Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Recommended Posts

Zastanów się nad poljotem de luxe 2209 w stalowej kopercie imo jest ładniejszy niż złocony i dużo tańszy.

I tu jest pewien paradoks cenowy ;) Zegarek w dużo trwalszej i powiedzmy ładniejszej kopercie (choć to akurat kwestia gustu) jest tańszy niż jego mniej trwały, mniej wodoszczelny, "żółty" odpowiednik :) Podobnie z resztą zdarza się w przypadku stalowych Poljotów na werku 2609.

Moim zdaniem być może ciut za drogi, ale z drugiej strony tarcza super, koperta, podobno, też (z początku myślałem, że ma przetarcia od spodu, ale może to wada zdjecia - trzeba by dopytać) i pewny sprzedawca. Mam dwa zegarki od niej i oba są w fantastycznym stanie technicznym, nie wymagają żadnych dodatkowych nakładów, więc w zasadzie do rozważenia. Takiego łucza można kupić za 50zł, ale dołóż jeszcze 50 na przegląd 20 na pasek i za całe 25zł mniej masz w najlepszym razie to samo, a z reguły tarcza jest gorsza i koperta z przetarciami.

A co do Kosmosa - zegarek cudo, cena... no już mniej :)

Edited by pmwas

Miłego dnia!

dzięki, chyba się zdecyduję bo zegarek mi się podoba a przed godziną przegrałem licytację Poljota w zdecydowanie gorszym stanie

dzięki, chyba się zdecyduję bo zegarek mi się podoba a przed godziną przegrałem licytację Poljota w zdecydowanie gorszym stanie

Tak btw w opisie jest błąd. Zegarek jest na mechaniźmie 2209 który jest łożyskowany na 23 kamieniach... W opisie sprzedawca pisze o 17. Zegarek fajny chociaż ja osobiście bym brał czarnego :-)

Jak się podoba to kupuj - tak jak napisał kolega pmwas możesz kupić taniej ale później dołożysz więcej...

A co do Kosmosa - zegarek cudo, cena... no już mniej :)

Kosmos już pozamiatany :-( cena relatywnie wysoka ~560 PLN + przesyłka ale z drugiej strony to jak popatrzysz jakie ceny osiągają na naszym Alle pospolite jednak Poljoty de Luxe w automacie to różnica niewielka...

Ps. dopiero 2 kosmos jakiego widziałem na aukcji - tego pierwszego kupił Krzysiek

Ps 2. Dla mnie jednak klasą w sobie jest ta czarna sekonda - kiedyś ją złapie ale za rozsądniejszą cenę.

Cenę za cosmosa nazwałbym typową - znam dwa cosmosy (typowe cosmosy, nie poljoty z tym datownikiem) w ładnym stanie (mój i jeszcze i drugi należący do pewnego kolekcjonera) i oba kosztowały więcej :)

Cenę za cosmosa nazwałbym typową - znam dwa cosmosy (typowe cosmosy, nie poljoty z tym datownikiem) w ładnym stanie (mój i jeszcze i drugi należący do pewnego kolekcjonera) i oba kosztowały więcej :)

Voli - Twojego też znam ale niestety nie widziałem go na Alle.... :-)

Bo nie trafił nigdy na alledrogo - dostałem na niego pierwokup od "źródełka" :)

Ładny to jest, ale cena powoli staje sie wysoka :).

Miłego dnia!

600 (na chwilę obecną) to jeszcze nie jest dużo, nazwę ta cenę typowa - super sztuka potrafi przeskoczyć 2k (czyli tyle co stare breitlingi na tej samej rodzinie werków).

na ebay jest teraz Sława tranzystorowa....

Edited by Krzysiek_W

Full oryginał. Koronka tylko od Poljota automata w stali, ale to bez znaczenia.

"kto ma zmieniarkę, ten ma władzę" (F. Kiepski)

"Piwo, to nie jest alkohol, i to zostało udowodnione przez jednego magisterka" (F.Kiepski)

Dzięki za odp, ktoś jeszcze może ją potwierdzić?

Edited by michu

Demokracja - ustrój w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma 2 głosy, a profesor uniwersytetu ma 1 głos...

http://allegro.pl/bi...1423462179.html

A co o tym myślicie? Bardzo się nad nim zastanawiam,nie wiem czy warto i jak wygląda w realu. Na zdjęciach bardzo ładnie...

Rakieta, jak Rakieta. Moim zdaniem trochę drogo, jak na taki pospolity model.

"kto ma zmieniarkę, ten ma władzę" (F. Kiepski)

"Piwo, to nie jest alkohol, i to zostało udowodnione przez jednego magisterka" (F.Kiepski)