Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

chrzanek

Trafalgar chronograph

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

zupelnie przypadkiem :) wylicytowalem chyba ciekawy zegarek Trafalgar Chronograph.

Chcialbym prosic o pomoc w ustaleniu jakichs faktow dotyczacych firmy Trafalgar oraz tegoz zegarka.

 

Wg sprzedajacego (byc moze i Forumowicza :)) zegarek jest napedzany przez cal.EB 8371-67.

Czy moglbym prosic o podstawowe informacje na temat firmy Trafalgar oraz zegarka przezentowanego ponizej? :blink:

 

832615420.jpeg

zdjecie zostalo wykonane przez Sprzedajacego i jest Jego wlasnoscia, ja uzywam go jedynie w celu informacyjnym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos chyba jest troche pokrecone, bo wg Ranffta:

 

http://www.ranfft.de/cgi-bin/bidfun-db.cgi?10&ranfft&&2uswk&EB_8371_67

 

to jest zwykly kolkowiec (1 lub 5 kamieni), bez chronografu i nawet bez sekundnika. Na zdjeciu natomiast widac napis: 17 jewels i jest wskazowka chronografu (co prawda chyba jakis najprostszy bo nie widze nigdzie wskazowki minutowej). To moze byc werk EB, ale raczej z serii 8800, tez kolkowiec i nic specjalnego w sumie. Wklej zdjecia werku, jak do ciebie dojdzie.


Zadna praca nie hanbi, ale kazda meczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie cytowana przez Ciebie strona sklonila mnie do napisania tegoz posta.

Nic to, jak dojdzie, otworze go i obfotografuje.

Swoja droga, jestem ciekaw wodoszczelnosci..... Bezel prawie jak u nurka :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zimny-wiatr

wlasnie cytowana przez Ciebie strona sklonila mnie do napisania tegoz posta.

Nic to, jak dojdzie, otworze go i obfotografuje.

Swoja droga, jestem ciekaw wodoszczelnosci..... Bezel prawie jak u nurka :blink:

 

 

No cóż, nurki w tych latach często miały wodoszczelność do 6ATM, ale z tego co mi się wydaje nie było to ciśnienie statyczne więc można było popływać. A zegarek przypomina mi Ruhlę Chrono

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.