Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanów się nad poljotem de luxe 2209 w stalowej kopercie imo jest ładniejszy niż złocony i dużo tańszy.

I tu jest pewien paradoks cenowy ;) Zegarek w dużo trwalszej i powiedzmy ładniejszej kopercie (choć to akurat kwestia gustu) jest tańszy niż jego mniej trwały, mniej wodoszczelny, "żółty" odpowiednik :) Podobnie z resztą zdarza się w przypadku stalowych Poljotów na werku 2609.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poljot Kosmos - niezły stan, cena ciut wysoka ale i zegarek nieczęsty.

 

http://allegro.pl/polet-kosmos-sdelano-v-sssr-i1300135116.html

 

ps. warto prześledzić jego pozostałe aukcje, ceny wysokie ale perełki są np. czarna sekonda chrono :) czy ?????

Edytowane przez quest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem być może ciut za drogi, ale z drugiej strony tarcza super, koperta, podobno, też (z początku myślałem, że ma przetarcia od spodu, ale może to wada zdjecia - trzeba by dopytać) i pewny sprzedawca. Mam dwa zegarki od niej i oba są w fantastycznym stanie technicznym, nie wymagają żadnych dodatkowych nakładów, więc w zasadzie do rozważenia. Takiego łucza można kupić za 50zł, ale dołóż jeszcze 50 na przegląd 20 na pasek i za całe 25zł mniej masz w najlepszym razie to samo, a z reguły tarcza jest gorsza i koperta z przetarciami.

 

A co do Kosmosa - zegarek cudo, cena... no już mniej :)

Edytowane przez pmwas

Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki, chyba się zdecyduję bo zegarek mi się podoba a przed godziną przegrałem licytację Poljota w zdecydowanie gorszym stanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki, chyba się zdecyduję bo zegarek mi się podoba a przed godziną przegrałem licytację Poljota w zdecydowanie gorszym stanie

 

Tak btw w opisie jest błąd. Zegarek jest na mechaniźmie 2209 który jest łożyskowany na 23 kamieniach... W opisie sprzedawca pisze o 17. Zegarek fajny chociaż ja osobiście bym brał czarnego :-)

 

Jak się podoba to kupuj - tak jak napisał kolega pmwas możesz kupić taniej ale później dołożysz więcej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

A co do Kosmosa - zegarek cudo, cena... no już mniej :)

 

Kosmos już pozamiatany :-( cena relatywnie wysoka ~560 PLN + przesyłka ale z drugiej strony to jak popatrzysz jakie ceny osiągają na naszym Alle pospolite jednak Poljoty de Luxe w automacie to różnica niewielka...

 

Ps. dopiero 2 kosmos jakiego widziałem na aukcji - tego pierwszego kupił Krzysiek

 

Ps 2. Dla mnie jednak klasą w sobie jest ta czarna sekonda - kiedyś ją złapie ale za rozsądniejszą cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cenę za cosmosa nazwałbym typową - znam dwa cosmosy (typowe cosmosy, nie poljoty z tym datownikiem) w ładnym stanie (mój i jeszcze i drugi należący do pewnego kolekcjonera) i oba kosztowały więcej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cenę za cosmosa nazwałbym typową - znam dwa cosmosy (typowe cosmosy, nie poljoty z tym datownikiem) w ładnym stanie (mój i jeszcze i drugi należący do pewnego kolekcjonera) i oba kosztowały więcej :)

 

Voli - Twojego też znam ale niestety nie widziałem go na Alle.... :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo nie trafił nigdy na alledrogo - dostałem na niego pierwokup od "źródełka" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny to jest, ale cena powoli staje sie wysoka :).


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

600 (na chwilę obecną) to jeszcze nie jest dużo, nazwę ta cenę typowa - super sztuka potrafi przeskoczyć 2k (czyli tyle co stare breitlingi na tej samej rodzinie werków).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie ruska okazja ale wydaje mi się że warto a sam kasy nie mam więc może kto inny skorzysta

Mój odnośnik


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na ebay jest teraz Sława tranzystorowa....

Edytowane przez Krzysiek_W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yasiooo

Full oryginał. Koronka tylko od Poljota automata w stali, ale to bez znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odp, ktoś jeszcze może ją potwierdzić?

Edytowane przez michu

Demokracja - ustrój w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma 2 głosy, a profesor uniwersytetu ma 1 głos...

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yasiooo

http://allegro.pl/bi...1423462179.html

A co o tym myślicie? Bardzo się nad nim zastanawiam,nie wiem czy warto i jak wygląda w realu. Na zdjęciach bardzo ładnie...

Rakieta, jak Rakieta. Moim zdaniem trochę drogo, jak na taki pospolity model.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam, cena faktycznie wysoka.

chociaż u tego sprzedawcy to niestety norma :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.