Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

KURNAJANEK

PUDZIAN VS ....

PUDZIAN VS NAJMAN   

75 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

A ja tam kibicuję Mariuszowi i z ciekawością zobaczę, czego się nauczył przez ostatnie miesiące ;)


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem ważenie zawodników,Pudzian szczuplutki-118kg,a Fasolka +200kg.On zamiast walczyć to się powinien leczyć bo to zagrożenie dla zdrowia,w każdej chwili może mu serce odmówić posłuszeństwa,nie wiem jak można kalekę dopuścić do sportu.

 

To jest chyba jedyna szansa Pudziana na zwycięstwo w tej walce ;)

 

A ja tam kibicuję Mariuszowi i z ciekawością zobaczę, czego się nauczył przez ostatnie miesiące B)

 

A kto nie będzie? Chciałbym żeby wygrał, ale szans za dużych mu nie daję :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, Esch wygląda okropnie, chłop ledwie łazi.

WP to marne źródło ale:

Eric "Butterbean" Esch nie żartował! Tuż po przylocie do Polski mówił, że waży ponad 200 kilogramów, i rzeczywiście tak jest. Gdy 44-letni Amerykanin stanął w piątek na wadze, ta... nie wytrzymała.

 

Jak nieoficjalnie dowiedziała się Wirtualna Polska, federacja KSW miała spore problemy ze znalezieniem odpowiedniej wagi, która zniosłaby ciężar Escha. Wszystkie standardowe wagi mają limit 150 kilogramów. Rozważano więc zastosowanie tradycyjnej wagi używanej w maglach, lub... wagi przemysłowej. W końcu udało się znaleźć urządzenie z limitem do 200 kg, ale i ono nie wystarczyło na "Butterbeana".

 

Swoją drogą zastanawia nas, czy przy takiej masie Amerykanin nie obawia się o swoje zdrowie.

(źródło:http://sport.wp.pl/gid,12679414,kat,1715,galeriazdjecie.html?T


=6)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba będzie pierwsza walka Mańka w której będzie miał przewagę kondycyjną ;)

Jedyną szansę dla Escha widzę w ciosie na początku spotkania,jak trafi to będzie koniec,bo z każdą sekundą będzie miał mniej prądu.Jak Pudzian przegra z takim inwalidą to będzie jego osobisty dramat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kibicuję Mariuszowi ale myślę że będzie ciężko. Escha to kloc, ciężko będzie MP obalić go i założyć dźwignię. Wszystko zweryfikuje ring.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ambasador

Mariusz - jesteśmy z Tobą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz - jesteśmy z Tobą ;)

Ja nie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie :P

 

Seiken powiedz lepiej za kim jesteś w pojedynku Saleta - Najman ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to koniec kariery Najmana ;)

Najman poczuł się przez chwilę jak Pudzian, ale szybko wrócił na ziemię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i właśnie dlatego nie lubie MMA...to cyrk z dwoma małpami a nie sport walki. Dziwię się tylko, że światowa organizacja MMA na takie coś pozwala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i właśnie dlatego nie lubie MMA...to cyrk z dwoma małpami a nie sport walki. Dziwię się tylko, że światowa organizacja MMA na takie coś pozwala.

 

Bo takie małpy zawsze przyciągały publiczność w każdym sporcie, a obejrzyj sobie teraz pojedynek Górala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezła żenada.Nie sądziłem że z Fasolką jest tak źle,jak zobaczyłem jak sie rusza wychodząc do ringu to byłem pewien że się szybko skończy,po co wystawiać kalekę do walki?Idiotyzm,równie dobrze mogli pozwolić walczyć człowiekowi na wózku inwalidzkim albo niedowidzącemu.To nawet nie wywoływało uśmiechu a jedynie współczucie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to już nawet nie jest śmieszne....fizycznie cierpiałem oglądając te niby-walki..aż się chciałem w oczy podrapać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale mnie sie widzi ze obie walki Saleta- Najman jak i Pudzianowski- Esch były ustawione.

Przeciez Esch nie jest nowicjuszem, a Pudzian nie oszukujmy sie nawet specjalnie sie ta walka nie zmeczyl. Kursy u bukow tez dziwnie niskie na Pudziana były. Tej walki ale niestety Pudzian nie mogł przegrac i nie przegrał.

 

Esch dostał koło 100tys. za wyjscie do rungu i podlozenie sie takie jest duze prawdopodobienstwo ze tak bylo.


Lorus, Omega Seamaster, Orange Monster, Orient Big Mako,Stolicznyje[/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co tu ustawiać jak Esch się ledwo rusza bo jest kaleką,a Najman jest pozerem a nie sportowcem i nawet Saleta bez nerki i treningu go pokonał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety Pudzian dalej nic nie umie jeśli chodzi o stójkę,fatalnie się rusza,w niektórych momentach ma problem z łapaniem równowagi i niewiele brakuje żeby się potknął o własne nogi.

 

Na parterze się nie znam ale porównując do profi zawodników to trochę kulawo to wygląda.

 

 

Moim zdaniem grubasek zje Mariusza, ale bardziej interesuje mnie walka Salety z Najmanem. Przy czym chyba obstawiam zwycięstwo emerytowanego kickboksera.

 

 

Chciałbym się mylić, ale coś czuję, że ta walka dla Pudzianowskiego może się źle skończyć. I nie mam na myśli samej przegranej.

 

 

Gruby po prostu myśli logicznie :lol: Z Pudziana jest d... nie fighter. W Strongmanach był najlepszy, niestety w tym sporcie już ma mu kto oddać :)

Oczywiście będę za Mariuszem, ale kiepsko to widzę.

Mnie bardziej interesuje walka desperata Najmana z emerytem Saletą przy czym jak pisałem raczej obstawiam wygraną emeryta. Doświadczenie w kickboxingu da mu bardzo dużo w tej walce. Oczywiście jestem za Saletą :)

 

 

MAŚLANY GRUBASEK to fighter z doświadczeniem.

W stójce Pudzian nie ma z nim najmniejszych szans.

Lewego prostego nie zada bo MAŚLANY GRUBASEK po zejściu posadzi go prawym sierpem.

 

MAŚLANEGO GRUBASKA Pudzian nie obali. Ma problem z lżejszymi zawodnikami.

 

Pudzian nie ma niestety szans.

Zostają jedynie lowkicki, ale MAŚLANY GRUBASEK trafia celnie na szczękę.

 

Pudzian bije bez skrętu, i widzieliśmy w walce z Japończykiem że te ciosy nie mają siły.

A jak będzie bił ze skrętem to będzie to bardzo wolne.

 

 

Ze skrętem nie będzie uderzał bo nie umie,kiepsko u niego z koordynacją,chwieje się na nogach,przenosi środek ciężkości z palców na pięty przez co ma zero stabilności.O poprawnej stójce w jego wykonaniu można zapomnieć.Z talentem ruchowym trzeba się urodzić,tak samo jak chociażby z siłą.Pudzianowi akurat natura poskąpiła tego pierwszego.

 

No i co tam, Koledzy?


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda mi tego grubaska, ale fakt wyglądało to co najmniej dziwnie ,poddał się bez jakiejkolwiek próby walki :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co tam, Koledzy?

 

 

Ano nic,ja mówiłem o umiejętnościach Pudziana w kontekście prawdziwej walki z zawodnikiem MMA,a nie bicia kaleki.Szkoda że Pudzian się wystraszył Nastuli bo chętnie bym obejrzał taką walkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chronofil....co znaczy Pudzian w MMA widziałeś w jego walce z Silvią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda mi tego grubaska, ale fakt wyglądało to co najmniej dziwnie ,poddał się bez jakiejkolwiek próby walki :/

 

no tego sie nigdy nie dowiemy ale ButterBean nie z takimi zawodnikami jak Pudzian walczyl w MMA i wygrywal dlatego tak sadze ze dziwne to bylo wlasciwie poddanie sie Amerykanina bo inaczej tego nazwac nie mozna...generalnie cała ta KSW to parodia

 

Maxwell...obawiam sie ze Nastula to nie ta liga i za wysokie progi...Pudzian dobrze ocenil sytuacje... w tej chwili taka walka z takim przeciwnikiem bylaby zbyt duzym ryzykiem dla niego


Lorus, Omega Seamaster, Orange Monster, Orient Big Mako,Stolicznyje[/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

generalnie cała ta KSW to parodia

 

Dlaczego parodia ?. Krzysiek Kułak i Jan Błachowicz pokazali, że wiedzą o co chodzi w MMA. Choć sędziowie w przypadku walki Krzyśka się nie popisali. Moim zdaniem, wygrał w 2 rundach, a zarządzona dogrywka to jakieś nieporozumienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ustawienie walki najmana i salety nie wchodzi w gre. juz pomine animozje jakimi panowie darzą siebie i kulisy tej walki- wystarczy zwrocic uwage na to , ze gdyby walka byla ustawiona to saleta nie pastwilby sie tak po niej nad najmanem. a walka pudziana.. tego sie nie dowiemy nigdy :lol: nie chcialbym pomniejszac zaslug mariusza snujac teorie spiskowe.. ale glowy za ten pojedynek bym nie dal.. w swiatku juz od kilku tygodni mowilo sie, ze gruby dostal forse za porazke. ale takie gadanie o niczym jeszcze nie swiadczy. bo swiadkow nie ma. inna sprawa, ze ksw nie jest organizacja majacą na celu promowanie sztuk walki, lecz fabryczka pieniedzy. a pudzian to zlota zyla. i bedzie nia dopoki nie bedzie przegrywal walki za walką. wtedy kasa bedzie sie zgadzac. sport niestety pozaostaje na drugim miejscu. za to trzeba przyznac, ze poza gląbem, ktory nie potrafil zapamietac slow hymnu- gala zorganizowana wzorowo. pozostale organizacje tej masci maja od kogo sie uczyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maxwell...obawiam sie ze Nastula to nie ta liga i za wysokie progi...Pudzian dobrze ocenil sytuacje... w tej chwili taka walka z takim przeciwnikiem bylaby zbyt duzym ryzykiem dla niego

 

Wiem,ale chciałbym to zobaczyć jak prezentuje się na tle Nastuli,czy zrobił jakiś postęp czy przez rok jest w tym miejscu gdzie był.Poza zrzuceniem 20kg masy.

 

Tarrantul ja wolę oglądać dobre walki,niż wybuchy fajerwerków,wygibasy panienek,kolesia któy nie jest w stanie zaśpiewać krótkiego utworu jakim jest hymn USandA a na deser szoł Krystiana Pudzianowskiego....Dla mnie to zbędne i zabiera czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.