Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Yakovlev

Ta z lewej ma inną tarczę 17 kamieni raczej nie oryginał.

:) :) :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wympieł jest OK :) Nawet stare logo fabryki ma, taki smaczek. 

Nier widziałem wczoraj tej okazji i dzis zerknąłęm na alle i pomyślałem że to okazja  ;)

Niestety mechanizm to składak więc trudno powiedzieć czy stare logo jest od niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) :) :)

Ponad rok temu na rosyjskim forum toczyła się zażarta dyskusja na temat tego egzemplarza, jest w posiadaniu jednego z kolekcjonerów z Petersburga, z treści wynika ,że był to egzemplarz testowy wyniesiony przez jednego z pracowników, inni z kolei twierdzą ,że pewnie był wyniesiony w częściach i złożony prywatnie.Byłby to drugi egzemplarz na bransoletę, tych na pasek można się doliczyć ok 20 sztuk.Część dyskusji dotyczy tarczy dlaczego 17kamieni i polityki opisywania tarcz, co innego w mechanizmie , co innego na tarczy.

linki do stron toczącej się dyskusji i zdjęciami zegarka i mechanizmu.

http://forum.watch.ru/showthread.php?t=34598&page=46

http://forum.watch.ru/showthread.php?t=34598&page=50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Ponad rok temu na rosyjskim forum toczyła się zażarta dyskusja na temat tego egzemplarza, jest w posiadaniu jednego z kolekcjonerów z Petersburga, z treści wynika ,że był to egzemplarz testowy wyniesiony przez jednego z pracowników, inni z kolei twierdzą ,że pewnie był wyniesiony w częściach i złożony prywatnie.Byłby to drugi egzemplarz na bransoletę, tych na pasek można się doliczyć ok 20 sztuk.Część dyskusji dotyczy tarczy dlaczego 17kamieni i polityki opisywania tarcz, co innego w mechanizmie , co innego na tarczy.

linki do stron toczącej się dyskusji i zdjęciami zegarka i mechanizmu.

http://forum.watch.ru/showthread.php?t=34598&page=46

http://forum.watch.ru/showthread.php?t=34598&page=50

Znam, czytałem :)

I jakie to ma znaczenie skoro to wciąż 3031 ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawe. Mniemam, że zapłaciłeś z zakup. Jeżeli tak, to moim zdaniem warto byłoby do niego napisać i ewentualnie do Alledrogo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już napisałem, ciekawe co będzie jak ktoś inny to też kupi, będzie losował komu wysłać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten sprzedawca to de facto gdyniavintage, a on to w miarę pewny był.

 

 

Wymacane na szybie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, zdarzają się co jakiś czas i w lepszym stanie. O cenie się nie wypowiadam.

Edytowane przez Łukasz Radziszewski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko z nią w porządku? Nie widzę oznaczeń na mechaniźmie

Werki Slavy bardzo rzadko mają oznaczenia. Ta jest ok i faktycznie ładny stan. Te zegarki maja wg mnie bardzo cienką powłokę chromowania i bardzo często szybko ulega ona korozji szczególnie jeśli ktoś nosi ten zegarek na co dzień. Albo ja trafiałem na takie egzemplarze które obłaziły bez powodu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

...Albo ja trafiałem na takie egzemplarze które obłaziły bez powodu

jak pchasz łapy do kwasu, powinieneś ściągać te sławki z nadgarstka... ja ściągam! :)  i nie zauważyłem problemu chromowania w tych kopertach


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak pchasz łapy do kwasu, powinieneś ściągać te sławki z nadgarstka... ja ściągam! :)  i nie zauważyłem problemu chromowania w tych kopertach

Nie tyle miałem problem z tymi kopertami co z tym jednym modelem. Może przypadek ale faktycznie powłoka była jakby cieńsza i/albo koperta przed chromowaniem źle odtłuszczona? W każdym razie dość szybko korodowały np. przy szkle. Trzy sztuki takie miałem w rękach i dałem sobie spokój z tym modelem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.