Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

darq

LORUS RL413AX9

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj znalazlem inny model Rl411Ax9 . Za 150zl z dostawa i gwarancja. Na TZ-UK pisza ze to 7S26.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Design bez szału. Ale skoro jest kolejny model, to może pojawi się ich więcej. Cena sympatyczna.


Totalny laik :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takiego LORUSA drugi miesiąc chodzi bez zarzutu -2 sek/miesiąc

 

so36cb72b721009ea031dc854168931999.jpg

 

Ogólnie jest super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kolega to sobie posty nabija? Od tego jest galeria. ;)

-2 sekundy na miesiąc, sorry, ale nie wierzę. Mój robi +3, ale na dobę. Na pasku wygląda o niebo lepiej bo bransoleta niestety, delikatnie mówiąc, jest tandetna (szczególnie zapięcie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kolega to sobie posty nabija? Od tego jest galeria. ;)

-2 sekundy na miesiąc, sorry, ale nie wierzę. Mój robi +3, ale na dobę. Na pasku wygląda o niebo lepiej bo bransoleta niestety, delikatnie mówiąc, jest tandetna (szczególnie zapięcie).

 

 

HEHEHE sory z bułę faktycznie miało być -2 sek. na dobę :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HEHEHE sory z bułę faktycznie miało być -2 sek. na dobę :):lol:

 

No taki wynik to ja rozumiem. Wszystko w normie. B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupilem ten zegarek niedawno, jako kolejny glownie do plywania, ew. jeżdzenia na rowerze. Albowiem za tę cene postanowilem spróbować. I warto było. A dokladnosc chodu po regulacji + 2 sek./dobe Sam jestem zaskoczony!


JTW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pasku wygląda o niebo lepiej bo bransoleta niestety, delikatnie mówiąc, jest tandetna (szczególnie zapięcie).

Pablos to kwestia gustu. Z branzoletą wygląda o wiele lepiej niz na pasku. Zresztą jak wiekszosć tego typu zegarków. Mam na mysli wzornictwo, ksztalt grubośc.


JTW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pablos to kwestia gustu. Z branzoletą wygląda o wiele lepiej niz na pasku. Zresztą jak wiekszosć tego typu zegarków. Mam na mysli wzornictwo, ksztalt grubośc.

 

Zgadzam się, że każdy ma swój gust. W poprzednim poście zapomniałem dodać "według mnie". :blink: Też myślałem, że tylko bransoleta lub guma do nurka dopóki nie założyłem grubego paska np. Hirsch Liberty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A według mnie to koperta do tego zegarka jest typowo wykonana pod bransoletę i pasek raczej nie pasuje mi przynajmniej lepiej podoba się na bransolecie. Fakt że bransoleta nie jest rewelacyjna dlatego jeżeli ją zmienię to na inną ale nie na pasek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy koperta wykonana pod bransoletę? Tu się nie zgodzę. Ten model, z tą kopertą, sprzedawany jest na innych rynkach np. na gumie.

 

Ładna pomarańczka

 

post-28589-0-59141400-1331631407.jpg

 

Nadal uważam, że na fajnym pasiorze mu lepiej. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie poniewaz jestem z was najstarszy , a także że ma wiecej doswiadczenia jeśli chodzi o zegarki :) to pozwolicie ze rozstrzygnę ten spor:

Do tego wzornictwa zegarka( a wiele firm robi w podobnym stylu) najodpowiedniejsza jest branzoleta. To stwierdzenie podlega dyskusji :)


JTW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poddaje się. Wiek i doświadczenie do mnie przemówiły. :) Wyrzucam pasek i zakładam bransoletę :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie poniewaz jestem z was najstarszy , a także że ma wiecej doswiadczenia jeśli chodzi o zegarki :) to pozwolicie ze rozstrzygnę ten spor:

Do tego wzornictwa zegarka( a wiele firm robi w podobnym stylu) najodpowiedniejsza jest branzoleta. To stwierdzenie podlega dyskusji :)

 

Co do starszeństwa bym polemizował ;) , ale zgadzam się z przedmówcą w temacie bransolety. :)

 

 

Zadowolony użytkownik Lorusa na bransolecie :)

Jarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa niełatwe lata w przedszkolu, 8 lat trudnej podstawówki, 4 lata ciężkiego liceum, gehenna 5ciu lat studiów pozwalają mi na kategoryczne stwierdzenie, że z paskiem mu lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat delikatnie robi się nudny, wręcz bezsensowny. Każdy niech sobie nosi zegarek na czym chce, każdy ma swój gust. Jednak osoby, które nigdy nie miały porównania, nie powinny wypowiadać się autorytatywnie narzucając innym jedyną słuszną koncepcję. Zdjęcia nie oddają tegu zupełnie (zwłaszcza nie swoje, tylko sklepowe, nie wiem po co tu są wrzucane!). Nosiłem na tym i na tym (i to jest to porównanie :D), wybrałem według mnie lepszą opcję. Dalszy spór uznaję za bezcelowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciach... Jednak osoby, które nigdy nie miały porównania, nie powinny wypowiadać się autorytatywnie narzucając innym jedyną słuszną koncepcję.

ciach...

 

Porównania czego z czym ? I na jakiej podstawie sadzisz, że osoby piszące "nie maja porównania" ??

I wyluzuj troszkę z tym wyimaginowanym autorytaryzmem. Żartobliwy ton odpowiedzi nie jest przecież zabroniony na tym forum ? ;)

 

Pozdrawiam wielbicieli pasków i bransolet

Jarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.