Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

KURNAJANEK

PUDZIAN VS ....

PUDZIAN VS NAJMAN   

75 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Naizdup nie dał rady. Miał swoją szansę w 1st rundzie. W 2nd wyszedł jak zwykle brak kondycji i nawet długie wycieranie ringu nie pomogło :P


Totalny laik :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kondycja owszem, ale trzeba przyznać, że Thompson to twardy zawodnik - przyjął sporo konkretnych ciosów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety, ale ciężko będzie przestawić sie po tylu latach treningu siłowego - siła i serce do walki nie wystarczą niestety :P


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem, że powinienem edytować, ale :P:D :D :) :)

MAMAE, MAMED, .....!!!!!


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że Khalidov pokazał na co go stać. Walka Błachowicza też dobra.

Zapomniałem dodać o najlepszej moim zdaniem, czyli walce Materli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

No szkoda, kondycyjnie niestety Mariusz nie dał rady.

 

Nie tylko kondycyjnie. Na walkę w parterze też nie miał pomysłu. Ciosy zadawane w stójce były dalekie od sztuki prawidłowego pięściarstwa. Nie było skrętu ciała i dlatego nie miały takiej siły jaką mieć powinny. Niestety, chcieć nie znaczy móc. Za to Mamed to jest gość !.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, po przebiegu walki myślę, że jednak kondycja zaważyła. Pudzian prowadził walkę zdecydowanie mimo słabej techniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i się potwierdziło. Nie ma ciosu i nie będzie mieć,nie ma kondycji i nie będzie mieć,nawet taki laik jak ja widział że w parterze też nic nie umie.Tak jak mówiłem przed jego pierwszą walką w MMA,nic w tym sporcie nie osiągnie.

 

A co do szczęki Thompsona to akurat ma słabą co pokazał w kilku walkach,tyle tylko że Pudzian nie uderza ale jedynie prostuje rękę w łokciu stąd niezbyt wielkie wrażenie robi to na przeciwnikach.

 

Mamed niby fajnie ale jestem rozczarowany jego przeciwnikiem,tak samo jak i poprzednim-widać że to przechodzeni mistrzowie którzy powinni zakończyć dawno kariery.Wciąż mam przed oczami walkę Mameda z tym Japończykiem który pokazał mu miejsce w szyku.Moim zdaniem Mamed z różnych powodów USA nie podbije, zakończy karierę jako największa gwiazda KSW,obijając starych mistrzów.Ale ogląda się go fajnie.

 

Walka Materli super,zaimponował mi bo Zikic to kawał zawodnika i cwany lis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie ktoś zarozumiałemu bucowi pokazał gdzie jego miejsce i już :P


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie ktoś zarozumiałemu bucowi pokazał gdzie jego miejsce i już :)

 

Ja wiem czy on taki zarozumiały ? Zdaje sobie sprawę ze swoich wad i otwarcie o tym mówi. Nie przepadam za nim ale też nie żeby mi przeszkadzał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Też mi się nie wydaje, żeby Pudzian był jakoś specjalnie zarozumiały. Co do samej walki...widząc to co w pierwszym starciu robił Mariusz byłem pewien, że rozniesie przeciwnika. Nie wiedziałem jeszcze wtedy, że ten koleś jest nadludzko wytrzymały. Mariusza zgubiła kondycja. On musi niszczyć w pierwszej rundzie, bo potem jest z niego żaden przeciwnik. Szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, Mariuszowi kibicowałem jak był strongmenem, jest Polakiem i w dodatku moim imiennikiem tak wiec zawsze byłem za nim. A co do jego przygody z MMA, hmm... z Mariusza taki zawodnik MMA jak z jego brata piosenkarz :), chęci i zapał są, ale umiejętności brak i mimo, że obaj bedą trenowć ciężko to i jeden i drógi sukcesów nie osiągnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, Mariuszowi kibicowałem jak był strongmenem, jest Polakiem i w dodatku moim imiennikiem tak wiec zawsze byłem za nim. A co do jego przygody z MMA, hmm... z Mariusza taki zawodnik MMA jak z jego brata piosenkarz :), chęci i zapał są, ale umiejętności brak i mimo, że obaj bedą trenowć ciężko to i jeden i drógi sukcesów nie osiągnie.

 

Umiejętności można nabyć, ale Pudzian jest już tak ukształtowanym przez lata dźwigaczem że poprawa wydolności jest możliwa tylko w niewielkim zakresie. Duża masa - małe serce....nie nadąża pompować tlenu niestety. Nie wiem czy dobrze robi rzucając się od 1 rundy na przeciwnika i go łomocąc bo traci na tym 70% energii , gdy tą nawałnice przeciwnik przetrwa to Pudziana już może załatwić jak muchę. Na Najmana to wystarczyło ale wszyscy już się na tym poznali. Pudzian owszem mógłby coś tam zdziałać w MMA ale to by wymagało jeszcze ze 3-4 lat przyswajana się. Raczej tyle czekać nie będzie mimo że to ambitny typ... Najmłodszy też nie jest....myślę że jeśli kolejną walkę przegra to da sobie spokój.

 

Natomiast Mamed jest stworzony do MMA ....ma dobrą technikę i myśli co robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umiejętności można nabyć

 

Oczywiście, że można, tylko moim zdaniem jak na niego to już trochę za późno.

Zresztą, pomijając fakt braku umiejętności, jak ktoś oglądał walkę to widział, że Pudzian zadał parę ciosów na szczękę Thompsona a on dalej stał jak dąb. W tej wadze takie ciosy powinny być nokautujące a tu nic :), po prostu zabrakło w nich tego co powinno być Mariusza największą bronią, siły.

 

A co do Mameda, zawodnik z niego jest dobry i widać,że cały czas się rozwija. Boję się tylko, że jak rozwinie skrzydła i wyfrunie do Stanów to tyle go w Polsce widzieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Zresztą, pomijając fakt braku umiejętności, jak ktoś oglądał walkę to widział, że Pudzian zadał parę ciosów na szczękę Thompsona a on dalej stał jak dąb.

 

102166-pudzian-vs-thompson.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze kibicowałęm i dobrze życzyłem Pudzianowi.

Po tej walce byłem rozczarowany. Po prostu byłem pewien, że jest lepszy kondycyjnie, a tu niestety... :)

Dupnie to wyglądało, bo walkę miał wygraną i nagle cała siła z niego uszła...

Myślę, że wyciągnie wnioski z kolejnej lekcji


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ze skrętu ciała sprzedał porządnego sierpa byłoby po zawodach, jednak pchane ciosy juz nie robią takiego wrażenia na przeciwniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ze skrętu ciała sprzedał porządnego sierpa byłoby po zawodach, jednak pachne ciosy juz nie robią takiego wrażenia na przeciwniku.

 

Doprawdy dziwnie Pudzian te ciosy zadaje :). Thompson w ogóle się nie zasłaniał...miał go Pudzian jak na tacy...wystarczyło się zamachnąć porządnie i zmniejszyć dystans.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze kibicowałęm i dobrze życzyłem Pudzianowi.

Po tej walce byłem rozczarowany. Po prostu byłem pewien, że jest lepszy kondycyjnie, a tu niestety... :)

Dupnie to wyglądało, bo walkę miał wygraną i nagle cała siła z niego uszła...

Myślę, że wyciągnie wnioski z kolejnej lekcji

 

A mówiłem przed pojedynkiem z Najmanem że z Pudziana nigdy nie będzie zawodnik MMA :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już niedługo rewanż (tym razem w formule K1) Salety z Najmanem. Obstawiam, że Saleta spokojnie poradzi sobie z "mistrzem MMA"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam Marcina i życzę mu pokonania Salety. Apropos Andrew Golota wraca do boksu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apropos Andrew Golota wraca do boksu.

 

To bardzo zła wiadomość :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krystekomega, wszystko rozstrzygnie się 16 grudnia. Jeśli Andrzej wyjdzie w takiej formie jak w walce z Adamkiem to faktycznie bardzo zła wiadomość. Natomiast chodzą pogłoski, że od 9 miesięcy ostro trenował o chirurgicznie lekarze naprawili mu lewą rękę. A jak wiadomo lewy prosty Gołoty był stawiany za wzór HW. Tak czy inaczej decyzję o powrocie podjął on sam i to trzeba uszanować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.