Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

 

Jak na niesprawny zegarek, to cena trocha za wysoka :) Poza tym na mechanizmie mamy logo Poljota, więc nie ma pewności czy to aby nie jest składak (aczkolwiek tu trzeba być ostrożnym, bo to nie pierwsza Czajka, którą widzę z logo Poljota - może to była jakaś współpraca między fabrykami).

Trochę zraziłem się do takich Czajek - swego czasu kupiłem aż trzy i żadnej z nich nie udało się uruchomić.

Generalnie, jeśli ktoś chce się zaopatrzyć w zegarek z werkiem 3056/3056A, to najlepiej kupić Slavę, bo było ich najwięcej i z częściami nie ma problemu. Uprzedzając pytania - nie wszystkie części między mechanizmami 3056 różnych marek są wymienne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawy kawał kamienia z genialnym mechanizmem w najlepszym wydaniu

sthool pomyślisz zapewne, że się czepiam... ale opis aucji sugeruje, że mołnia osadzona jest w granicie, natomiast zdjęcia ewidentnie temu przeczą! jak dla mnie wygląda to na oszlifowany kawałek marmuru :))


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sthool pomyślisz zapewne, że się czepiam... ale opis aucji sugeruje, że mołnia osadzona jest w granicie, natomiast zdjęcia ewidentnie temu przeczą! jak dla mnie wygląda to na oszlifowany kawałek marmuru :))

 

Ktoś nie znał się na kamieniach po prostu :) Ale pewne jest jedno - to nie jest plastikowa imitacja, jak to bywało w niektórych Mołniach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam olimpijskie Zimy w podobnych kopertach jednak w tym przypadku zastanawia mnie ten wewnętrzny metalowy ring. Takiego jeszcze chyba nie widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się wizualnie ten mały Poljocik. Jak Wam się widzi cena w stosunku do stanu wizualnego zegarka?

 

http://allegro.pl/po...3020166188.html

 

 

A ta Slava, stan świetny ale to jakiej kwoty jest sens licytowac?

 

http://allegro.pl/st...2995200942.html

Edytowane przez johndeacon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmieci to wg mnie nie są, gdybym takie zbierał to dałbym tyle ile napisałeś. Bransoleta przy Wostoku jest od Rakiety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w opisie aukcji jest napisane że bransoleta jest od Rakiety, żaden problem.

Czyli co, warto? Nie na zbieranie, bardziej na codzienny użytek.

Edytowane przez slababateria

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba ten poljot to nie długo u niego gościł skoro zamieszcza zdjęcia od poprzedniego właściela. Ciekawe czemu.

 

Podoba mi się wizualnie ten mały Poljocik. Jak Wam się widzi cena w stosunku do stanu wizualnego zegarka?

 

http://allegro.pl/po...3020166188.html

 

 

A ta Slava, stan świetny ale to jakiej kwoty jest sens licytowac?

 

http://allegro.pl/st...2995200942.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ta Rakieta zapewne też nie miała dni tygodnia w dwóch językach!

http://allegro.pl/ra...3023728222.html

 

Za to ta chyba warta zainteresowania ale cena zaczyna być wysoka niestety

http://allegro.pl/zegarek-rakieta-paketa-24-h-i3021893111.html

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba ten poljot to nie długo u niego gościł skoro zamieszcza zdjęcia od poprzedniego właściela. Ciekawe czemu.

 

Nie ma co się doszukiwać jakichś ukrytych motywów, w opisie masz odpowiedź: "nie chcę sama rozkręcać zegarka". Z tego cytatu można się również dowiedzieć, że nie u niego a u niej. ;)

I fakt, niedługo, ale koleżanka - zresztą z naszego forum - kupiła zegarek na naszym forumowym bazarku, bo ją zachwycił (a ładny jest, trzeba przyznać). A ponieważ kolekcjonuje inne marki, to po opadnięciu emocji postanowiła uszczęśliwić poljocikiem jakiegoś wielbiciela rusków. Proste? Proste :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Krees za wsparcie :)

Jest tak jak piszesz-nie mam nic do ukrycia w związku z tym poljotem-jeśli ktoś sobie zyczy oczywiście go rozkręcę.

Wybór-co do mojej kolekcji-padł głównie na delbany więc poljocik niech cieszy kogoś innego.

Mam nadzieję, że podejrzenia zostały rozwiane.


It's a question of time...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jako niedoświadczony proszę o radę:

Ile można dać za tego Poljota?

Czy to oryginał?

W ogóle coś za ładnie wygląda..

Podobno rok 68

post-59254-0-33418300-1360698812_thumb.jpg

post-59254-0-66420700-1360698824_thumb.jpg

Edytowane przez Markd

Najmilsza chwila poranka - Atlaś, Poljot czy Delbanka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

jako niedoświadczony proszę o radę:

Ile można dać za tego Poljota?

Czy to oryginał?

W ogóle coś za ładnie wygląda..

Podobno rok 68

Ładnie wygląda, bo nóweczka to jest, zaszufladkowana gdzieś dobrze przed laty... Tanio nie będzie, bo jeszcze 5 dni do końca, a już trochę kosztuje... Wygląda z papierami wiarygodnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deluxik w tym stanie tani nie będzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.