Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Szukajka forum nic nie wyrzuca. Czy ktoś coś wie o tej frimie?

Przeglądnąłem stronę www.mido.ch

Zegarki całkiem przyjemne, składane na werkach ETA.


-------------

Pozdrawiam

Jarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarki tej firmy to porządne czasomierze, jeżeli chcesz kupić MIDO to bierz śmiało a na pewno się nie rozczarujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum jest trochę info o MIDO. To grupa Swatch.


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mido ocean star diver. To fajny zegarek, bardzo porządnie wykonany. Jednym minusem jest kształt uszu- ciężko jest dobrać jakiś pasek itp.

Dawniej to była całkiem dobra firma- jej zegarki słynęły głównie z wysokiej wodoszczelności.

Dzisiaj jest już trochę gorzej choć nadal działają dość prężnie.

Podsumowując, myślę że to niezłe zegarki za rozsądne pieniądze. Jeśli jesteś zainteresowany to uważam że warto jest w nie zainwestowac.


Pozdrawiam Bartek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum jest trochę info o MIDO. To grupa Swatch.

Pewnie tak, tylko szukajka nic nie wyświetla. Padła, czy co?


-------------

Pozdrawiam

Jarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Padła, czy co?

Ano padła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje mi przyłączyć się do opinii kolegów !

Miałem dwa zegarki mido różne modele oba były wykonane bardzo dobrze !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ocean Star to niezły przykład ,inny niż wszystkie ,świetny zegar..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mido ocean star diver. Jednym minusem jest kształt uszu- ciężko jest dobrać jakiś pasek itp.

 

 

zawsze można uszy do paska dostosować


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zawsze można uszy do paska dostosować

Wiem, wiem. Byli tacy :rolleyes:


Pozdrawiam Bartek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy -właśnie nabyłem MIDO OCEAN STAR (M8520.4.58.9) i mam typowy problem z paskiem- czy można gdzieś dostać pasek bez przeróbki "nietypowych uszu"? A może robiliście już u kogoś taki pasek na zamówienie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy -właśnie nabyłem MIDO OCEAN STAR (M8520.4.58.9) i mam typowy problem z paskiem- czy można gdzieś dostać pasek bez przeróbki "nietypowych uszu"? A może robiliście już u kogoś taki pasek na zamówienie?

Paweł, gratuluje :unsure:

 

Poproś kogoś żeby Ci uszył na zamówienie. Pogadaj np z Przemkiem (nick555)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki Michał- czaiłem się na niego że ho,ho; totalnie moja "bajka"- prosto/pięknie/ i wykonanie....cudo!.

zegarek na codzień bez "przepychu"; z paskiem zgłaszam się do Przemka.

pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny jest, ale bardziej mi sie podobał ten :

 

post-27475-0-80537600-1331821867.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Niestety są już od dłuższego czasu niedostępne :unsure:

 

Ten nowy model natomiast mi sie wogóle nie podooba.

 

Jeszcze raz serdecznie gratuluje i czekam na fotki w galerii :lol:


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie z oferty firmy najbardziej przemawia seria All Dial Chronometer. W jednym z wywiadow CEO (dyrektor) Certiny, wypowiadajac sie o wewnetrznej hierarchji Swatch Group, pozycjonowal swoja firme jak Tissot na sportowo, natomiast Mido jak sportowe odpowiedniki zegarkow Longines, o stopien wyzej.

 

Nosze taki.

 

med_gallery_31659_304_26262.jpg

 

Jestem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyjemny- ostatnio naprawdę te zegarki mi "podchodzą"- szczególnie jakość gumy - jest miękka i przyjemna . Tylko te mocowanie paska....żeby jeszcze można było zamówić u producenta paski/ branzolety -ale niestety nie ma możliwości. Z jedenj strony to i dobrze- będę wspierał produkcję "rodzimą", forumową. Zastanawiam się tylko czy zrobić go na sportowca czy taki rautowo-cocctailowy ( chodzi mi o pasek: faktura; barwa/ typ przeszycia itp.).

Macie pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyjemny- ostatnio naprawdę te zegarki mi "podchodzą"- szczególnie jakość gumy - jest miękka i przyjemna . Tylko te mocowanie paska....żeby jeszcze można było zamówić u producenta paski/ branzolety -ale niestety nie ma możliwości. Z jedenj strony to i dobrze- będę wspierał produkcję "rodzimą", forumową. Zastanawiam się tylko czy zrobić go na sportowca czy taki rautowo-cocctailowy ( chodzi mi o pasek: faktura; barwa/ typ przeszycia itp.).

Macie pomysły?

 

Akurat mocowanie paska bardzo mi odpowiada, bo nawet na waskich dloniach zegarek swietnie sie uklada, uszy nie zwisaja. Branzolety dostarczane na zamowienie. Koszt w granicach 200 euro. Guma o wiele tansza i lepiej do zegarka pasuje. Skora na ebay okolo 30 euro.

 

http://uploads.zegarkiclub.pl/1295291568/gallery_31659_304_1359012.jpg

Edytowane przez Eugene

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wyszedł jakiś nowy Ocean Star Diver? Czy źle zrozumiałem? Bo nigdzie nie mogę znaleźć żadnych informacji


Lubię małe zegarki…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, w porównaniu do starszego to nic ciekawego - chociaż ogólnie zły nie jest, ale tamten był obłędny? Szkoda że już nieosiągalny


Lubię małe zegarki…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie a nie uważacie że marka MIDO jakoś jest niedoceniana na naszym rynku? przecież wykonanie tych zegarków jest z nawyższej półki! może byśmy trochę zareklamowali tę markę : zdjęciami / opisami itd.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.