Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Recommended Posts

4 godziny temu, Odin napisał:

Ktoś szukał szkiełka do lodówki:

https://m.olx.pl/oferta/szyba-plexi-do-zegarka-slava-lodowka-nowa-CID87-IDz0qWB.html?reason=

W innym ogłoszeniu są też do małej i do pancernika.

Dodam że to nie są stare oryginalne, tylko współcześnie wyprodukowane przez Daniela. W ręku nie miałem ale z opinii innych podobno nie do odróżnienia od oryginału.

6 godzin temu, kchrapek napisał:

Dodam że to nie są stare oryginalne, tylko współcześnie wyprodukowane przez Daniela. W ręku nie miałem ale z opinii innych podobno nie do odróżnienia od oryginału.

Kupowałem od niego jakieś pół roku temu, oryginały są bardziej obłe oraz ciaśniej wchodzą więc do odróżnienia spokojnie ;]  co nie zmienia faktu, że są spoko.

Poskładany, kalendarz nie od tej wersji, ale ring faktycznie ładny.

Edited by Qba.

4 godziny temu, Qba. napisał:

Poskładany, kalendarz nie od tej wersji, ale ring faktycznie ładny.

Faktycznie, nie zwróciłem uwagi, ale kalendarzy radzieckich chyba mniej niż eksportowych, jak ktoś od nas kupił to mogę się wymienić(kalendarzem) :)

Panowie, odnośnie powyższego wpisu o szkiełkach do lodówki. W sumie nie wiem, pod który wątek podpiąć ten post, jeśli moderator uzna za stosowne, proszę o przeklejenie.

Skontaktowałem się z producentem tych szkiełek pytając go, czy jest w stanie zrobić deficytowe szkła do rakiety trumienki, ew. jaka partia i jaka cena wchodzi w grę. Dostałem odpowiedź, że minimum 20 szt. w partii i jego cena 50 zł/szt. Pewnie do tego doszłaby jeszcze przesyłka. Nie jest to mało, ale ponieważ oryginały są niedostępne, jest to oferta jedyna mi znana (jeśli ktoś wie o lepszych, niech da cynk). Czy byliby chętni na wspólny zakup? Ja pewnie wziąłbym ze 2 szt., kolega Masywny Abstynent ;) wieki temu wspominał, że również szuka. Jeśli byliby chętni, proszę o priv, zrobimy listę.  

W kolejności zgłoszeń:

Po Bieda - 2

Drobny - 2

kolega kolegi art_69 - 1

to razem 5.

Ktoś jeszcze....?

Edited by Po Bieda

"Proszę pamiętać, że zdecydowane stwierdzenia, takie jak „wszystko”, „zawsze” i „bez wyjątku” rzadko mają zastosowanie w dziedzinie radzieckich zegarków". (Mroatman)

Tak, ten temat po to powstał. Ale miało być bez licytacji, bo wtedy nawet fake konta niektórych sprzedających nie były potrzebne.

Była jakiś czas temu umowa, że dajemy tylko linki do kup teraz. Piotr mógł swojego linka wrzucić (no właśnie gdzie? bo wątku, czemu tak tanio nie ma?)

Bo i tanio nie jest na Allegro i okazji coraz mniej to dodał tutaj.

rysqut, przepraszam, nie zauważyłem, że zakończona.

Panda chyba rzeczywiście nie pojawia się zbyt często, ale mam wrażenie, że szał na lodówki był jakoś rok temu, a teraz trochę przycichło? Może też przez sezon ogórkowy/wakacyjny.

szał na lodówki był jakoś rok temu

szały się nasilają i słabną... a panda podobnie jak medyczna, to nie jakieś tam AGD! to ponadczasowe: panda i medyczna :)

koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

11 godzin temu, Piotoman napisał:

Cześć, 

No i "lodówka" nie chce wyjść z głowy. Znalazłem takie ogloszenie:

https://allegrolokalnie.pl/oferta/zegarek-slava-uqk

Podpowiecie czy warto? 

Jeśli nie musi być eksportowa to ja Ci mogę ładną sprzedać taniej :P a jeśli chcesz eksportową to dawno drugiej nie widziałem w takim stanie

wygląda OK, koperta nawet lepiej. Zobacz jeszcze na Alle użytkownika jezolx, bywał tutaj na forum, ma jakieś lodówki ale się nie przyglądałem

"Proszę pamiętać, że zdecydowane stwierdzenia, takie jak „wszystko”, „zawsze” i „bez wyjątku” rzadko mają zastosowanie w dziedzinie radzieckich zegarków". (Mroatman)