Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość

Co tam SIHH...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

... mamy dwa medale olimpijskie :!:. Justynie Kowalczyk i Tomaszowi Sikorze GRATULUJEMY i DZIĘKUJEMY :D:D:lol:, BRAWO :!:. Honor uratowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się pod każdym słowem.

 

Bardzo się cieszę.

Swoją drogą, słyszeliście o wczorajszej konferencji platformersów na temat bezowocnego występu polskiej drużyny olimpijskiej w Turynie ? :D Chciałbym widzieć DZISIAJ ich miny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy ktoś miał okazję przeczytać artykuł w Wyborczej na temat kompromictacji polskiej reprezentacji? Chciałabym zobaczyć tego dziennikarza w którejkolwiek dyscyplinie olimpijskiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziennikarzem nie jestem. czasem po pijaku uprawiam skeleton. Jeszcze jazdę figurową jak nie posypią chodnika :wink:

 

A wszystkim naszym sportowcom gratuluję występów na olimpiadzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też gratuluję, ale biorąc pod uwagę liczebność reprezentacji i kasę wydaną na przygotowania to raczej skromny dorobek :cry:


What's Up, Doc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem szczęśliwy i gratuluję, szczególnie Justynie :!: :D ...ogólnie podsumowując występ Naszej reprezentacji, to wydaje mi się, że wina leży pośród Nas, całego społeczeństwa. Styl Naszego życia daleki jest od tego co mogłoby napawać optymizmem na następną Olimpiadę i w ogóle najbliższą przyszłość. Żeby było wiadomo o co mi chodzi, wystarczy spojrzeć na to, jak większość z nas spędza swój wolny czas...

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Żeby było wiadomo o co mi chodzi, wystarczy spojrzeć na to, jak większość z nas spędza swój wolny czas...

Marcin

 

siedząc przed komputerem :!: :D


What's Up, Doc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ot sedno sprawy! :D

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie SIHH bardziej interesuje :twisted: :twisted:

Choć oczywiście cieszę się z tych medali i gratuluję. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie też SIHH

sport ( z satysfakcją stwierdzam ) wogóle

 

jak się 11 gości ugania za piłką , a kazdy z nich dostaje wiecej niż noblista lub też neurochirurg swiatowej sławy świadczy tylko po prostu o totalnej pauperyzacji społeczeństw

 

no ale coż - zawsze było "chleba i igrzysk"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jakąś wyjątkową awersję do piłkarzyków. Tour de France gdybym mógł to bym obejrzał wszystkie relacje, lubie oglądać snookera, nawet futbol amerykański (to się powinno nazywać futból) ale piłkarzyków nie mogę. Jestem w stanie przysnąć na finałach MŚ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jestem w stanie przysnąć na finałach MŚ.

 

Grzesiek, bluźnisz :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nic nie mów, bo panowie z platformy też psy powiesili na olimpijczykach a w tym czasie... Może podobnie będzie na mundialu :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była kiedyś taka reklama nagrywarki DVD bodajże LG albo Plextora z hasłem: Jedynie polscy piłkarze przegrywają szybciej od naszej przegrywarki! :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Niezłe :!: :lol: :wink:.

Ale mam nadzieję, że tym razem przynajmniej wyjdą z grupy. Z Ekwadorem i Kostaryką, powinni sobie poradzić, chyba :roll:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jakąś wyjątkową awersję do piłkarzyków. Tour de France gdybym mógł to bym obejrzał wszystkie relacje, lubie oglądać snookera, nawet futbol amerykański (to się powinno nazywać futból) ale piłkarzyków nie mogę. Jestem w stanie przysnąć na finałach MŚ.

 

 

grzesiek i darek, no wreszcie ktos oprócz mnie się znalazł, kto też tak sądzi :lol:. Piłka kopana mnie nudzi straszliwie i sport to całkiem chamski, m.zd.

 

Marcin


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jakąś wyjątkową awersję do piłkarzyków. Tour de France gdybym mógł to bym obejrzał wszystkie relacje, lubie oglądać snookera, nawet futbol amerykański (to się powinno nazywać futból) ale piłkarzyków nie mogę. Jestem w stanie przysnąć na finałach MŚ.

 

 

grzesiek i darek, no wreszcie ktos oprócz mnie się znalazł, kto też tak sądzi :lol:. Piłka kopana mnie nudzi straszliwie i sport to całkiem chamski, m.zd.

 

Marcin


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę już czytać tych Waszych herezji...

 

Niesportowcy :evil:

 

:wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrov@

U mnie ze sportem to jest tak ze na nartach pojeżdżę,popływam(saute,i w kajaku)w piłkę raz na dwa lata kopnę i jest super bo się przy tym "rozrywam"ale jakbym miał oglądać przy tym innych to zasnąłbym w moment :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie mogę już czytać tych Waszych herezji...

 

Niesportowcy :evil:

 

:wink:

 

Zgadzam się z Tobą Tessio. A pamiętasz jak Wisła walczyła o awans do Ligi Mistrzów albo mecze pucharu UEFA :?:. Na takich meczach nie sposób zasnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet potrafiłem przysnąć w fotelu pasażera, gdy moja była prowadziła. Może mam problem z produkcją adrenaliny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę już czytać tych Waszych herezji...

 

Niesportowcy :evil:

 

:wink:

 

Zgadzam się z Tobą Tessio. A pamiętasz jak Wisła walczyła o awans do Ligi Mistrzów albo mecze pucharu UEFA :?:. Na takich meczach nie sposób zasnąć.

 

Albo na ostatnim finale Ligi Mistrzow, czy tez finale hokeja na olimpiadzie!

Nawet zeszlotygodniowy mecz barca vs chealse dostarczy emocji.

 

Nie znaja sie! :lol:


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę już czytać tych Waszych herezji...

 

Niesportowcy :evil:

 

:wink:

 

Zgadzam się z Tobą Tessio. A pamiętasz jak Wisła walczyła o awans do Ligi Mistrzów albo mecze pucharu UEFA :?:. Na takich meczach nie sposób zasnąć.

 

Albo na ostatnim finale Ligi Mistrzow, czy tez finale hokeja na olimpiadzie!

Nawet zeszlotygodniowy mecz barca vs chealse dostarczy emocji.

 

Nie znaja sie! :lol:

 

No pewnie, że się nie znają :D

 

Pewnie Mariusz, że pamiętam 8) Największych emocji ostatnio dostarczyły mi jednak derby, nie ma to jak na żywo oglądać klęskę najgorszego wroga :twisted: :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.