Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Dają to co mam zrobić

Akurat mi taki potrzebny bo czeka w kolejce do naprawy identyczny w stanie wizualnym idealnym

Edytowane przez Rybak1979GSL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwiezda + druga na części

http://allegro.pl/zegarek-zwiezda-i6839324668.html#thumb/7

 

Poljoty automaty za 5 dyszek, tylko trzebaby poprosić o foto mechów, ładne stany:

http://allegro.pl/zegarek-poljot-automat-i6840067349.html#thumb/1

http://allegro.pl/zegarek-poljot-automat-i6840067346.html#thumb/1

Edytowane przez Wolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/zegarek-kirowski-koperta-krab-i6841942417.html#thumb/1

 

Ładny ten kirowski, myślę, że wart tej stówy

Podziękował, wziąłem - tej tarczy w ładnym stanie nie potrafiłem dorwać, a ta jest całkiem, całkiem. Do tego ściągnąłem za 8 dyszek takiego ładnego poljocika: http://allegro.pl/show_item.php?item=6841933887 chociaż podejrzewam, że latająca wskazówka może być czymś więcej niż złym osadzeniem.. zobaczymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziękował, wziąłem - tej tarczy w ładnym stanie nie potrafiłem dorwać, a ta jest całkiem, całkiem. Do tego ściągnąłem za 8 dyszek takiego ładnego poljocika: http://allegro.pl/show_item.php?item=6841933887 chociaż podejrzewam, że latająca wskazówka może być czymś więcej niż złym osadzeniem.. zobaczymy

 

Tak widziałem go, ale ta wskazówka mnie właśnie nie przekonywała. Gość ma jeszcze ładne seiko na 7009 jeśli ktoś oprócz rusków japońce zbiera ;)

Edytowane przez rinkazki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej sie nie chwal póki nie przyjdzie...

 

Ktoś tam przedzwoni a Tobie powiedzą, że upadł przy pakowaniu, albo że sprzedali stacjonarnie...

Już raz mi tak napisali że szturmanskim za 100, przy drugim mailu który miał być ostatnim przed pozwem się znalazł :) lombardy mi nie straszne, trzeba ich uczyć kultury handlu, w 99% nie ma problemu.

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ciekawe o co byś ich pozwał :) ?

 

Tzn. oczywiście nie pochwalam takich praktyk, szczególnie, że pokazują one tylko pazerność ludzką (najlepsze, że to są czasem śmieszne sumy np. 10zł, a problemów mnóstwo - całkowicie niezrozumiałe i nieopłacalne są takie zabawy).

 

Kilka razy zdarzyło mi się, że np. "zegarek uległ uszkodzeniu" i nie mogą go sprzedać w takim stanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ciekawe o co byś ich pozwał :) ?

 

Tzn. oczywiście nie pochwalam takich praktyk, szczególnie, że pokazują one tylko pazerność ludzką (najlepsze, że to są czasem śmieszne sumy np. 10zł, a problemów mnóstwo - całkowicie niezrozumiałe i nieopłacalne są takie zabawy).

 

Kilka razy zdarzyło mi się, że np. "zegarek uległ uszkodzeniu" i nie mogą go sprzedać w takim stanie...

O wydanie rzeczy chyba, w cywilu nie siedzę ale wydaje mi się że na takim allegro nabywasz rzecz oznaczoną co do gatunku, niech sobie szukają.

 

Dla mnie to żaden koszt, a pal 6 zegarek niech chociaż koszty zastępstwa nawet małe im dowalą.

 

Jak Ci się ma kto podpisać pod pismem to zobaczysz że znajdą ten zegarek.

 

Nie pochwalam wykorzystywania czyjegoś błędu, ale tutaj to już cynizm bo od ludzi skupują to za grosze.

 

Jeszcze nie musiałem ale cisnąłbym do końca (z tym szturmanskim chrono byłem zdeterminowany). Jest mnóstwo sposobów żeby im uprzykrzyć takie praktyki.

 

Sorry za offtop, ale trochę wiąże się z tematem okazji. Nie odpuszczajcie lombardom. Oni też mają swoje sztuczki. :)

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Jestem tego samego zdania - tylko niestety trzeba mieć czas by walczyć o swoje. Najlepiej zrobić sobie jakiś wzornik i tylko zmieniać dane + jak się ma znajomego, który od razu przyklepie to super sprawa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem tego samego zdania - tylko niestety trzeba mieć czas by walczyć o swoje. Najlepiej zrobić sobie jakiś wzornik i tylko zmieniać dane + jak się ma znajomego, który od razu przyklepie to super sprawa :)

Dokładnie, jak kiedyś znajdę czas to zanonimizuję te swoje wypociny i udostępnie, tylko jak jest tu ktoś kto robi cywilne na codzień to mnie obśmieje :)

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brak zdjęć werku to podejrzane

Trzeba brać na wiarę bo werk opisany prawidłowo i podobno na dobrym chodzie. W razie czego jest podstawa reklamacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.