Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

KURNAJANEK

PUDZIAN VS ....

PUDZIAN VS NAJMAN   

75 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

fasolka powinien wystukać ten hymn morsem baranowi na łbie , wstyd .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego bo poziom sportowy dotychczasowych glownych walk gal KSW nie zachwycał czy walk Pudziana czy chocby rowniez dzisiejszej Najmana z Saletą...wszystko to wyglada podejrzanie, Najman mial Salete podanego jak na widelcu i nagle sedziea przerywa pojedynek, po wznowieniu znow sytuacja gdy Najman oklada Salete i nagle walak sie odwraca diametralnie i konczy przez duszenie..... bardzo dziwne..... podobnie Pudzian wyszedl i bez praktycznie zadnego oporu Butterbena wygral walke (a widzialem troche walk tego czlowieka i naprawde nie jest to chlopiec do bicia...ni e takich jak Pudzian zjadal na dzien dobry).... chcialbym zeby to wszystko bylo czyste ale obawiam sie ze tam gdzie duza kasa tam wszedzie sa machlojki i byly to walki ustawione.... tak aby Amerykanin nie stawil zbyt wielkiego oporu Polakowi...... narazie to widze w tym tylko marketing i tyle...czekam az znajda zawodnika o wysokim poziomie dla Pudziana kogos takiego jak chocby Nastula


Lorus, Omega Seamaster, Orange Monster, Orient Big Mako,Stolicznyje[/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli w lutym na KSW 15 znowu dostanie jakiegoś kelnera to znaczy że chodzi tylko o kasę a nie o sport i że jest po prostu słaby w MMA.

Ciekawe czy u Fasolki w Moosin'ie jeszcze powalczy,bo tam jest szansa że będą to zawodnicy a nie celebryci,inwalidzi lub ludzie z 4 ligi MMA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

dlatego bo poziom sportowy dotychczasowych glownych walk gal KSW nie zachwycał czy walk Pudziana czy chocby rowniez dzisiejszej Najmana z Saletą...wszystko to wyglada podejrzanie, Najman mial Salete podanego jak na widelcu i nagle sedziea przerywa pojedynek, po wznowieniu znow sytuacja gdy Najman oklada Salete i nagle walak sie odwraca diametralnie i konczy przez duszenie..... bardzo dziwne..... podobnie Pudzian wyszedl i bez praktycznie zadnego oporu Butterbena wygral walke (a widzialem troche walk tego czlowieka i naprawde nie jest to chlopiec do bicia...ni e takich jak Pudzian zjadal na dzien dobry).... chcialbym zeby to wszystko bylo czyste ale obawiam sie ze tam gdzie duza kasa tam wszedzie sa machlojki i byly to walki ustawione.... tak aby Amerykanin nie stawil zbyt wielkiego oporu Polakowi...... narazie to widze w tym tylko marketing i tyle...czekam az znajda zawodnika o wysokim poziomie dla Pudziana kogos takiego jak chocby Nastula

 

No tak tylko, że KSW to nie tylko Pudzian i ten paralityk Najman. Lepiej napisz jak podobały Ci się walki Kułaka i Błachowicza ?. Ja właśnie na te pojedynki najbardziej czekałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurdę o tym hymnie pisałem od razu w shoutboxie. Jaki wstyd. Idiota mógł sobie kartkę wziąć z tekstem jak nie umie zapamiętać.

Do Iwasikowskiego: Myślisz, że Najman zgodziłby się na jakąś kasę?! Moim zdaniem miał za dużo do stracenia. W tej chwili koleś jest już skończony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurdę o tym hymnie pisałem od razu w shoutboxie. Jaki wstyd. Idiota mógł sobie kartkę wziąć z tekstem jak nie umie zapamiętać.

Do Iwasikowskiego: Myślisz, że Najman zgodziłby się na jakąś kasę?! Moim zdaniem miał za dużo do stracenia. W tej chwili koleś jest już skończony.

 

MCIntosh tak tamte walki o ktorych wspominales ogladalo sie z prawdziwa przyjemnoscia a nie te parodie walk..... krystek omega po takim typie jak Najman ktory poszedl do reality show dla kasy ja bym sie niczego juz nie zdziwil...myslisz ze ten czlowiek ma honor i zalezy mu na karierze sportowej...watpie....kasa sie musi zgadzac i tyle.... bo to dla niego najwazniejsze... a CIebie nie zastanawia ze cala walke Najman dominowal i nagle Saleta wygral?

 

dalej bede sie upieral że byla to ustawiona walka.Esch nie miał nic do stracenia, nie walczy już, ma własne interesy a Pudzian miał do stracenia dalszą karierę. Widać to było po Mariuszu, nawet nie uśmiechnął się raz, widać, że zwycięstwo podstawione nie smakuje jak prawdziwe.


Lorus, Omega Seamaster, Orange Monster, Orient Big Mako,Stolicznyje[/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dalej bede sie upieral że byla to ustawiona walka.Esch nie miał nic do stracenia, nie walczy już, ma własne interesy a Pudzian miał do stracenia dalszą karierę. Widać to było po Mariuszu, nawet nie uśmiechnął się raz, widać, że zwycięstwo podstawione nie smakuje jak prawdziwe.

 

 

Hmm... są dwa wyjścia, albo jest jak piszesz, albo Maniek był tak zaskoczony szybką wygraną, bo minę to miał faktycznie nie swoją.

 

 

Przyznam ze obie te walki ( Saleta - Najman Pudzian - Gruby ) jakieś dziwne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seiken powiedz lepiej za kim jesteś w pojedynku Saleta - Najman :lol:

A no byłem oczywista za Saletą

przecież ten Najman to błazen

Co do walki Pudziana to powiem krótko - wg.mnie walka była ustawiona i to tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ambasador

Walka nie była ustawiona ... Butterbean jest dobry ale w stójce. Jeżeli ktoś go przewróci to już po ptakach bo taki 200 kilowy klocek nie ma pola manewru leżąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no byłem oczywista za Saletą

przecież ten Najman to błazen

Co do walki Pudziana to powiem krótko - wg.mnie walka była ustawiona i to tyle

 

Święta prawda, jestem przekonany że była to ustawka.


Lorus, Omega Seamaster, Orange Monster, Orient Big Mako,Stolicznyje[/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walka nie była ustawiona ... Butterbean jest dobry ale w stójce. Jeżeli ktoś go przewróci to już po ptakach bo taki 200 kilowy klocek nie ma pola manewru leżąc.

Na Pudzianie mozna zrobić dużą kase w USA wiec po co miał przegrac ? Butterbean sam mu te walki w USA załatwi.........

po to była ta gala i ta "walka"

i taka jest prawda o tej walce - widziałes mine Pudziana po walce ? jakoś nie był zbyt zadowolony

ale jest pazerny na kase i sie zgodził na ten układ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie po innej wygranej walce czy zawodach strongman realnie sie cieszył....ti sie nawet nie usmiechnal bo dobrze wiedział ze to wszystko to sciema walka ustawiona wiec i zwyciestwo nie cieszylo


Lorus, Omega Seamaster, Orange Monster, Orient Big Mako,Stolicznyje[/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja się z Wami nie do końca zgodzę. Myślałem, że Pudzian nie zdoła przewrócić grubego bo wcześniej zainkasuje jakiś cios w szczękę. Udało mu się, a jak już go przewrócił to walkę miał wygraną bo gruby żeby się podnieść potrzebuje dźwigu. Przecież on się kulał jak piłka po ringu.

Co do Saleta-Najman. Ja tam nic dziwnego nie widziałem. To są sporty walki, a w takich możesz wygrywać przez wszystkie rundy, a na końcu zainkasujesz jedne cios i padasz. Ile było takich walk, że ktoś wygrywał prawie cały pojedynek, a na końcu KO?!

Najman poczuł się za pewnie okładając Saletę, a ten to wykorzystał. Takie jest moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ambasador

Ale Najman - Saleta to była chałtura ... dwóch żulków, którzy się okładają pod monopolem. I te ich wojenki słowne przez walką haha żałosne.

 

Mnie najbardziej zaimponował ten Fin Puhakka. Prawdziwy wojownik, zero skrupułów, zero emocji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chronofil - chciałem się mylić i się myliłem :lol:

Faktem jest, że moją wiedzę o Butterbeanie opierałem na kilku klipach z youtuba, to co zobaczyłem wczoraj to była inna osoba. Wydawał mi się wielkim klocem, zaskakująco jak na swoje rozmiary sprawnym. A był wielkim, normalnie niezgrabnym klocem. W dodatku wyglądał, jakby samo chodzenie go męczyło. No szkoda, bo sporo osób będzie traktowało MMA jako pojedynki Pudzianów, Salet i Najmanów.

 

Daleki jestem od teorii spiskowych typu ustawiona walka Pudziana. Chyba wystarczy przeciwników odpowiednio dobrać.

 

OT w OT - patrząc, kto jest główną atrakcją jakby nie było największej gali MMA w Polsce dochodzę do wniosku, że niedługo będzie trwało zanim się doczekamy hitów typu "Walki z gwiazdami". Jestem tego pewien.


Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OT w OT - patrząc, kto jest główną atrakcją jakby nie było największej gali MMA w Polsce dochodzę do wniosku, że niedługo będzie trwało zanim się doczekamy hitów typu "Walki z gwiazdami". Jestem tego pewien.

 

Np. Małysz z Manem :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten pajac który próbował śpiewać hymn to niejaki Mateusz Krautwurst,z tego co znalazłem to występował w jakimś polsatowskim show.Pełna kompromitacja,niech sobie chłopak da spokój ze śpiewaniem bo go to przerasta ewidentnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, teraz to wszystko jasne i klarowne - Koledzy szybko sobie i innym wytłumaczyli.

Walki były po prostu ustawione.

Skrzydło tupolewa było podpiłowane, a światem rządzą Żydzi i masoneria. Bo to układy, wicie i rozumicie... A świstak siedzi i zawija.....:lol:


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie dziwne było te duszenia . Nie rozumiem dlaczego pan n. sie nie wyrywal- miał miejsce .

Tak czy siak Najman jest słabym zawodnikiem wiec mogł sie zmeczyc i odpuścić.

Kiedys widzałem jego trening on nawet nie potrafi wyprowadzic technicznie prawidłowego prostego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten pajac który próbował śpiewać hymn to niejaki Mateusz Krautwurst,z tego co znalazłem to występował w jakimś polsatowskim show.Pełna kompromitacja,niech sobie chłopak da spokój ze śpiewaniem bo go to przerasta ewidentnie.

 

jakos tak mi sie skojarzylo

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najman-człowiek bez honoru

 

I po wywiadzie wiemy,że nie zakończy "kariery" tak jak obiecywał,bo właściwie to on walkę wygrał a Saleta dostał łomot,a Najman jest znakomitym pięściarzem i nie gorszym parterowcem.K*rwa,co to jest za idiota to po prostu brak słów,że tacy ludzie są promowani,a tysiące ciężko pracujących na treningach zawodników (w różnych sportach) nigdy nie dostanie nawet szansy na zaistnienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najman-człowiek bez honoru

 

I po wywiadzie wiemy,że nie zakończy "kariery" tak jak obiecywał,bo właściwie to on walkę wygrał a Saleta dostał łomot,a Najman jest znakomitym pięściarzem i nie gorszym parterowcem.K*rwa,co to jest za idiota to po prostu brak słów,że tacy ludzie są promowani,a tysiące ciężko pracujących na treningach zawodników (w różnych sportach) nigdy nie dostanie nawet szansy na zaistnienie.

 

:lol: Co za oszołom. Powiem Tobie szczerze, że w sumie mam nadzieję, że nie skończy kariery po tej walce, bo jeszcze jeden solidny wp***dol mu się należy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, teraz to wszystko jasne i klarowne - Koledzy szybko sobie i innym wytłumaczyli.

Walki były po prostu ustawione.

 

Dalej masz watpliwosci ? przeczytaj co napisałem o 10:35

a teraz to co juz pisza http://sport.wp.pl/kat,60960,title,Thompson-kolejnym-rywalem-Pudziana,wid,12680324,wiadomosc.html

mówiłem ,że grubas sam mu walki załatwi.....

tylko kasa i nic wiecej....

taki jest ten sport

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ambasador

Jak ten pajac śpiewał hymn USA to mi się trochę szkoda Butterbeana zrobiło. Co za frajer, tępak z tego Krautwursta. Czemu nasz hymn puścili z płyty a USA nie? Co za ciota to wymyśliła? O tej kwestii trzeba powiedzieć głośno, że organizatorzy się nie popisali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ten pajac śpiewał hymn USA to mi się trochę szkoda Butterbeana zrobiło. Co za frajer, tępak z tego Krautwursta. Czemu nasz hymn puścili z płyty a USA nie? Co za ciota to wymyśliła? O tej kwestii trzeba powiedzieć głośno, że organizatorzy się nie popisali.

 

Hymn faktycznie żenada, ja na miejscu Butterbeana poczuł bym się dotknięty. Walkę pozostawię bez komentarza...

 

Co do Najmana, świetnie wystartował po gongu i miał szansę na wygraną, lecz został w niepodziewany sposób uduszony...:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.