Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś chce zostaś kosmonautą, to koszty nie grają roli ! chyba wezmę w pakiecie z tym -> http://allegro.pl/za...730856.html na orbicie okołoziemskiej, jak znalazł :)

 

...ktoś mi napisze słówko nt komandira?

Edytowane przez cofer

koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny zegareczek ta stara Pobieda, ale jest bardzo mała i w tym stanie jednak powinna być sporo tańsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam, looz. O kwarcową Rakietę wielkiej wojny nie będzie, możesz być spokojny :)

Gdyby to była Rakieta z werkiem 3056 to co innego - mogłoby być ostro, ale 2356 nie cieszy się jakoś wielkim zainteresowaniem, w dodatku tytuł aukcji jest skąpy i nawet nie pojawia się w nim słowo "Rakieta", więc raczej problemu nie będzie.

 

No i mieliście racje. nie było zainteresowania tą aukcją. Nawet ja przez brak dostępu do neta nie moglem jej zalicytować ale zaryzykowałem i napisałem maila do sprzedawcy i zaproponowałem cenę o 10 zł niższa . Udało się i tą rakietę mam za 25 zł :) Do zobaczenia jest w temacie z moimi rakietami

 

Co do rezonatora to mam nadzieje że kiedyś i jego uda mi się zdobyć

Edytowane przez Treevill

Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zerknijcie z łaski swojej na tego wostoczka -> http://allegro.pl/vo...2841244769.html czy jest z nim wszystko ok? jakoś "razi" mnie brak napisu na dole tarczy "sdiełano B CCCP" lub "zakaz MO CCCP"

 

Poza tym jak to jest z werkami komandirskich? we wszystkich wostoczkach-zabytkach, które miałem w łapach, były bite logo czczz lub wostoka i oznaczenia kalibru werka... tutaj brak i tylko mogę podejrzewać, że "B" z zawijasem jest pod kołem balansu. Czy tak ma być?

 

I jeszcze jedno pytanie: czy koperty tych komandirów (z zakręcaną koronką) są chromowane czy stalowe?

 

Co do tego Kamandira, to jak najbardziej wydaje się być autentyczny, z tym że jest to porodukcja pochodząca z lat 90tych. Na pewno nie pochodzi jeszcze ze "starego systemu" - wtedy był by sygnowa ny "Zdiałano w CCCP' (sprzedający albo się nie zna, albo celowo wprowadza w błąd...). Jakkolwiek fajna sztuka

Edytowane przez daktarin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak daktarin- wykonanie i wykończenie werku ala puszka po śledziach sugeruje również schyłkowe pochodzenie i raczej już rosyjski rodowód. Z tymi Zdziełano to bywa różnie, ale faktycznie w Komandirach tak było pisane. Sprzedający ma ze 2 inne konta więc hurtownik Ci on i zabieg markietingowy uprawiać może.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rosyjski komandirek z wczesnorosyjską tarczą i brzydko wykończonym mechanizmem. Niemniej stan ładny, rzeczywiście...


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to okazja, ale podziwiam wypracowanie z opisem zegarka i ilość zdjęć, de facto przedstawiających w 95 proc. to samo (naliczyłem 90) :)

http://allegro.pl/sz...2849479708.html

Toś pojechał,toż to aukcja założyciela tego wątku :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toś pojechał,toż to aukcja założyciela tego wątku :lol:

nie to miałem na myśli (no może oprócz zdjęć, choć sam nawet nie mam zielonego pojęcia jak wstawić taką ilosć :lol:). Dzięki temu opisowi, sam się zainteresowałem tym modelem i przewertowałem już kilka ładnych stron, jest trochę o nim ciekawych historii, m.in. czy w końcu był w kosmosie z Gagarinem, czy były wersje specjalne itp.

Bo chyba tak naprawdę prestiż tego zegarka nie wynika chyba z werku, tylko z jego legendy i dostępności, czy też raczej niedostępności.

ps. Jak dobrze pójdzie to jutro może będę miał taki sam :)

Edytowane przez biedronsky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i pewnie oryginał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg legendy po ukończeniu szkoły dostawali wersje 15 kamieniowa a w kosmos poleciała wersja 17 kamieniowa, ze stop sekundą i innym deklem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i pewnie oryginał ;)

Coś insynuujesz ? ;)

Mógłbym pożenić tarczę i wskazówki ze sportivnym i głosić wszem i wobec, że to wersja późna, ale taki był, taki jest, rzadnych kombinacji w nim nie ma.

Edytowane przez Voli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiedziałem że to zakup od Ciebie :) jak tak to już nic nie mówię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 2004 roku w kosmosie było 437 - 443 ludzi (dokładnie nie wiadomo ilu chinczyków? i nie ma jednoznacznej definicji, gdzie rozpoczyna się przestrzeń kosmiczna?) - a Gagarin był JEDEN !!!! :)

 

Koledzy chciałbym wrócić do tematu komandira

Zerknijcie z łaski swojej na tego wostoczka -> http://allegro.pl/vo...2841244769.html
odpuściłem sobie aukcję w okolicach stówki a zakończyła się na dwóch z ochłapem - jestem w lekkim szoku... moze mnie uświadomicie, czym takim wyróżniał się ten komandir? bo na przykład tutaj -> http://allegro.pl/vo...2862582852.html poszedł podobny za ponad 4-ro krotnie niższe pieniądze (!) przecież nie chodzi o jakiś szczególny wygląd koperty, czy że ten drugi miał trochę "brudu za paznokciami"?

Czy cena zamknięcia aukcji dla tego przypadku. to przykład walki kogutów? :)

Edytowane przez cofer

koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu ten drugi jest brzydki i zegarki w tej kopercie nie są cenione. Jak dla mnie cena pierwszego jest wysoka, ale w sumie to fajny zegarek w dobrej kondycji. No może oprócz tego, że jest "skundlony" bo w kopercie od Generalskiego, bo jest wyraźnie większa :D

Edytowane przez aronus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprostu dobre zdjecia to pół sukcesu, no i w pierwszym korona ladniejsza po mojemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hello

Do świąt- 10% rabatu + darmowa przesyłka na moich aukcjach dla klubowiczów

nick taki sam jak w Klubie


Sex, drags & rock-n-roll !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie potrzebuje info na temat tych zegarków bardziej chodzi mi o rakite duzo szukallem ale nic moze udzielicie pomocy

post-57849-0-96843600-1356078227_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.