Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Yakovlev

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dałem go stronę wcześniej, ale nie zaszkodzi. Ważne rzeczy dwa razy ;)

Mam zamiar go wziąć. Zawsze chciałem dokładnie takiego nurka :) Czaję się jak pająk :):ph34r: No i jeszcze z mistrzem muszę pogadać.....może obedrzeć mnie ze skóry do gołych kości za zrobienie tego zegarka. Dlatego najpierw spytam ile a potem zalicytuję :)

Edytowane przez Gedeon1974

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tylko balans do wymiany. Trup ze sprawnym balansem to max 30 zeta. Zapytaj o rotor i mostek. Czy wszystko dziala. Mam taką amfe ale z głową konia. Majster zaspiewal za niego bo automat. No i sam zrobilem serwis bo koszt 100 zeta byl nie do zrozumienia:)

 

wypassportowane z tapatalka

Edytowane przez Sebolski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

.... Zapytaj o rotor i mostek. Czy wszystko dziala.

Trzeba się mocno postarać żeby to zepsuć. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba się mocno postarać żeby to zepsuć. ;)

fakt,że łożysko wachnika eliminuje część problemów ale zdarzyło się mi raz wymienić przekładnie pomiędzy dwoma takimi samymi przekładniami gdyż była wytarta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Tu masz z opisem katalogowym:  https://get.google.com/albumarchive/113098239036073221216/album/AF1QipMvjpTukkSFgoYaeCoSaLKVgdDaWV46ozpDdcxQ/AF1QipNPwXeg_Bujcm_-U6YUE7etbaPA4nnslkGIslP6

 

Brałem udział w tej aukcji, ale przegapiłem zakończenie ;) Tanio poszła choć nie wiadomo czy działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu masz z opisem katalogowym:  https://get.google.com/albumarchive/113098239036073221216/album/AF1QipMvjpTukkSFgoYaeCoSaLKVgdDaWV46ozpDdcxQ/AF1QipNPwXeg_Bujcm_-U6YUE7etbaPA4nnslkGIslP6

 

Brałem udział w tej aukcji, ale przegapiłem zakończenie ;) Tanio poszła choć nie wiadomo czy działa.

 

 

no właśnie, nic nie wiadomo o niej i nie była wyeksponowana, myślałem że pójdzie znacznie taniej, miałem licytować, ale gdy zobaczyłem pięciu licytujących to się wstrzymałem, w razie czego to sam bym jej nie naprawił a i stan koperty też powalający nie był, choć nie mam takiej, jednak odpuściłem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Przemek - koperta wytarta, koronka też (w kwarcu to złe wrażenie bardzo) Zwłąszcza w noworuskim. A w zasadzie to w każdym kwarcu.

Sorki - nie bardzo wiem o co chodzi z tymi żalami  :P  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemek - koperta wytarta, koronka też (w kwarcu to złe wrażenie bardzo) Zwłąszcza w noworuskim. A w zasadzie to w każdym kwarcu.

Sorki - nie bardzo wiem o co chodzi z tymi żalami  :P  :D

;)

A, po prostu nie widziałem jeszcze takiej, albo nie zwróciłem uwagi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.