Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Wracając do wrzuconego przeze mnie linku do Drużby. Jeszcze nie tak dawno jakby ktoś zapodał takiego linka to pewnie i parenaście osób by się podnieciło i ostro walczyło w aukcji.Cena minimalna uznana była by za okazyjną. Opis?? W sumie nic na wyrost nie jest tam napisane (no może podanie ceny minimalnej). Kompletowanie mechanizmu, koperty czy koronki uznawane było by za formalność. Kwestia odrobiny zachodu i kilkunastu/kilkudziesięciu zł wkładu. Zegarek jakby nie było jest unikatowy i może być perełką w każdej szanującej się kolekcji. Czyżby czasy się zmieniały?? Może moda inna??

Edytowane przez nekroskop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do wrzuconego przeze mnie linku do Drużby. Jeszcze nie tak dawno jakby ktoś zapodał takiego linka to pewnie i parenaście osób by się podnieciło i ostro walczyło w aukcji.Cena minimalna uznana była by za okazyjną. Opis?? W sumie nic na wyrost nie jest tam napisane (no może podanie ceny minimalnej). Kompletowanie mechanizmu, koperty czy koronki uznawane było by za formalność. Kwestia odrobiny zachodu i kilkunastu/kilkudziesięciu zł wkładu. Zegarek jakby nie było jest unikatowy i może być perełką w każdej szanującej się kolekcji. Czyżby czasy się zmieniały?? Może moda inna??

 

ja tam kupuje i kompletuje ale ta drużba to nie mój przedział cenowy .


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za tarczè i kopertè 160 zeta to jednak drogo jak dla mnie :)


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to graty za Burana, ale jak to się stało skoro gość jeszcze parę dni temu chciał za niego 150 zeta w aukcji ??


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za tarczè i kopertè 160 zeta to jednak drogo jak dla mnie :)

Racja, a w sumie to za samą tarczę. Dlatego do tej pory nie mam Szturmańca, co od Sportiwnego różni się tylko tarczą , albo nawet Sputnik toż to Kirowski z inna tarczą. No ale to tylko moje subiektywne podejście.

Edytowane przez aronus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

korenspondencja czyni cuda. Na poczatku sprzedawcy zaproponowałem 100 złotych on się nie zgodił ze względu na duże zainteresowanie i telefony :). Dzis mi napisał czy dalej jestem zainteresowany a ja mu odpisałem ze tak ale za 100 plus list. A on że 120 i jakoś tak poszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buran ma kopertę stalową czy chromowaną?? Zna może ktoś bliżej co to za seria zegarków? Tzn. dla kogo produkowana??

Edytowane przez klamocik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ustrzeliłeś gratkę :)


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w buranie koperta jest chromowana, a ustrzeliłem takiego za 3 dyszki. szukałem jakiegoś info na jego temat ale kurcze ciężko trafić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może zna historię powstania tej serii buranów?? Bo ten niedźwieź i pingwiny to chyba nie na cześć wahadłowca.

Oraz jakie lata produkcji to są.

 

a to link dla przypomnienia:

http://allegro.pl/komandirski-syberyjski-wostok-i2784839023.html

Edytowane przez klamocik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak.

Limitacja to 999 sztuk. Ten to nr 104 - widać to na zdjęciu.

Dużo współczenych rosyjskich zegarków to wersje limitowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawiła się na aukcji bardzo nietypowa Slava:

http://allegro.pl/sl...2812429373.html

Krój koperty jest typowy dla Slav z werkiem 3056 (a w ostatniej fazie nawet 2356), natomiast mechanizm jest o generację starszy.

 

Edit: kurcze, dopiero teraz zauważyłem, ze to chyba sprzedaje jeden z naszych forumowych Kolegów ;)

Edytowane przez sthool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/ze...2811517960.html

 

czy ten zegarek to faktycznie seria limitowana?

 

limitacja zazwyczaj polega na delikatnej zmianie, ale zainteresowanie znacznie rośnie gdy ktoś przeczyta "limitowana seria"

 

 

szkoda że taki stan, super jest chromowana tylko ze świecą jej szukać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może cenowo to nie jest wielka okazja, ale jest to pewna ciekawostka dla miłośników radzieckich kwarców:

http://allegro.pl/piekna-slawa-cccp-jak-nowa-prezent-na-gwiazdke-i2827341661.html

Otóż z zewnątrz wydaje się, że jest to typowa Slava z werkiem 3056, jednak po zdjęciu dekla okazuje się, że w środku siedzi 2356 :) Prawdopodobnie w fabryce został spory zapas kopert a zabrakło werków 3056 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i treevill swoim wpisem o "atomowej rakiecie" chyba rozszerzył mojego pierdolca ze złomków wostoczków jeszcze na złom rakietowy :)

 

Krzysiek_Wu kręci nosem na jej stan... ale od czego w końcu mam szczotkę ryżową i mopa? szast-prast, trochę wosku i rakieta będzie jak nówka sztuka. Poza tym czaję się na wostoczka od tego samego sprzedawcy, więc oszczędzę ...piątaka na znaczkach


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedyny mocny feler tej rakiety to wygięte ucho ... próba od prostowania to gwarantowany odprysk powłoki złoconej

 

jeśli wygrałeś to gratuluje nowego nabytku


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O w mordkę jeża! chyba nigdy nawet nie zbliżę się do Waszej spostrzegawczości :) odpaliłem teraz stronkę i kuźwa naprawdę nie widzę tego ucha... normalnie "dziecko we mgle". Ale nie piszcie, o które ucho biega! fajnie, przynajmniej będę miał zabawę na spostrzegawczość jak przyjdzie przesyłka :)

 

Tak bajdełaej, to jeden z moich ulubionych wostoczków ma lekko klapnięte uszko i wcale mi to nie przeszkadza

 

hmmm... no tak! przecież ten pasek 20-tka pachnie podejrzanie

Edytowane przez cofer

koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.