Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chce mi sie, ale chetnie bym goscia podrypał do allegro by mu aukcje usuneli. Mnie nieraz usuwano i jestem bardzo przeczulony jak widze informacje o tym ze ktos zastrzega sobie zakonczenie aukcji przed czasem. To niezgodne z regulaminem allegro. ;/ Ale łocz super !


  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle że to czajka medyczna... Ale za 30 zł ;]...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poljot super, cena pewnie też będzie super, ale na wszystkich zegarkach jest ustawiona cena minimalna, wydaje mi się, że są wystawione tylko do wyceny.


Wszystko z czasem się zmienia

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie poljot,a pilot -i to nie wiadomo skąd.Wykorzystuje jedynie mechanizm poljota.

Cena dużo niższa w porównaniu z polskim sklepem internetowym:

 

http://www.watchtime24.sisco.pl/catalog/pilot-chronograph-sport-p-1256.html?cPath=136_116

 

Na dole tarczy napisano jedynie: russkij mechanizm :blink:

Także zastanowiłbym się przed zakupem...

Edytowane przez zbylak

Pozdrawiam,
Zbyszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Na dole tarczy napisano: russki mechanizm :blink:

Także zastanowiłbym się przed zakupem...

Eeee chyba nie załapałem, to żart czy chodzi o to że zegarek nie jest rosyjski, a np. chiński z rosyjskim mechanizmem? Pytam bo nie wiem.

Edytowane przez pieknezegarki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee chyba nie załapałem, to żart czy chodzi o to że zegarek nie jest rosyjski, a np. chiński z rosyjskim mechanizmem? Pytam bo nie wiem.

Wcale nie żart :blink: Ktoś(ciekawe kto?) zapakował poljota (ciekawe,czy oryginalnego?) w kopertę, i nawet się nie podpisał.

Co gorsza, napis na tarczy jest taki sam w tańszych i droższych egzemplarzach.


Pozdrawiam,
Zbyszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie żart :lol: Ktoś(ciekawe kto?) zapakował poljota (ciekawe,czy oryginalnego?) w kopertę, i nawet się nie podpisał.

Co gorsza, napis na tarczy jest taki sam w tańszych i droższych egzemplarzach.

O! To dobrze żeś mnie ostrzegł! Bo mi się podoba ten łocz, lecz w takim przypadku trochę szkoda nerwów. Natomiast mam inną aukcje, Ta Strela to oryginał? Ponieważ koledzy forumowicze posiadają Strzałki lecz tylny dekiel posiada "grawer na szkiełku" a tutaj jest czysty, natomiast na tarczy jest inny napis zamiast russkij mechanizm jest zdelalon w rossji czy coś , przepraszam ale z rosyjskiego nie jestem mocny. Przyznam szczerze że ta wersja tarczy podoba mi się najbardziej ze wszystkich, dla mnie jest najbardziej "vintage" :blink:

 

http://cgi.ebay.de/STRELA-Poljot-Chrono-3133-silberweiss-space-Pilot-/380315824424?pt=DE_Kleidung_Schmuck_Accessoires_Uhren_Armbanduhren&hash=item588c96f128

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strzała to strzała :lol: Sdiełano w Rossiji - jak najbardziej pasuje.

Przejrzyj informacje na forum o Jurim Levenbergu.

Jak już poczytasz, to dojdziesz do wniosku,że lepiej ją kupić w Rosji, lub w Polsce (wspomniany sklep internetowy lub alle)- trochę drożej,ale oryginalny rosyjski produkt będziesz miał :blink:

Ja bym tak przynajmniej zrobił...

Edytowane przez zbylak

Pozdrawiam,
Zbyszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strzała to strzała :lol:

Przejrzyj informacje na forum o Jurim Levenbergu.

Jak już poczytasz, to dojdziesz do wniosku,że lepiej ją kupić w Rosji, lub w Polsce (wspomniany sklep internetowy lub alle)- trochę drożej,ale oryginalny rosyjski produkt będziesz miał :lol:

Ja bym tak przynajmniej zrobił...

Dziękuję za informacje, tak też zrobię :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie poljot,a pilot -i to nie wiadomo skąd.Wykorzystuje jedynie mechanizm poljota.

Cena dużo niższa w porównaniu z polskim sklepem internetowym:

 

http://www.watchtime24.sisco.pl/catalog/pilot-chronograph-sport-p-1256.html?cPath=136_116

 

Na dole tarczy napisano jedynie: russkij mechanizm :lol:

Także zastanowiłbym się przed zakupem...

Przepraszam, ze post pod postem drukuję, lecz martwi mnie jedna sprawa.

Skoro ten sprzedawca sprzedaje pewne zegarki, to czemu na Pilocie z twojego linku, także jest napis ruskij mechanizm, zamiast Sdiełano w Rossij ??? Skoro sprzedaje rosyjskie, to ja już zgłupiałem :blink:

Edytowane przez pieknezegarki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mnie to zastanawia, i dlatego odpuściłbym sobie ten zegar.

Zawsze jednak możesz zadać pytanie sprzedawcy- odpowiedzą na pewno.


Pozdrawiam,
Zbyszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mnie to zastanawia, i dlatego odpuściłbym sobie ten zegar.

Zawsze jednak możesz zadać pytanie sprzedawcy- odpowiedzą na pewno.

Tak trza zrobić, choć tak naprawdę ciągnie mnie do Strzałki :blink:

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik
Coś takiego się pojawiło:

http://allegro.pl/st...1522322695.html

Z ciekawości tylko poobserwuję, bo cena jak wiadomo jest tylko wyznacznikiem tego, kto ile jest w stanie wysupłać za towar. 6 dni do końca, a tu jak za taki "dziewiczy" (może foty słabe, ale widać ślady użytkowania)już sporawo zaceniono.

 

Tak.... "ja wiedziałem, że tak będzie..." jak to ktoś śpiewał.... Sprzedawca ściemniacz - odwołał oferty bo znalazł kupca za odpowiednią cenę...warto nick zapamiętać

Edytowane przez D@dik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.