Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

bartek.siwiec

Kupno zegarka...jaka marka?:)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

chciałbym kupić jakiś ciekawy zegareczek w rozsądnej cenie:) Czyli jak na moje obecne możliwości finansowe to coś do 200 zł:rolleyes:

I tu rodzi się moje pytanie...

Po 1: Znalazłem na Allegro zegarek Seiko, który mieści się w założonym przeze mnie przedziale cenowym (kosztuje koło 200 zł). Czy mogę liczyć że w tej cenie jest to oryginalny zegarek Seiko???

Po 2: Trafiłem na markę Lorus, która wg tego co wyczytałem należy do grupy Seiko. Co sądzicie o tych zegarkach??

Po 3: Czy marka Timemaster jest godna zainteresowania?? Cenowo wygląda przystępnie:)

 

Z góry dziękuję za podpowiedzi:)


Pozdrawiam,

Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kupnem Seiko do 200zł będzie bardzo ciężko. Lorus według mnie to dobra, tania marka. Timemaster bym sobie odpuścił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kupnem Seiko do 200zł będzie bardzo ciężko. Lorus według mnie to dobra, tania marka. Timemaster bym sobie odpuścił.

 

Co do Seiko to znalazłem coś takiego: http://allegro.pl/item832756560_seiko_sport_100m_sgeb57p1.html.

 

Cena sensowna, kwestia czy to oryginalne Seiko...


Pozdrawiam,

Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Seiko i Lorus bez wątpienia są godne zainteresowania , a dodatkowy plus takiego zakupu, to przystępna cena.

Jednak musisz wziąć pod uwagę fakt, iż do Seiko, będzie trzeba troszkę dołożyć, ponieważ ceny zaczynają się

od ponad dwustu złotych. W cenie Seiko można nabyć również chociażby Orienta, więc możesz przyjrzeć się i tej marce.

 

Timemastera daruj sobie dla dobra własnego i potomności :rolleyes:

 

Pozdrawiam kolegę :)


**** *Tik* **** **** *Tak* **** **** *Tik* **** **** *Tak* ****

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Seiko mi się podobają, bo wg mnie są takie w miarę klasyczne. Co do cen to ten do którego zamieściłem link faktycznie był "rodzynkiem" w tej cenie. Aczkolwiek wygląda bardzo fajnie. Nie chciał bym jednak kupić podróbki tylko po to by pisało na niej Seiko...

W miarę przeglądania netu coraz bardziej mi się te Lorusy podobają:rolleyes: Czy są one dużo gorsze niż Seiko??


Pozdrawiam,

Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega nabył bardzo podobny zegarek od tego sprzedawcy i oryginalność nie budziła zastrzeżeń. Co do tego konkretnego egzemplarza, nikt nie da ci gwarancji, gdyż jest, to jedynie zdjęcie, a co będzie w paczce, to się okaże, ale raczej z tego co piszą inni forumowicze, wynika że ryzyko nie jest duże.

 

Co do Q&Q, to w tej klasie cenowej są to naprawdę fajne i trwałe zegarki. Ja posiadam 3 sztuki, zakupione w pierwszej połowie dziewięćdziesiątych lat. Do dzisiaj chodzą dokładnie i żaden nie był jeszcze w naprawie, a dawniej nie zawsze należycie dbałem o sprzęt. Opinie moich znajomych którzy mają zegarki tej marki, również są pochlebne. Nie wiem czy we wszystkich modelach, ale Q&Q wkładało i chyba nadal to robi i używa werków Miyoty, czyli krzywdy by nie było.

 

Pozdrawiam.


?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ????????? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawęziłem trochę poszukiwania do dwóch marek: Seiko i Lorus. I tu rodzi się moje zasadnicze pytanie;)

Czy lepiej wziąć najtańsze Seiko (takie jak to do którego zamieściłem link - cena ok 200 zł), czy Lorusa w podobnej cenie (w sklepie TimeTrend widziałem fajne modele w cenach ok 170 zł). Co będzie lepszym wyborem???


Pozdrawiam,

Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że lepiej kupić dobrego kwarca marki Lorus i mieć porządny zegarek, który się podoba. Za 200zł nie masz wyboru Seiko, wiec praktycznie jesteś skazany na ten jeden model, który może Ci np. nie odpowiadać wizualnie. Bierz jakiegoś ładnego Lorusa, będziesz zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i tym sposobem masz eleganckiego i sympatycznie wyglądającego sikora. Gratuluję dobrego wyboru :)


**** *Tik* **** **** *Tak* **** **** *Tik* **** **** *Tak* ****

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.