Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

tak wyglądają na żywo :)  

 


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten i ten mnie się bardzo podoba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Saper223 napisał(-a):

Ten i ten mnie się bardzo podoba :)

Faktycznie na filmie znacznie lepiej wyglądają niż na zdjęciach, mimo wszystko zostaje przy swoich wersjach. 


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, lysolek007 napisał(-a):

Faktycznie na filmie znacznie lepiej wyglądają niż na zdjęciach, mimo wszystko zostaje przy swoich wersjach. 

Zostajesz bo masz fajne zegarki😀

Mi się natomiast ten niebieski napaćkany bardzo podoba 😀


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, kornel91 napisał(-a):

Zostajesz bo masz fajne zegarki😀

Mi się natomiast ten niebieski napaćkany bardzo podoba 😀

Hm... Jakbym nie miał limitowanych wersji, to też bym wybrał niebieskiego worldtimera 👊


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strzyga bedzie cie dusiła po nocach i zaprosisz do domu kolejnego mido do kolekcji. Kwestia czasu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alez to jest wysmienity zegarek w swojej cenie! 
 

Certina i Tissot moga pozazdroscic dizajnu, jakosci i regulacji. 

IMG_4964.jpeg

Edytowane przez DawidM86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podoba mi się to Mido z zieloną tarczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To juz ten nowszy, lekko zmieniony, wiekszy model (42mm), ja mam wersje 38mm. Ktora i tak nosi sie jak wiekszy zegarek (39/40mm) przez dosc cienki bezel.
 

Polecam przymierzyc, poniewaz sa wykonane ponad swoja RRP, przez co swoje waza. ;) 

Edytowane przez DawidM86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29.11.2022 o 14:34, lysolek007 napisał(-a):

 

;] 

IMG_20220529_152916-01.jpg

Dla mnie mało czytelny, ale trzeba oddać, że projekt oryginalny i ciekawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Miałem sposobność obejrzenia kilku zegarków MIDO i zrobiły na mnie duże wrażenie. Na tyle duże, że się zdecydowałem na zakup.

 

Bardzo starannie wykonane czasomierze. Z bardzo dużą dbałością o szczegóły. Wysokiej jakości wykończenie. Porównać mogę do cieszących się na forum dobrą opinią zegarków epos i przyznam, że wg mojego skromnego zdania obie marki mają wiele wspólnego.


Poniżej Belluna, jeden z zakupionych zegarków MIDO. Nowoczesny charakter projektu zwraca na siebie uwagę, która z czasem koncentruje się na odkrywanych szczegółach. Na zdjęciu tego nie widać, ale każda z tarczy wykonana jest inną techniką. W weekend postaram się zamieścić lepszej jakości zdjęcia macro oddające różnorodność szczegółów i wysoką jakość wykonania tarczy.

 

I jak on leży na nadgarstku?!? Koperta i pasek tworzą spójną całość. Nie ma uczucia przemieszczania się zegarka na nadgarstku. Mam nadzieję oddać wszystko na zdjęciach.  

 

IMG_0982.jpeg

Edytowane przez mr.chilihead

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;] 

IMG_20230614_192351-01.jpeg

IMG_20230614_193249.png

Edytowane przez lysolek007

  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, lysolek007 napisał(-a):

;] 

IMG_20230614_192351-01.jpeg

IMG_20230614_193249.png

Zdjęcia jak zwykle super. Chodzi mi po głowie nowa wersja tylko te 40mm trochę za mało.  Cenowo też do przełknięcia około 6k


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, kornel91 napisał(-a):

Zdjęcia jak zwykle super. Chodzi mi po głowie nowa wersja tylko te 40mm trochę za mało.  Cenowo też do przełknięcia około 6k

Dzięki 👊dokładnie 40,5mm, jak dla mnie rozmiarowo dobrze leży na nadgarstku 18,5-19cm, co do samego zegarka, obejrzałem kilka recenzji tego nowego modelu i jak dla mnie to już za dużo się dzieje na tarczy, przez to  jeszcze trudniej odczytać godzinę, ale sam w sobie ładny 🙃

Edytowane przez lysolek007

  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rainbow Diver 

IMG_20230616_191738.jpg

IMG_20230617_183556-01.jpeg

Edytowane przez lysolek007

  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. I tutaj pogratuluję.  Faktycznie przypomina trochę Polo S od Piageta (takie odniosłem wrażenie, gdy zobaczyłem go na renderach), ale przynajmniej jest w rozsądnej cenie i jest jednak nieco.mniejszy (dla mnie to akurat plus).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, PistolPete napisał(-a):

Jakby ktoś pytał, to pomarańczowa guma jest w drodze. Miałem do czynienia z Mido wcześniej ale telewizorek mnie rozwalił.

Są głosy, że zrzyna z Nautilusa. Niesłusznie aczkolwiek trochę ma w sobie z PP i Piaget. Jednak są istotne różnice. Kształt koperty, wskazówki, indeksy, faktura tarczy, bigdate i jej umiejscowienie. Bezel i bransa faktycznie trochę jak Nautilus dla ludu. No i pomarańczowy kauczuk ja PP.

Na żywo świetny zegarek!

A i bym zapomniał, może się mylę ale z tego co wyczytałem to Nautilus był wypuszczony w roku 1976 a Mido robi Multifort TV, ze zmianami, od 1973. Jak się mylę proszę o info. 🙂F3119D53-E524-403F-B2EC-492036F6BFB3_1_105_c.thumb.jpeg.1eb1fe237f0e4ce9610773097e03d3ac.jpeg69D89C9E-7762-4499-800A-C7FA4F1C469E_1_105_c.thumb.jpeg.edd438155bc552e07042319471e24a0b.jpeg

A7A13339-8E0E-4F6D-AB34-F072BD8C5C74_1_105_c.jpeg

Tu też pogratuluję fajnego zegarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, PistolPete napisał(-a):

Jakby ktoś pytał, to pomarańczowa guma jest w drodze. Miałem do czynienia z Mido wcześniej ale telewizorek mnie rozwalił.

Są głosy, że zrzyna z Nautilusa. Niesłusznie aczkolwiek trochę ma w sobie z PP i Piaget. Jednak są istotne różnice. Kształt koperty, wskazówki, indeksy, faktura tarczy, bigdate i jej umiejscowienie. Bezel i bransa faktycznie trochę jak Nautilus dla ludu. No i pomarańczowy kauczuk ja PP.

Na żywo świetny zegarek!

A i bym zapomniał, może się mylę ale z tego co wyczytałem to Nautilus był wypuszczony w roku 1976 a Mido robi Multifort TV, ze zmianami, od 1973. Jak się mylę proszę o info. 🙂F3119D53-E524-403F-B2EC-492036F6BFB3_1_105_c.thumb.jpeg.1eb1fe237f0e4ce9610773097e03d3ac.jpeg69D89C9E-7762-4499-800A-C7FA4F1C469E_1_105_c.thumb.jpeg.edd438155bc552e07042319471e24a0b.jpeg

A7A13339-8E0E-4F6D-AB34-F072BD8C5C74_1_105_c.jpeg

Gratuluję. Chyba najciekawszy kolor wybrałeś, z gumą będzie czad 👍

 

Czy ten pipek nad datą świeci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, sanik napisał(-a):

Gratuluję. Chyba najciekawszy kolor wybrałeś, z gumą będzie czad 👍

 

Czy ten pipek nad datą świeci?

No nie świeci właśnie a tego bym się spodziewał, żeby zrekompensować brak indeksu z lumą na 12-tej. Tego nie rozumiem ale może gdyby tam wlali lumę to żle by bezel wygladał. Poza tym luma dość mocna, nie wiem jeszcze ile trzyma ale jest niebieska i szybko łapie. Na pewno jednak nie przebije tej z Ocean Star 600 DLC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, PistolPete napisał(-a):

No nie świeci właśnie a tego bym się spodziewał, żeby zrekompensować brak indeksu z lumą na 12-tej. Tego nie rozumiem ale może gdyby tam wlali lumę to żle by bezel wygladał. Poza tym luma dość mocna, nie wiem jeszcze ile trzyma ale jest niebieska i szybko łapie. Na pewno jednak nie przebije tej z Ocean Star 600 DLC.

Tak myślałem, bo na filmach nie dopatrzyłem świecenia. To w sumie dziwna ta dziurka 🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, PistolPete napisał(-a):

Jakby ktoś pytał, to pomarańczowa guma jest w drodze. Miałem do czynienia z Mido wcześniej ale telewizorek mnie rozwalił.

Są głosy, że zrzyna z Nautilusa. Niesłusznie aczkolwiek trochę ma w sobie z PP i Piaget. Jednak są istotne różnice. Kształt koperty, wskazówki, indeksy, faktura tarczy, bigdate i jej umiejscowienie. Bezel i bransa faktycznie trochę jak Nautilus dla ludu. No i pomarańczowy kauczuk ja PP.

Na żywo świetny zegarek!

A i bym zapomniał, może się mylę ale z tego co wyczytałem to Nautilus był wypuszczony w roku 1976 a Mido robi Multifort TV, ze zmianami, od 1973. Jak się mylę proszę o info. 🙂F3119D53-E524-403F-B2EC-492036F6BFB3_1_105_c.thumb.jpeg.1eb1fe237f0e4ce9610773097e03d3ac.jpeg69D89C9E-7762-4499-800A-C7FA4F1C469E_1_105_c.thumb.jpeg.edd438155bc552e07042319471e24a0b.jpeg

A7A13339-8E0E-4F6D-AB34-F072BD8C5C74_1_105_c.jpeg

Piękny zegarek. Gratuluję ! Z ciekawości, gdzie zamawiałeś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, sanik napisał(-a):

Tak myślałem, bo na filmach nie dopatrzyłem świecenia. To w sumie dziwna ta dziurka 🤔

To chyba bardziej estetyczna wklęsłość niż dziurka na lumę. 😁

 

 

 

IMG_7662.jpeg

Edytowane przez PistolPete

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech mi ktoś wybije z głowy Multifort Patrimony, proszę! 😊 One naprawdę są tak dobrą propozycją value/money czy gdzieś jednak widać kompromisy żeby budżet się zgadzał? 

Mido-Multifort-Patrimony-6.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.