Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Yakovlev

andrzej grygutis vel andygp ma na fejsie sputnika ladnego na sprzedaz

Miał :-)

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
" Tutaj sprzedaję samą kopertę w oryginalnym pudełku z i dokumentacją.

Mechanizm sprawny w 100%." jak to rozmieć? Biez vodki nie razbieriosz...

 

Wysłane z mojego LIVE2 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

 

 

Nie wiadomo co tam w środku go boli. Pushery wytarte, szkiełko pęknięte, naciąg wielka niewiadoma.

Ale nie chcecie darmowych naklejek ? Skandal !

 

A tak na poważnie, to naprawdę się dziwię, że aż tak wszyscy wybrzydzają. Jakby wciąż można było przebierać w wiadrach z 3133.

Jak chcesz mieć lepszy stan to przygotuj tysiaka, jak chcesz doskonały to dołóż co najmniej 3-5 stówek.

Już dawno nie widziałem 3133 w cenie poniżej 500 zł , oprócz tego fuksa ostatnio z lombardu, ale ile takich fuksów się trafia ?

Już to pisałem ale się powtórzę: za rok, dwa będziecie żałować, że nie braliście tych dzisiejszych w tych pieniądzach. HOWGH ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad nim, tylko słabe zdjęcia i tarczy nie widać dobrze, tarcza  to podstawa w takim, dziwne jest to, że zdjęcie takie nijakie z przodu. Więc jest ryzyko :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Trochę Jacku masz rację, a trochę jednak wolałbym dołożyć i kupić stan co najmniej 4/5. Kupiłem już masę zegarków z zamiarem zrobienia ich na lepsze i niewiele mi się udało, a sprzedać to też ciężko.

Jeśli kupujesz z zamiarem późniejszej odsprzedaży to... oczywiście racja.

Ja kupuję zegarki dla siebie, do noszenia, nie oglądania w gablotce czy ich sprzedaży, więc może dlatego nie wybrzydzam ;)

Zdarzało się, że kupowałem gorsze niby trupki, bo tak wynikało z opisu, a później zegarek okazywał się w pełni sprawny.

Zdarza się tez, że kupuję trupki, kilka trupków, z których składam jeden zegarek. Jeden dla siebie. Składak, ale mój ;)

A że trzeba wymienić szkiełko ? To co z tego ? W qualicie nie wymienia się szkiełek ?

A że tarcza zniszczona ? To co z tego ? Nie można poszukać lepszej ? Ostatecznie założyć noworusa ?

ITD, ITP...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Jeszcze chwilę i was pogodzę i sam kupię ;)

Jeszcze pół godziny, ale też się zastanawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już dawno nie widziałem 3133 w cenie poniżej 500 zł , oprócz tego fuksa ostatnio z lombardu, ale ile takich fuksów się trafia ?

Już to pisałem ale się powtórzę: za rok, dwa będziecie żałować, że nie braliście tych dzisiejszych w tych pieniądzach. HOWGH ;).

To licytacja, konie rusza w ostatnich sekundach :)


Cyk...cyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

To licytacja, konie rusza w ostatnich sekundach :)

 

No zobaczymy ;)

 

 

Umówcie się który bierze, a nie się będziecie licytować ;).

Jeśli zalicytuję to w granicach rozsądku, nie po to żeby zrobić krzywdę Krzychowi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee ja już trochę tego mam (5 czy 6) i nie potrzebuję, niech biorą inni. Wg mnie warto. Wymiana pusherów, szkła serwis i powinien hulać. A stan całkiem ładny z wyjątkiem trochę zjedzonej koperty od spodu. Ale do noszenia jak znalazł :)

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

To już odpuszczam ,bo nie mam programu na mili sekundy :(

Snajpera se ustaw ;) chociaż ja nigdy nie używam snajpera. Daję tyle ile uważam, że jest wart i na ile mnie stać.

Czasami boli te 2 zł więcej, ale cóż, życie...

No i kupiony za 380 +10 zł ship ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.