Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

KURNAJANEK

PUDZIAN VS ....

PUDZIAN VS NAJMAN   

75 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy kiedyś musi przegrać, cudów nie ma, może Fiodor miał zły dzień, jak ktoś trenuje jakiś sport nie koniecznie walki to dobrze wie o czym piszę. Wg mnie w tym starciu Fabricio miał dużo szczęścia i głównie to zaważyło o jego wygranej, śledząc dokonania jednego i drugiego, to Fabricio Fiodorowi umiejętnościami nie dorasta do pięt. Jeśli dojdzie do rewanżu, Rosjanin zniszczy Pana F.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wygra Kaczyński.

Tego nie jestem pewny... ale chętnie zobaczę jego starcie z Pudzianem. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kalisz zajlepiej sprawdzi sie w federacji WHO :P


Kobiety! Zwłaszcza te z Electra Luminescent Backlight...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam Twoje wypowiedzi w różnych tematach i się zastanawiam czy kiedyś napiszesz coś śmiesznego,bo jak do tej pory to ani merytorycznie ani śmiesznie,po prostu zwykły troll.Muszę powiedzieć że moderatorzy są bardzo wyrozumiali bo za takie idiotyzmy na innym forum już dawno byłby ban.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odgrzeję lekko kotleta.

 

Rywal Pudziana na KSW

 

Nastula był za mocny,ale spodziewałem się walki z zawodnikiem MMA a nie z emerytem i szołmenem.Chyba już jest jasne w jakim kierunku zmierza przygoda Pudzianowskiego w MMA-freakshow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są duże plusy takiego cyrku. Większe zainteresowanie, większa kasa i dzięki temu lepsze następne gale z lepszymi zawodnikami. Trzeba przyznać, że obsada na KSW14 pomijając celebrytów jest kurcze bardzo dobra, więc chwała takim gwiazdom jak Pudzilla, Nejma i Szaleta bo dzięki nim MMA w Polsce jest coraz lepsze. Na kolejnych galach zobaczymy pewnie AE i innych znakomitych zawodników.Hooah!:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Butterbean'ie to akurat Pudzian może się przejechać... Facet całe życie boksował i stujkę ma nawet niezłą mimo swoich gabarytów. Ma full walk zarówno bokserskich jak i w MMa na swoim koncie, więc doświadczenie też jest po jego stronie... Trenerzy Pudziana o ile to możliwe powinni z nim przećwiczyć zapaśnicze obalenia i g&p , bo to może być w tym wypadku klucz do sukcesu.


internet mym kościołem, zegarek moim niebem, Doxa mą religią.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym filmie widać jakim zawodnikiem jest Butterbean. Nawet jak Pudzilla wygra to i tak dalej będzie stał w miejscu bo taki przeciwnik dla takiego mistrza to przecież pestka. Zobaczcie sobie debiut w 2007 byłego zawodnika WWE Brocka Lesnara, podczas którego zdemolował dobrego zawodnika koreańskiego i przeanalizujcie jego drogę do sukcesu(aktualny mistrz wagi ciężkiej w UFC). Czy nasz Mariusz może pójść w ślady Brocka???Życzę mu tego, jednak szanse na to wynoszą może z 10%.

 

Z prawdziwego MMA aktualnie polecam walkę Damiana Grabowskiego oraz Macieja Jewtuszko i radze postawić na Jewtuszko. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że wygra a kurs hmmmmmmm:)

 

http://www.mmarocks.pl/2010/08/18/maciej-jewtuszko-na-wadze-przed-wec-50/#more-25692

 

http://www.tobet.com/selection?cmd=choose&category_id=6467

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z prawdziwego MMA aktualnie polecam walkę Damiana Grabowskiego oraz Macieja Jewtuszko i radze postawić na Jewtuszko. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że wygra a kurs hmmmmmmm:)

 

Zachęciłeś mnie :lol: Właśnie postawiłem na Jewtuszko :lol:


Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brabus miałeś rację Irokez wygrał! Szkoda że postawiłem tylko 500PLN :lol:

Daj znać jakbyś w przyszłości zauważył coś ciekawego :lol:


Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wisisz piwko przy okazji :P Jak coś będzie ciekawego dam cynka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety Pudzian dalej nic nie umie jeśli chodzi o stójkę,fatalnie się rusza,w niektórych momentach ma problem z łapaniem równowagi i niewiele brakuje żeby się potknął o własne nogi.

 

Na parterze się nie znam ale porównując do profi zawodników to trochę kulawo to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem grubasek zje Mariusza, ale bardziej interesuje mnie walka Salety z Najmanem. Przy czym chyba obstawiam zwycięstwo emerytowanego kickboksera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wiara czyni cuda, trzeba wierzyc, w to ze Pudzian da radę :D Napewno mu tego życzę. A tak na marginesie to trzeba przyznać ze gruby ma kopyto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się mylić, ale coś czuję, że ta walka dla Pudzianowskiego może się źle skończyć. I nie mam na myśli samej przegranej.


Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gruby jest bardzo pewny siebie, zobaczymy w sobotę co z tego wyniknie.

 

Gruby po prostu myśli logicznie :huh: Z Pudziana jest d... nie fighter. W Strongmanach był najlepszy, niestety w tym sporcie już ma mu kto oddać ;)

Oczywiście będę za Mariuszem, ale kiepsko to widzę.

Mnie bardziej interesuje walka desperata Najmana z emerytem Saletą przy czym jak pisałem raczej obstawiam wygraną emeryta. Doświadczenie w kickboxingu da mu bardzo dużo w tej walce. Oczywiście jestem za Saletą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAŚLANY GRUBASEK to fighter z doświadczeniem.

W stójce Pudzian nie ma z nim najmniejszych szans.

Lewego prostego nie zada bo MAŚLANY GRUBASEK po zejściu posadzi go prawym sierpem.

 

MAŚLANEGO GRUBASKA Pudzian nie obali. Ma problem z lżejszymi zawodnikami.

 

Pudzian nie ma niestety szans.

Zostają jedynie lowkicki, ale MAŚLANY GRUBASEK trafia celnie na szczękę.

 

Pudzian bije bez skrętu, i widzieliśmy w walce z Japończykiem że te ciosy nie mają siły.

A jak będzie bił ze skrętem to będzie to bardzo wolne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze skrętem nie będzie uderzał bo nie umie,kiepsko u niego z koordynacją,chwieje się na nogach,przenosi środek ciężkości z palców na pięty przez co ma zero stabilności.O poprawnej stójce w jego wykonaniu można zapomnieć.Z talentem ruchowym trzeba się urodzić,tak samo jak chociażby z siłą.Pudzianowi akurat natura poskąpiła tego pierwszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem ważenie zawodników,Pudzian szczuplutki-118kg,a Fasolka +200kg.On zamiast walczyć to się powinien leczyć bo to zagrożenie dla zdrowia,w każdej chwili może mu serce odmówić posłuszeństwa,nie wiem jak można kalekę dopuścić do sportu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.