Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość pdrog

...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pdrog

...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pdrog

...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fossil to amerykańska marka, w środku najczęściej werk Citka lub Ronda. Robią zegarki od 25 lat... Mimo to przez wielu nadal zaliczani do "feszyn" w związku z tym niezbyt na forum szanowany.

Moim zdaniem jakość pokazanych przez Ciebie zegarków podobna (choć Adriatica to oczywiści "słis mejd") Swego czasu podobał mi się ten Timex, którego wkleiłeś ale na pasku...

Bierz co TOBIE się podoba.

A, i żeby być w zgodzie z duchem tego forum - w tej cenie można mechaników poszukać.... :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pdrog

...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wybierałbym coś made in Seiko.

Bardzo dobre przełożenie tego co oferują te zegarki do ceny.

Na pewno znajdziesz coś w Twoim guście w zakresie cen 350-700 pln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Duniek
post-0-0-99234800-1331258594.jpg<

post-0-0-30583900-1331258593.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym też był za odnalezieniem jakiegoś Seiko chrono na 7T92 albo 7T94 albo jakiegoś innego 7T..

Wybór jest ogromny, więc trudno coś konkretnego doradzać...

 

SNA793P1.jpgSNDA01P1.jpgSND253P1.jpgSNN167P2.jpg


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SNN167P2 już u nas dostępny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ seiko mam i to kilka modeli to jestem za tym Casio "twój faworyt" jest zajefajny!!!

Mam w kolekcji taki tylko na pasku srebrno czarno złoty

tego o którym tu wspomniałeś kupię w 2o10 r. bardzo mi się podoba i 6 lat gwarancji


-"bo raz tylko dany nam czas,więc żyj na huśtawce życia,ŻYJ !!!"
Życie z zegarkiem na ręku stało się jeszcze ciekawsze! B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

THX za pomoc :)

Nikt nic nie wie, nie zna się ?? No chyba, że pytanie na tym forum o zegarek kwarcowy traktowane jest jako nietakt :) Jedyny oddźwięk był na priv i to od osób które po prostu chciały sprzedać swoje zegarki. Niefajnie :rolleyes:

pzdr

 

ale tez podanie miliona linków zamiast fotek utrudnia pomoc - nie każdemu chce się podgladać każdy link...

 

co do wyboru - technicznie wszystko podobnie - mnie wiele zegarków Casio bardzo się podoba a wykonana są bardzo solidnie i precyzyjnie - jak napis Casio Ci nie przeszkadza - każdy jest solidny i...błyszczacy. Najmniej błysku a najbardziej stonowana jest Adriatica - ja bym tu wybierał, jednak z wieloletniego doświadczenia wiem jedno ( ale ja jestem wybrednym perfekcjonistą :) - nigdy nie kupie zegarka jak go nie zobaczę na żywo - zdjecia bardzo potrafią przekłamać rzeczywistość - a zwłaszcza przy bransolecie - bez przymiarki broń boże.....


- - -

Krzysztof - by kajot04

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tych wszystkich ,zawsze polecę Seiko ,a odradzę np.Fossila mimo ciekawego designu..Fossil to ta sama klasa (IMO) co np.Diesel,

 

ciekawy design ,jakość ?zwykle nie powalająca

 

,pogrzeb,poszukaj -w Twoim budżecie można znaleźć fajnego mechanika albo chrono-kwarca z ..powtórzę się -Seiko..

 

chociaż oczywiście jeśli przeważa design nad mechaniką to bierz co Ci się podoba ..i "będzie Pan zadowolony.." :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pdrog

...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fajnie, że w końcu udało ci się trafić na dobry trop. Nie zapomnij tylko pochwalić się jak już coś kupisz. Czekamy na fotki :rolleyes:


?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ????????? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pdrog

...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.