Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Widać drżenie rąk ustąpiło :)

P.S. Mam nadzieję, że oglądałeś wczorajsze mecze bo dużo się działo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy o tym nie myślałem. Na potrzeby posta z grubsza oszacowałem, że jest Was, koksów-kolekcjonerów około 10.

:) :) :) :)

No błagam Cię, jest ich dużo więcej. Kilkunastu to się na forum udziela (żeby nie było, sam uważam siebie za trzecią ligę). Ostatnio zegarmistrz wyciągał mi mechanizm do bociana. W pudełku (a było to pudełko z werkami tego typu) miał ich kilkaset. Widząc moją rozdziawioną gębę wskazał głową na zaplecze i powiedział "tam mam tego całe pudła. Emerytura"


Najlepszym paliwem jest makaron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukas_op

No błagam Cię, jest ich dużo więcej. Kilkunastu to się na forum udziela (żeby nie było, sam uważam siebie za trzecią ligę). Ostatnio zegarmistrz wyciągał mi mechanizm do bociana. W pudełku (a było to pudełko z werkami tego typu) miał ich kilkaset. Widząc moją rozdziawioną gębę wskazał głową na zaplecze i powiedział "tam mam tego całe pudła. Emerytura"

 

Masz rację, co jakiś czas spotykam kogoś kto zbiera, najczęściej jak coś kupuję i się zaczyna pogawędka, co masz ciekawego? i w tych chwilach rozumiem, że prędko nie dogonię króliczka 

 

Pamiętam taką sytuację. Kupowałem kiedyś swojego pierwszego poljota. Sprzedający zapytał ile masz ciekawych sztuk, na co ja dumnie odpowiedziałem 3 :) reszta to pospolite cosie. Zapytałem a Ty? odpowiedział ja mam 12... to nie za dużo, szybko Cię przegonie hehe dodał... 12 metrów kwadratowych, set sztuk. No i skończyło się moje rumakowanie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No błagam Cię, jest ich dużo więcej. Kilkunastu to się na forum udziela (żeby nie było, sam uważam siebie za trzecią ligę). Ostatnio zegarmistrz wyciągał mi mechanizm do bociana. W pudełku (a było to pudełko z werkami tego typu) miał ich kilkaset. Widząc moją rozdziawioną gębę wskazał głową na zaplecze i powiedział "tam mam tego całe pudła. Emerytura"

Ja tylko lekko prowokuję tych co się nie udzielają! ;) 


Link do mojej kolekcji: https://www.instagram.com/god.kirov/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko lekko prowokuję tych co się nie udzielają! ;)

No właśnie "3-ligowy" Sursum mało się udziela, że o chwaleniu się nie wspomnę bo to nie w jego naturze. A byłoby co pokazać i niejednemu kapcie by pospadały... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale takiej ładnej Radugi, jak tu ostatnio pokazana, to niestety nie mam. Człowiek ostatnio strasznie wybredny się w ogóle zrobił.

Korsarz ma przykładowo taki ładny Typ 17 na aukcji

https://allegro.pl/rare-typ-17-nkom-moskwa-16-kamieni-2-41-i7567245481.html#

kurczę no piękna sprawa, a ja tylko myślę, że nie chodzi i wskazówek brak. Starzeję się ;)


Najlepszym paliwem jest makaron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale takiej ładnej Radugi, jak tu ostatnio pokazana, to niestety nie mam. Człowiek ostatnio strasznie wybredny się w ogóle zrobił.

Korsarz ma przykładowo taki ładny Typ 17 na aukcji

kurczę no piękna sprawa, a ja tylko myślę, że nie chodzi i wskazówek brak. Starzeję się ;)

Wow, kiedyś dałbym się za ten zegarek pokroić. 

 

 

Chyba nadal bym dał.


Link do mojej kolekcji: https://www.instagram.com/god.kirov/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale takiej ładnej Radugi, jak tu ostatnio pokazana, to niestety nie mam. Człowiek ostatnio strasznie wybredny się w ogóle zrobił.

Korsarz ma przykładowo taki ładny Typ 17 na aukcji

https://allegro.pl/rare-typ-17-nkom-moskwa-16-kamieni-2-41-i7567245481.html#

kurczę no piękna sprawa, a ja tylko myślę, że nie chodzi i wskazówek brak. Starzeję się ;)

Myślę że jeszcze ze dwa lata temu byś go kupił bez zastanowienia Tomasz  :D  Co do wybredności to chyba wszyscy tak mamy  że z czasem byśmy tylko idealne chcieli itp itd  :D

Edit. Sam się już coraz częściej hamuję że by nie kupowąć czegoś bo rzadkie choć niekompletne itp. To później czasem  mission impossible do wykonania :D A i tak pudełko się zapełnia takimi przypadkami :D

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Edit. Sam się już coraz częściej hamuję że by nie kupowąć czegoś bo rzadkie choć niekompletne itp. To później czasem mission impossible do wykonania :D A i tak pudełko się zapełnia takimi przypadkami :D

Chciałoby się zacytować " więc chodź podaruj mi świat" zapodaj nam część tych rzadkości, damy radę

 

 

 

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka


Pozdrawiam,

Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie jest pióro od tego Agata :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie jest pióro od tego Agata :)

A jak powinno wyglądać prawilne?

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawilne bylo ze stalówką - mam Złlotoustowskiego, niestety też bez pióra ;)

Koledzy, bo się gubię, kolekcjonujecie zegarki czy pióra?

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pióra tez sa piękne ...

 

 

Taaa ... pióra

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Edit, ta Indianka, to chyba z Kraju kwitnącej wiśni?

Edytowane przez cecon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jakiś ninja się jej matce do wigwamu zakradł :)


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.