Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

To, że można kupić pasek do takiego zegarka to wiem, jednak wydaje mi się że są one dedykowane tylko do modeli które oryginalnie wychodziły na pasku. Oglądając to MIDO o którym pisałem w poprzednim poście nie widziałem możliwości pozbycia się bransolety w cywilizowany sposób. Znalazłem fotkę w sieci która pokazuje mocowanie bransolety, dodam jeszcze, że wypustki które "wgryzają" się w bransoletę są zamknięte od spodu. WG mnie jest ona nie do usunięcia chyba, że wraz z elementem łączącym bransoletę z kopertą zegarka (wygląda jakby był mocowany teleskopem).

post-34968-0-40862000-1301010953_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam pierwszego sensownego zegarka i po przeglądnięciu tego całego internetu wyszło mi że najbardziej podobają mi się właśnie Mido (Belluna i All Dial, oba z COSC). W zasadzie mam możliwość kupienia Mido przez rodzinę w USA lub Szwajcarii, pewnie z pominięciem cła, ale jakoś tak "chciałbym i boję się". Przymierzyć nie ma jak, z serwisem nie wiem jak będzie (nie chodzi o regulację bo z tym sobie w Krakowie poradzą, ale z przypadkami losowymi - uszkodzenie koronki, branzoletki, jakiś pech mechaniczny)

Znacie jakieś pewne, niedrogie źródło? A może ktoś ma Bellunę albo All Diala i mógłby mu zrobić zdjęcie lekko z boku (bo z przodu jest w sieci mnóstwo)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ocena na podstawie zdjęcia jak widzę nie jest prosta. Dwa posty wyżej wygląda "ciężko" a tu wręcz filigranowo. Prawdopodobieństwo zakupu rośnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyżej jest zdjęcie chrono. V7750 jest grubszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eugene a pokaz go od frontu :P i calego na nadgarstku :) bo sam sie przymiezam do wyrwania jednego Mido :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to ten z carbonowa tarcza :) mnie sie taki w zlocie podoba. :P ale ja mysle o onnym all dial...skad masz swojego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ktos tutaj posiada jakies Mido??!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Leszek

Ja noszę MIDO Baroncelli:

 

http://www.mido.ch/e...ntent/m86004148

 

Automatic - trzeba nosić, bo inaczej przestaje chodzić. Za to jest ekologiczny. Porządnie wykonany. Pasek Genuine Leather.

Napisy na spodzie:

 

SWISS TWENTYFIVE 25 JEWELS A/H 28'800

 

WATER RESISTANT 50M

 

STAINLESS STEEL

 

SAPPHIRE CRYSTAL

 

MIDO SWISS WATCHES SINCE 1918

 

MIDO ref. 8600

 

10005067+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem ostatnio Mido z 1934r w stanie prawie NOS. I muszę powiedzieć, że zegarek jest naprawde świetnie wykonany.


Pod Napięciem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja za poleceniem kolegi z forum kupiłem żonie Mido Tonneau nosi na ręku od wczoraj - piękna sztuka, wykonanie jest super. Ja mam ML ponthos i widze różnice na korzyść Mido

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

foto i zdjęcia (także nadgarstkowe proszę)!

 

Kolega z forum


Że tak wprawdzie jest obecnie, jak jest, ale nikt nie powiedział, że tak koniecznie być musiało ani że tak zawsze być musi, ten wyścig opętańczy, w którym człowiek, który sobie siądzie i się zagapi, stał się przestępcą wobec epoki swojej, bo nie powinien ani posiedzieć na przyzbie, ani się zagapiać, ani herbatkę wypić spokojnie, tylko zaraz lecieć i coś rozwijać.

Mrożek do Lema AD 1963 (sic)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Leszek

Proszę bardzo. MIDO BARONCELLI:

post-42443-0-30635300-1317282404_thumb.jpg

post-42443-0-49007600-1317282406_thumb.jpg

post-42443-0-94199500-1317282408_thumb.jpg

post-42443-0-73578300-1317282411_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich - właśnie dołączyłem do szczęśliwych posiadaczy zegarków Mido - mam Mido Baroncelli III Chronometer. Pierwsze wrażenia są fenomenalne - zegarek prezentuje się wspaniale. Postaram się później wrzucić jakieś zdjęcia.

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mido Commander Ocean Star datoday - czy ktoś ma doświadczenie ze zmianą bransolety na pasek? Czy wykonalne?

post-34367-0-88514500-1352996762_thumb.jpg


Bez komercyjnych www :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam co powiecie o tym modelu bo mam zamiar kupić czekam na waszą opinię.

 

post-94317-0-98903400-1522777247_thumb.jpg

 

post-94317-0-92601300-1522777258_thumb.jpg

 

post-94317-0-91707300-1522777267_thumb.jpg

 

post-94317-0-61031700-1522777275_thumb.jpg

 

post-94317-0-22259400-1522777353_thumb.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki zmierza do mnie.

To będzie pierwszy Mido

post-89114-0-49908000-1535662165_thumb.png

Edytowane przez Jorguś77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Co uważacie o commander shade na pasku typu milanese? Warto?

chodzi ci o sam pasek czy ogólnie zegar? Jak dla mnie to tylko z tą bransoletą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6ffeb48956ec21c4bfcf7ada41a4548c.jpg

 

Wpadł mi w oko taki Mido Ocean Star Captain. Mieliście odczynienia z tym modelem? Jakieś info gdzie najlepiej go dostać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadł mi w oko taki Mido Ocean Star Captain. Mieliście odczynienia z tym modelem? Jakieś info gdzie najlepiej go dostać?

Posiadam taki tylko, że niebieski. W Polsce brak oficjalnego dystrybutora. Ja kupowałem na chrono od autoryzowanego sprzedawcy z Niemiec. Jest ich na chrono kilku.

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.