Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

KURNAJANEK

PUDZIAN VS ....

PUDZIAN VS NAJMAN   

75 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

http://sport.onet.pl/0,1248893,2098623,,rewanz_pudzianowski_-_najman_juz_wkrotce,wiadomosc.html

 

To chyba jakaś kpina...Naprawdę są ludzie którzy chcą płacić tej miernocie Najmanowi?I jeszcze w dodatku ten cyrk miałby być w TV?A jak Pudzian ma zamiar cały czas "walczyć" z kelnerami pokroju Najmana to do końca kariery zostanie jedynie idolem rodem z Onetu i Pudelka.Kasa kasą ale niech już nie opowiada dyrdymałów o podboju światowego MMA.

 

 

EDIT Czy podczas używania Firefoxa są jakieś problemy z linkami?JAk używam IE to mi się rozjeżdżają posty,a jak używam Firefoxa to się linki wklejają tak jak widać powyżej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rewanż to jest nic. Właśnie przeczytałem, że Oliwa coś mówi o walce z Pudzianem :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://sport.onet.pl/0,1248893,2098623,,rewanz_pudzianowski_-_najman_juz_wkrotce,wiadomosc.html

 

To chyba jakaś kpina...Naprawdę są ludzie którzy chcą płacić tej miernocie Najmanowi?I jeszcze w dodatku ten cyrk miałby być w TV?A jak Pudzian ma zamiar cały czas "walczyć" z kelnerami pokroju Najmana to do końca kariery zostanie jedynie idolem rodem z Onetu i Pudelka.Kasa kasą ale niech już nie opowiada dyrdymałów o podboju światowego MMA.

 

Niestety, media potrafią wszystko ludziom obrzydzić. Ta sławna walka była jakims tam wydarzeniem. Przyciagnęła ludzi na widownię i przed telewizory. A po walce media zrobiły wszystko, żeby to zamordować. Te setki artykułów, wypowiedzi "fachowców", tysiące komentarzy... To po prostu budzi niesmak...

Wszystko po to, zeby coś tam zarobić...

Maxwell, a ty zauważ, ze Pudzianowski tak naprawdę siedzi cicho. Ani nikogo nie wyzywa na pojedynki, a nie ogłasza sie gwiazdą. Wprost przeciwnie - w wywiadach podkresla, że jest początkującym w MMA i o wydumanych przez media przeciwnikach wypowiada się z szacunkiem i wrecz pokorą. Wbrew wielu opiniom Mariusz oprócz potężnych mięśni ma też mózg i zupełnie dobrze się nim posługuje.

Przeczytałem przed chwilą i daje to do myslenia:

http://sport.wp.pl/kat,60960,title,Najman-mam-prawo-miec-ich-w-d,wid,11791193,wiadomosc.html


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spróbuj wkleić link za pomocą " przybornika " pod rozmiarem masz buźki obok buźki takie coś z plusikiem i tam to wklejaj !!

 

najman sie do każdego stawia a sklepał go jak dziecko 22 letni A.Wawrzyk :)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walka technicznie wyglądała jak by Pudzian piłkę kopał.

Oczywiście bardzo dobrze to rozegrał taktycznie.

 

Najman oczywiście nic nie pokazał- na początku walki mógł zadać z 3 ciosy proste, a ograniczył się jedynie do jakiegoś niezdarnego sierpa bez poczucia dystansu.

 

Najman dostał 50tys. za gadanie a nie za walkę. Dobry z niego marketingowiec ale nie fachowiec.

Wawrzyk pokazał mu że do boksu nie ma co wracać.

 

Krzysztof Oliwa chce zaistnieć. Ma dusze do walki, toczył pojedynki na gołe pięści "na lodzie". Ma umiejętności bokserskie choć nie klasyczne. Oczywiście jest wrażliwy na low kicki.

 

Nastula byłby najciekawszym przeciwnikiem.

W swoich dotychczasowych walkach pokazał że się rozwija. Ma dobry boks -tak, tak fajne wymiany miał w trakcie walk z Alexander Emelianenko (ma okropny tatuaż na plecach - po wpisaniu w google jego imienia i nazwiska można zobaczyć) i Joshem Barnettem.

Do tego dobre obalenia.

Kiepska kondycja oraz techniki parterowe z brazylijskiego jujitsu. Judo kończy się tam gdzie zaczyna brazylijskie jujitsu.

Nastula to wspaniały zawodnik. W ostatniej walce w Japonii został skrzywdzony przez sędziego.

 

Najbardziej wszechstronni polscy zawodnicy mma na świecie to Tomasz Drwal i Mamed Kalidov (czeczen mówiący świetnie po Polsku)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że na Nastulę jest jeszcze za wcześnie. Z dwóch Najmano podobnych -no moze nieco lepszych zawodników Mariusz jeszcze powinien dostać. Nastulę w Pride wpuścili od razu na szerokie wody i niezbyt dobrze na tym wyszedł. Trzeba się poocierać,nazbierać doświadczenia i dopiero pożniej kombinować z bardziej wymagającymi zawodnikami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że na Nastulę jest jeszcze za wcześnie. Z dwóch Najmano podobnych -no moze nieco lepszych zawodników Mariusz jeszcze powinien dostać. Nastulę w Pride wpuścili od razu na szerokie wody i niezbyt dobrze na tym wyszedł. Trzeba się poocierać,nazbierać doświadczenia i dopiero pożniej kombinować z bardziej wymagającymi zawodnikami.

 

Co do Nastuli to za wcześnie było na takie nazwiska które dostał na początku.

 

 

Przed Pudzianem wiele pracy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wydaje mi się, że to kolejny "szum medialny". A gdyby doszło do tej walki - jasne, że da radę. Potem szybko wróci obić kogoś na KSW. W miedzyczasie wygra w strongmenach ;)


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że to kolejny "szum medialny".

 

Nie wiem czy Pudzian na swojej stronie by pisał bzdury na temat niedogadanych walk. Chyba jest na tyle poważny, że wie na co ma podpisany kontrakt.

Tak więc walka wydaje się być pewna.

 

Ps. Jakbyś mógł Robert to zmień temat wątku na "Pudzian vs ..." albo coś w tym stylu bo wtedy można by dyskutować o wszystkich walkach Pudziana w tym wątku. Nie ma sensu tworzyć do każdej walki oddzielnego wątku moim zdaniem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O planowanych walkach Pudziana tyle się naczytałem i nasłuchałem, że trudno mi ocenić, co on naprawdę zamierza. Na pewno na jego plecach zapragnęło wypromować się kilku kolesiów. Czytałem kilka "wyzwań" do walki, popartych buńczucznymi zapowiedziami. Ot, taki, czy inny leszcz chce zaistnieć... Ostatecznie ja też mogę dać ogłoszenie: "Pudzian, cieniasie, zmierz się ze mną!!!" Może wspomna o tym na onecie, albo wp... ;)

Gdyby Mariusz chciał się bić z każdym, kto zgłosi chęć, to pewnie musiałby walczyc trzy razy dziennie.

A prawda jest taka, że nawet na KSW jest potwierdzony termin, ale brak przeciwnika, co uważam za sytuację nieco paranoiczną...


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopuję bo znani już są najblizsi przeciwniy Pudziana.

Najpierw, 7 maja w Katowicach, zmierzy się z Japończykiem Yusuke Kawaguchim w KSW,a 21 maja na gali organizowanej przed federację Moosin będzie bił się z byłym mistrzem świata Timem Sylvią.

 

Poprzeczka wyżej i to mnie cieszy,natomiast uważam że trochę bezsensu że walki są tak blisko siebie.Tim Sylvia to już nie to co kiedyś ale walczyć na pewno umie.Obawiam się tylko że jeśli Maniek przegra z Timem to wszystko będzie zrzucał na karb małego odstępu czasowego i dlatego żałuję że nie będzie ok.2 miesięcy przerwy.

Może też sie okazać że przegra ze skośnym a może wygra obie walki-jak wygra to duży szacun.

 

Podobno na wrzesień szykowany jest Nastula ale tu pytanie czy się z Nastkiem dogadają finansowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprzeczka wyżej i to mnie cieszy,natomiast uważam że trochę bezsensu że walki są tak blisko siebie.Tim Sylvia to już nie to co kiedyś ale walczyć na pewno umie.Obawiam się tylko że jeśli Maniek przegra z Timem to wszystko będzie zrzucał na karb małego odstępu czasowego i dlatego żałuję że nie będzie ok.2 miesięcy przerwy.

Może też sie okazać że przegra ze skośnym a może wygra obie walki-jak wygra to duży szacun.

 

Mnie też cieszy - coś się będzie działo.

A co do krótkiej przerwy między walkami - uważam, że wcale nie jest krótka. Zauważ, że czasami ten sam zawodnik wychodzi do walki dwukrotnie w ciagu jednej gali. Jedynie gdyby Pudzian złapał kontuzję, to mogłoby być ciasno z czasem, ale nie sądzę, żeby ten Japończyk zrobił mu krzywdę ;)


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też cieszy - coś się będzie działo.

A co do krótkiej przerwy między walkami - uważam, że wcale nie jest krótka. Zauważ, że czasami ten sam zawodnik wychodzi do walki dwukrotnie w ciagu jednej gali. Jedynie gdyby Pudzian złapał kontuzję, to mogłoby być ciasno z czasem, ale nie sądzę, żeby ten Japończyk zrobił mu krzywdę :)

 

Mnie tylko interesuje czy Pudzian znowu obierze strategię wkur..... wariata, czy będzie trochę techniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko interesuje czy Pudzian znowu obierze strategię wkur..... wariata, czy będzie trochę techniki.

 

Będzie się technicznie rozglądał przez pierwsze pół minuty :)

Serio, to też jestem ciekaw, jak się potoczą te walki. Ten Japończyk ma dobry bilans, tylko kto zna jego przeciwników? Nie sadzę, żeby zmógł Pudziana


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO nie oszukujmy sie...Pudzian z taką siłą postawi przedewszystkim na nią a nie na technikę.....przeciwnicy dobrze dobrani...nie za mocni ale i nie słabeusze....myślę że spokojnie da sobie z nimi radę


Lorus, Omega Seamaster, Orange Monster, Orient Big Mako,Stolicznyje[/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz nie ma techniki i chyba mieć już nie będzie ( wynika to z tego jaki sport uprawia głównie ), ale ma niesamowitą parę i zacięcie, a to naprawde duże atuty. Myślę że długo nie pojawi się ktoś kto go zleje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, sami dorośli tutaj, więc wiecie, jak to jest z techniką... Tylko na filmach ze swoją reżyserią Bruce Lee mierząc 165cm i ważąc 60 kg załatwiał tłumy dwumetrowych i 150-kilowych facetów. Byle leszcz nie zje Pudziana techniką, chociaż techniczne umiejetnosci są nie do przecenienia. Zauważmy, ze Pudzian nie śpi, tylko tę właśnie technikę cały czas zgłębia. Bedzie ok!


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak to prawda...byle leszcz nie.... ale na zawodnikow z czolowki MMA jeszcze jest za wcześnie....pomimo siły Pudziana (siła to nie wszystko) myślę że ich zaawanowanie techniczne wzięłoby górę.

Pamiętacie końcówkę walki Pudzian- Najman, jak sędzia rozdzielając ich powalił Pudziana zakładając mu dźwignię????


Lorus, Omega Seamaster, Orange Monster, Orient Big Mako,Stolicznyje[/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie umówmy się,Tim Sylvia to nie jest leszcz :) Najlepsze lata ma za sobą ale to wciąż powinien być klasa zawodnik-taką mam nadzieję.

 

Jeśli o mnie chodzi to jestem usatysfakcjonowany takim przeciwnikiem,wreszcie fachowcy będą mogli coś powiedzieć o szansach Mańka w poważnym towarzystwie tego sportu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem zła decyzja z odstępem między walkami. Powinien zrobić dłuższą przerwę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj się dowiemy jaki z Pudziana zawodnik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie to chyba niestety krótka walka... :/

 

Cała nadzieja w tym, że może wczesniejsze pojedynki będą ciekawe


life's a piece of shit [...] just remember that the last laugh is on you. and always look on the bright side of life

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie to chyba niestety krótka walka... :/

 

Cała nadzieja w tym, że może wczesniejsze pojedynki będą ciekawe

 

Walka jak walka, ale znowu ta wiejska przyśpiewka przed walką. Już lepiej zatrudniłby Mandarynę - pewnie lepiej by zaśpiewała niż jego brat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.