale oczywiście zawsze należy uważać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są też w miarę pewni sprzedawcy, ale tu powstaje problem szybkości :D. Wielu takich początkujących jak ja, musi liczyć na zegarki pozostawione przez kolegów z forum :) . Bo są tu szybsi od błyskawicy, którzy "łykają" nie tak strasznie rzadkie okazaje allegrowe przy pierwszej lub drugiej odsłonie.  :P


Kupię: ---.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są jednakowoż tacy którym takie "wpadki" zdarzają się częściej niż innym.

Zgadza się, ja tam jestem bardzo tolerancyjny na takie przypadki, bo mam zegarmistrza za free.

 

Są też w miarę pewni sprzedawcy, ale tu powstaje problem szybkości :D. Wielu takich początkujących jak ja, musi liczyć na zegarki pozostawione przez kolegów z forum :) . Bo są tu szybsi od błyskawicy, którzy "łykają" nie tak strasznie rzadkie okazaje allegrowe przy pierwszej lub drugiej odsłonie.  :P

 

Zgadza się, ale na to już nie mamy wpływu. Każdemu zgadza się okazja, każdy też inaczej ją definiuje. Temat rzeka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są też w miarę pewni sprzedawcy, ale tu powstaje problem szybkości :D. Wielu takich początkujących jak ja, musi liczyć na zegarki pozostawione przez kolegów z forum :) . Bo są tu szybsi od błyskawicy, którzy "łykają" nie tak strasznie rzadkie okazaje allegrowe przy pierwszej lub drugiej odsłonie.  :P

Nad tym muszę jeszcze popracować... :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.