Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

I to właśnie jest najlepszy przykład dla czego zegarki złote trafiają do tygla i są przetapiane

Dobra, dobra. Mam rakietę 20g z papierami i nos, dasz więcej niż 2000 zł?

 

Poza tym, przybliż mi swój wywód logiczny sugerujący, że moja wypowiedź to pochwała przetapiania, bo tak to odebrałem...

 

Ja może rozwinę swoją wypowiedź, bo imho nie zrozumiałeś - Gdyby gość chciał sprzedać zegarek poniżej ceny złomu, byłoby to dla niego nieopłacalne.

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez lordpinki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dobra, dobra. Mam rakietę 20g z papierami i nos, dasz więcej niż 2000 zł?

Nie dam dla tego napisałem to co powyżej

 

 

 

Poza tym, przybliż mi swój wywód logiczny sugerujący, że moja wypowiedź to pochwała przetapiania, bo tak to odebrałem...

Ja tego nie napisałem to moje przemyślenia 

 

 

 

Gdyby gość chciał sprzedać zegarek poniżej ceny złomu, byłoby to dla niego nieopłacalne.

Dokładnie to miałem na myśli pisząc powyższe 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dam dla tego napisałem to co powyżej

 

Ja tego nie napisałem to moje przemyślenia

 

Dokładnie to miałem na myśli pisząc powyższe

No to mamy jasność. Wracam do tygla... ;-)

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Ja tam zobaczyłem coś ciekawszego :) ale niestety nie mogę wkleić linka :wub:   Jakieś % mi wychodzą

Co tam znalazłeś ? Daj chociaż tytuł aukcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie jest tam dużo ciekawych rzeczy - rakieta-amfibia, 55g czarny w cyrylicy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

 

U tego samego sprzedawcy

 

Часы ПОЛЕТ. Стальной корпус. СССР

 

A tego widziałem ;) obserwuję, ale konkurencja duża.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

U tego samego sprzedawcy

 

Часы ПОЛЕТ. Стальной корпус. СССР

 

https://meshok.ru/item/44815084_Часы_ПОЛЕТ_Стальной_корпус_СССР

ale już 66 osób go licytuje....

Edytowane przez gregch

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Chętnie bym powalczył ale nie mam konta. Rzadki jak......

A co za problem ? Możesz się rejestrować z Polski.

 

Jest też fajna eksportowa Sekonda na Wostoku 2214. Mechanizm goły, bez napisów i to dobry znak, bo takie bywały i są poszukiwane, ale dekiel mnie trochę martwi, bo wszystkie, które widziałem miały napisy po angielsku, lub co najmniej nabity kaliber mechanizmu. Już sam nie wiem... No i trochę drogo ;)

https://meshok.ru/item/43427815_%D0%A7%D0%B0%D1%81%D1%8B_%D0%92%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%BE%D0%BA_Sekonda_%D1%8D%D0%BA%D1%81%D0%BF%D0%BE%D1%80%D1%82%D0%BD%D1%8B%D0%B5_%D0%B4%D0%BB%D1%8F_%D0%B0%D0%BD%D0%B3%D0%BB%D0%B8%D0%B9%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B9_%D0%B0%D1%80%D0%BC%D0%B8%D0%B8#gal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Ale nie wysyła za granicę 

Kusisz dodatkowo równowartością 5$ i już wysyła ;) Niektórzy są twardzi, trzeba dać 10$, bywają też bardzo zatwardziali, którzy życzą sobie po 15$.

Wszystko zależy od podstawowej ceny przedmiotu, nieraz z tą najwyższą dopłatą się opłaca ;)

 

Tak jak trafił jeden z moich kolegów, któremu dałem ogólnego linka do "mieszka". Wynalazł Beczkę totalnego trupa, fajna koperta z całym szkłem, za równowartość 12,00 zł, za przesyłkę dopłacił 60,00 zł. No i... wku***ł  mnie kiedy przesyłka dotarła, bo dorwał kopertę od Beczki 30ATM. Tak, że tego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba że tak - ja nigdy nie kupowałem na zagranicznych serwisach 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm a wysyłka 1000$ :o

Jakby co to kolega Mayor może odebrałby osobiście  :D


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem w ciężkim szoku. Za równowartość domu w dobrej dzielnicy wojewódzkiego miasta można mieć największą kolekcję radzieckich zegarków na świecie. Nie oszukujmy się, duża część z nich jest absolutnie nie do zdobycia na rynku.


Najlepszym paliwem jest makaron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm a wysyłka 1000$ :o

Jak ktoś da te 2 300 000zł to ten tysiak to małe piwko - wystawiający jest chory na łeb i tyle - zegarki fajne ale bez przesady liczy chyba na urżniętego w trupa szejka któremu 600 000 dolarów ........... a zresztą 

 

Dziwne też są zdjęcia każde na innym tle jak zbieranina fotek z internetu 

Edytowane przez Paweł Bury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Jak ktoś da te 2 300 000zł to ten tysiak to małe piwko - wystawiający jest chory na łeb i tyle - zegarki fajne ale bez przesady liczy chyba na urżniętego w trupa szejka któremu 600 000 dolarów ........... a zresztą 

 

Dziwne też są zdjęcia każde na innym tle jak zbieranina fotek z internetu 

Raczej liczy na to, że ktoś nie policzy cyferek i kliknie "kup teraz" myśląc, że to tylko 599 dolarów z groszami.

Przecież były podobne przypadki na Alle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś da te 2 300 000zł to ten tysiak to małe piwko - wystawiający jest chory na łeb i tyle - zegarki fajne ale bez przesady liczy chyba na urżniętego w trupa szejka któremu 600 000 dolarów ........... a zresztą 

 

Dziwne też są zdjęcia każde na innym tle jak zbieranina fotek z internetu 

Ale to Mark Gordon sprzedaje - lokalizacja Singapur. Po negocjacjach wyjdzie po tysiaku za sztukę, półdarmo, o ile się ma takie pieniądze :)


Najlepszym paliwem jest makaron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.