Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kruczas

Lorus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich:-)

jestem nowym forumowiczem,a na zegarkach w ogóle się nie znam...

chciałem sobie kupić coś fajnego i facet w sklepie polecił mi Lorusa

mowił,że dobre zegarki w niskich cenach i z mechanizmami od seiko.

czy warto kupić zegarek tej własnie firmy?

szukałem na forum tematu o tych zegarkach,ale nic nie znalazłem...

z góry dziękuje za pomoc

Pozdrawiam:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno będzie to lepszy wybór, niż QQ czy perfect, a może i lepszy niż Timex ;)


Omega Automatic cal. 1012 | Rakieta 24h cal. 2623 | Seiko SNK621 cal. 7s26 | Vostok Europe Mriya Automatic cal. 2432 | Zeno 6001 cal. Unitas FHF469 | Adriatica 8102 cal. Unitas 6497 | Seiko SNM011 cal. 7s35 | Casio G-9100 Gulfman cal. Kwarcok | Seiko SRP005 cal. 4r16 | Aviator 3105/6973645 cal. 3105 | Seiko SKX007 cal. 7s26 | Citizen BL-5314 cal. E812 |

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam z doświadczenia. Lorus - bardzo przyzwoita firma. Jak ci się podobają to bierz śmiało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinie:-)

jest kilka modeli,które mi się podobają i chyba sprawię sobię prezent na gwiazdkę:rolleyes:

tak naprawde to miałem kiedyś słynny zegarek z melodyjkami "Montana" to był mój pierwszy i ostani,a było to ponad 20 lat temu...

mając 30 oczek na karku postanowiłem to zmienić,zawsze chciałem mieć coś fajnego na łapie,ale jakoś ciągle odkładałem zakup.

wiem jedno,napewno na jednym zegarku się nie skonczy...:)

pierwszy będzie Lorus a potem kto wie może coś od Seiko;-)

Pobyt na tym forum strasznie zaraził mnie"zegarkomanią" i bardzo się z tego cieszę!!

nie mogę się juz doczekać mojego zegarka.

Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIE , NIE KUPUJ NIGDY ŻADNEGO LORUSA !!! UŻERAM SIE Z TYMI ZEGARKAMI OD 1,5 ROKU!!! PIERWSZY PRZESTAWIAŁ SIE. REKLAMACJA ZŁOZONA W SKLEPIE ALE PO CO ODSYŁAC DO SERWISU JAK GAMOŃ W SKLEPIE OCENIŁ ŻE JEST WSZYSTKO WPORZO. SAM ODESŁAŁEM DO SERWISU CENTRALNEGO ZIBI W SOCHACZEWIE - REKLAMACJA UWZGLEDNIONA I WYMIENIONO MI NA DRUGI EGLEMPLARZ NOWY, INNY ZA DOPŁATĄ. NIESTETY NIE WYTRZYMAŁ 2 M-CY I ZANURZENIA 20CM W MORZU BAŁTYCKIM. A MIŁA BYC WODOSZCZELNY. WYMIENIONO NA NOWY. KOLEJNY ZEGAREK JUZ TRZECI TAK SAMO SIE PRZESTAWIAŁ. TYM RAZEM REKLAMACJI NIE UZNANO ALE PO POWTÓRNEJ REKLAMACJI I TELEFONICZNEJ ROZMOWIE O ZWROCIE GOTÓWKI ZA TEN SZMELC OTRZYMAŁEM KOLEJNY NOWY ZEGAREK MIMO, ŻE KATEGORYCZNIE ŻĄDAŁEM ZWROTU GOTÓWKI. TERAZ NAWET NIE ODESŁALI MI KARTY GWARANCYJNEJ BO PO CO .

 

O D R A D Z A M ! ! ! ! !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIE , NIE KUPUJCIE NIGDY ŻADNEGO LORUSA !!! TO ZWYKŁE REKLAMÓWKI ZA SETKI ZŁOTYCH !!! UŻERAM SIE Z TYMI ZEGARKAMI OD 1,5 ROKU!!! PIERWSZY PRZESTAWIAŁ SIE. REKLAMACJA ZŁOŻONA W SKLEPIE ALE PO CO ODSYŁAC DO SERWISU JAK GAMOŃ W SKLEPIE OCENIŁ ŻE JEST WSZYSTKO WPORZO. SAM ODESŁAŁEM DO SERWISU CENTRALNEGO ZIBI W SOCHACZEWIE - REKLAMACJA UWZGLĘDNIONA I WYMIENIONO MI NA DRUGI EGZEMPLARZ NOWY, INNY ZA DOPŁATĄ. NIESTETY NIE WYTRZYMAŁ 2 M-CY I ZANURZENIA 20CM W MORZU BAŁTYCKIM. A MIŁA BYC WODOSZCZELNY. WYMIENIONO NA NOWY. KOLEJNY ZEGAREK JUZ TRZECI TAK SAMO SIE PRZESTAWIAŁ. TYM RAZEM REKLAMACJI NIE UZNANO ALE PO POWTÓRNEJ REKLAMACJI I TELEFONICZNEJ ROZMOWIE O ZWROCIE GOTÓWKI ZA TEN SZMELC OTRZYMAŁEM KOLEJNY NOWY ZEGAREK MIMO, ŻE KATEGORYCZNIE ŻĄDAŁEM ZWROTU GOTÓWKI. TERAZ NAWET NIE ODESŁALI MI KARTY GWARANCYJNEJ BO PO CO .

 

4 WADLIWE ZEGARKI PRZEZ 1,5 TO RACZEJ NIE PRZYPADEK.

 

O D R A D Z A M ! ! ! ! !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIE , NIE KUPUJCIE NIGDY ŻADNEGO LORUSA !!! TO ZWYKŁE REKLAMÓWKI ZA SETKI ZŁOTYCH !!! UŻERAM SIE Z TYMI ZEGARKAMI OD 1,5 ROKU!!! PIERWSZY PRZESTAWIAŁ SIE. REKLAMACJA ZŁOŻONA W SKLEPIE ALE PO CO ODSYŁAC DO SERWISU JAK GAMOŃ W SKLEPIE OCENIŁ ŻE JEST WSZYSTKO WPORZO. SAM ODESŁAŁEM DO SERWISU CENTRALNEGO ZIBI W SOCHACZEWIE - REKLAMACJA UWZGLĘDNIONA I WYMIENIONO MI NA DRUGI EGZEMPLARZ NOWY, INNY ZA DOPŁATĄ. NIESTETY NIE WYTRZYMAŁ 2 M-CY I ZANURZENIA 20CM W MORZU BAŁTYCKIM. A MIŁA BYC WODOSZCZELNY. WYMIENIONO NA NOWY. KOLEJNY ZEGAREK JUZ TRZECI TAK SAMO SIE PRZESTAWIAŁ. TYM RAZEM REKLAMACJI NIE UZNANO ALE PO POWTÓRNEJ REKLAMACJI I TELEFONICZNEJ ROZMOWIE O ZWROCIE GOTÓWKI ZA TEN SZMELC OTRZYMAŁEM KOLEJNY NOWY ZEGAREK MIMO, ŻE KATEGORYCZNIE ŻĄDAŁEM ZWROTU GOTÓWKI. TERAZ NAWET NIE ODESŁALI MI KARTY GWARANCYJNEJ BO PO CO .

 

4 WADLIWE ZEGARKI PRZEZ 1,5 TO RACZEJ NIE PRZYPADEK.

 

O D R A D Z A M ! ! ! ! !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@encelatus, nie wrzeszcz, nie powtarzaj się, to w niczym nie pomoże. Pisz normalnie. Pomijając fakt, że to nieładnie, to poza tym, długie teksty pisane wielkimi literami czyta się bardzo ciężko. Jeśli normalną książkę czytasz np tydzień, to gdybyś miał tą samą książkę, tylko napisaną wielkimi literami, to męczyłbyś się z tym pół roku, i zamęczyłbyś się czytaniem na śmierć..

 

W rezultacie osiągasz rezultat dokładnie odwrotny do tego co zamierzasz. Chcesz zwrócić na siebie uwagę, a w rezultacie zniechęcasz ludzi do czytania tego co napisałeś.


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;)

Nie wrzesczę tylko ostrzegam przed tą nibyfirmą. Powtarzałem sie gdyż mi tak strsznie dzisiaj zamulało neta ,że nie wiedziałem czy posty przechodzą czy nie :( A efekt osiągnąłem. Jedna osoba juz przeczytała, potem kolejna itd. B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A efekt osiągnąłem. Jedna osoba juz przeczytała, potem kolejna itd. ;)

No właśnie nie osiągnąłeś. Ja nie przeczytałem w całości. Nie dałem rady..


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam trzy kwarce Lorusa używane w ekstremalnych warunkach (wspinaczka, pływanie, jazda rowerem w błocie) i śmiało moge je polecić. W tym przedziale cenowym Lorus to bardzo dobry wybór. Sorry, ale jakoś nie wierzę w przypadek, żeby trafić na trzy wadliwe zegarki. Musisz chyba mieć maxymalengo pecha bo wiem, że inni też używają Lorusy i nie mają żadnych problemów. Zresztą na tym forum jest osoba, która ma wiedzę na temat jakie zegarki są najczęściej serwisowane przez Zibi. Może ona się wypowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam 2 sztuki Lorusów i jestem bardzo zadowolony. Za tą cenę to wg mnie rozsądny wybór. Jak będzie jakis przypływ gotówki to zakupie sobie kolejnego Lorusa, tym razem w automacie :)


Pozdrawiam,

Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam mam zwykłego Lorusa kwarc od 3 lat żadnych zastrzezen...szkiełko dalej bez wiekszych rys....robi maks. +5 sek/miesiąc. W tej cenie dobry wybor nacodzien


Lorus, Omega Seamaster, Orange Monster, Orient Big Mako,Stolicznyje[/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.