Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

antonio35

Citizen NJ2171 12E czy Orient President CEVAC002W Titanium

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich i pozdrawiam serdecznie

Od jakiegoś czasu myślę o zakupie zegarka z naciągiem automatycznym,odrazu zaznaczę że dysponuję kwotą niewielką max do 700zł

spodobały mi się dwa zegarki:

Citizen NJ2171 12E

Orient President CEVAC002W Titanium

może ktoś może mi o nich coś napisać odnośnie mechanizmu ,dokładności,solidności wykonania

proszę o jakieś życzliwe sugestie a może zupełnie inny model zbliżonej cenie jest godny uwagi

z góry dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i pozdrawiam serdecznie

Od jakiegoś czasu myślę o zakupie zegarka z naciągiem automatycznym,odrazu zaznaczę że dysponuję kwotą niewielką max do 700zł

spodobały mi się dwa zegarki:

Citizen NJ2171 12E

Orient President CEVAC002W Titanium

może ktoś może mi o nich coś napisać odnośnie mechanizmu ,dokładności,solidności wykonania

proszę o jakieś życzliwe sugestie a może zupełnie inny model zbliżonej cenie jest godny uwagi

z góry dziękuję

A może Orient CEV0E001B lub CEV0E002D. Różnią się tylko kolorem. Pierwszy ma czarną tarczę i brązowy pasek a drugi granatową tarczę i niebieski pasek. Osobiście posiadam ten z niebieskim paskiem. Dokładność w moim przypadku dobra. Błąd nie przekracza 2-3 sekund na dobę.

Może spodoba Ci się też Orient Power Reserve CEX0P003W.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

citizen, ale to tylko moja opinia z powodu zamiłowania do marki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.