Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

KURNAJANEK

PUDZIAN VS ....

PUDZIAN VS NAJMAN   

75 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj o 19:30 na TVN TURBO ww. rewanż + kilka innych ciekawych walk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu walka mojego ziomka, co prawda to nie Pudzian, ale tez daje rade. :)

Thomas Iburg to ten bez tatuazy :)

http://www.youtube.com/watch?v=-ExH1_-rrSM


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa walka Drwala.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa walka Drwala.

 

Zgadzam się.

Ogólnie walki nie są złe, ale moim zdaniem Góral niestety nie dał rady i koniec walki powinien być już po drugiej rundzie, ale takie są przywileje walk u siebie. Gdyby sędziowie orzekli zwycięstwo Górala to byłoby już przegięcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa walka Drwala.

 

Jaki drwal?


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek. Włącz sobie TVN Turbo i oglądaj.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że nie będę miał więcej przyjemności oglądać takich walk wieczoru. Komedia.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu kolejny raz wyskoczył jak nabuzowana małpa bez żadnej taktyki.

Dobrze, że prawdziwe emocje jeszcze przed nami. Ciekawe co pokażą nasi bokserzy (ci prawdziwi) dzisiaj w nocy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No piękna walka! Te kombinacje ciosów, walka w parterze - zaangażowanie zawodników, ich niewrażliwość na ból i tryskającą krew. Jednak najlepiej Najman wypadł jako Wielki Biedron w Big Brother - chociaż do 3 razy sztuka - sądzę, że Saleta się zgodzi - kwestia gaży.


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że prawdziwe emocje jeszcze przed nami. Ciekawe co pokażą nasi bokserzy (ci prawdziwi) dzisiaj w nocy :)

Mocno trzymam kciuki za Artura. Niestety nie dotrwam, muszę iść spać. Poproszę o krótką recenzje po walce, co bym sobie z rana poczytał. Dzięki.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlito, recenzja krótka i treściwa. Szpilka wygrał z bumem chociaż sam leżał na deskach.Kreowany na następce Gołoty może być jedynie następcą Bonina. Żenada. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież ten chłopak ma 22 lata i dopiero zaczyna zabawę w prawdziwy boks, daj mu czas. Co Twoim zdaniem jest żenadą? Dla mnie żenadą jest takie właśnie pisanie. Poczekajmy jeszcze rok, dwa, i wtedy zacznijmy oceniać.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy widzi walkę tak jak ją chce zobaczyć. W wieku Szpilki Andrzej Gołota był już brązowym medalistą olimpijskim. Za kilka lat toczył walki z najlepszymi bokserami HW w jej historii. Rozumiem Ciebie Carlito. Jesteś fanem Wisły i ogólnie piłki nożnej. Powiązania Szpilki z tą dyscypliną są wszystkim znane i komentarz nad tym jest zbędny...... Jeśli ktoś się rodzi bokserem to widać to już w wieku 18-20 lat. Tak było to widoczne u Gołoty, Michalczewskiego.....Boks amatorski w brew pozorom to wspaniałe podłoże pod wyczyny zawodowe. Piszesz, że żenadą jest mój post.....Hmmmmmm......Myślę, że najważniejszy jest obiektywizm A tego u Ciebie brakuje. Z całym szacunkiem. Pozdrawiam. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz mi powiedzieć, że u Artura nie było tego widać 3,4 lata temu? Poznałem Artura, jako młodego szczawika, który zaczynał przygodę z życiem na płaszczyźnie "kibicowskiej" i wierz mi na słowo, że ten chłopak nie miał sobie równych w różnego rodzaju "sparingach". Na treningach też go obserwowałem i już wtedy paru bardziej doświadczonych bokserów ze szkółki TS WISŁA wypowiadało się na jego temat bardzo przyzwoicie. I nie pisz mi proszę, że brakuje mi obiektywizmu, bo mnie coś takiego z całym szacunkiem denerwuje. Zawsze staram się być obiektywny, dlatego napisałem żebyśmy się wstrzymali z ocenami chłopaka, który dopiero zaczyna przygodę z dorosłym boksowaniem.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carlito ale ty oceniasz Szpilkę przez pryzmat sympatii i powiązań towarzysko hobbistycznych. Jestem pewien, że twoja ocena umiejętności czysto bokserskich byłaby zgoła inna gdyby wymieniony był z zawodu strażnikiem miejskim lub policjantem :) Trzydzieści lat temu zacząłem wierne kibicowanie tej dyscyplinie. Najpierw Błękitnym Kielce następnie wielu naszym pięściarzom. Sam na łapach miałem rękawice a dzięki znajomościom w tym święcie mój zmarły synek miał organizowane gale i wielu wielkich mistrzów prowadziło ze mną dysputy o tym sporcie. Umiejętności bokserskie u Szpilki są infantylne. Chłopak brak wiedzy nadrabia testosteronem. Jeśli w swojej 4 walce w HW Gołota zostałby wywrócony przez taką miernotę jak wczorajszy rywal Szpilki, Lou Duva podziękowałby mu na samym wstępie za współprace. Proponuję troszkę więcej wyważenia . Niestety nie widzę na horyzoncie żadnego dobrego boksera HW w Polsce. I tym "optymistycznym" akcentem zakończmy naszą rozprawę. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty swoje, a ja swoje. Zapewne Ty masz większe pojęcie od znanych nam bokserów, którzy wróżą Arturowi przyszłość w zawodowym boksie. Napewno chłopak ma przed sobą wiele pracy i ciężkich treningów, walczy wciąż chaotycznie, to fakt, wierze jednak, że wszystko da się wytrenować, bo serce jak i wole do walki to on ma. Ja trzymam mocno kciuki za jego rozwój. To tyle z mojej strony, pozdrawiam.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Argumenty, argumenty a nie lanie wody.......... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Onkyo nie zgodzę się z Twoją opinią. Tak jak pisałem wcześniej, (gdy inni widzieli już Szpilkę z tytułem mistrza po 2 knockoutach) on potrzebuje jeszcze czasu.

Po pierwsze potrzebuje dobrego psychologa, który wmówi mu do glacy żeby nie traktował walk jako prywatnych porachunków, bo z kimś się nie polubił, tylko żeby punktował, punktował, punktował, a decydujący cios (który posiada) zadawał w odpowiednim momencie.

Szpilka na razie po wcześniejszych knockoutach poczuł się niezniszczalny i dostał zimny prysznic. Teraz musi tylko wyciągnąć wnioski. Bardzo dobrze się stało, że zimny prysznic zaliczył z takim leszczem i nie zatrzymało to jego serii zwycięstw.

Najwięcej powinni popracować nad obroną, bo Szpilka za mocno idzie na wymianę ciosów zamiast jak już pisałem wcześniej punktować.

Moim zdaniem ma szanse być mistrzem, ale do tego długa droga. Takich bokserów jak on jest na świecie pełno, ale mistrzem zostanie ten najlepiej ukształtowany.

Co do przewrócenia to chyba nie do końca jesteś obiektywny. Po prostu 25kg cięższy koleś go przepchnął i tyle.

Jak dla mnie Szpilka w tej walce nie dał rady, ale to nie znaczy, że w kolejnej nie wyciągnie wniosków i się nie poprawi za co trzymam kciuki.

 

Ps. Proszę moda o przeniesienie rozmów o boksie do właściwego tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Argumenty, argumenty a nie lanie wody.......... :)

Ale o jakich Ty człowieku argumentach do mnie piszesz? Do niczego nie zamierzam Cię przekonywać. Napisałem Ci, że z mojej strony to wszystko w tym temacie. A resztę napisał Ci Krystian, ale Ty i tak będziesz mądrzejszy :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bycie kibicem Wisły i popularnym człowiekiem na forum nie upoważnia do monopolu na wiedzę. O ile krystek oparł tezę na dość przekonujących zdaniach o tyle twoje posty zalatują ignorancją na argumenty drugiej strony. Ale nauczony doświadczeniem życiowym ustępuję "ringu" i zaprzestaję dyskusji bo zmierza ona do monologu..... Apropos niema o co kopie kruszyć. Jest wiele ważniejszych spraw w życiu niż miernej klasy bokserzy...... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie już spokój.... Taka lekcja pokory Szpilce się przydała. Czekałem w sumie aż ktoś wreszcie go położy. Myślę, że to bardzo korzystnie na niego wpłynie. Jeśli jest inteligentny to teraz zobaczy ile warte jest szczekanie przed walką. W boksie pokora i szacunek dla rywala jest bardzo ważna.

 

Lennox w wywiadzie mówił że miewał na sparingach przeciwników którzy bili 2 razy mocniej niż on ale to on został mistrzem świata bo miał odpowiednią psychikę i pokorę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj stosunek do Szpilki jest raczej obojetny, jednakze mam inne spostrzezenie. Bylo kilku bokserow wywodzacych sie z chuliganki, ktorzy odniesli sukces. Niestety, zwykle byl to sukces krotkotrwaly. Czesciej do historii boksu przechodza na dluzej faceci ktorzy procz fizycznej sily, mieli rowniez IQ w granicach sredniej. Zadymy na stadionie i na spacerniaku, to jednak nie to samo co regularny trening.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bycie kibicem Wisły i popularnym człowiekiem na forum nie upoważnia do monopolu na wiedzę.

Śmiechu warte, co ma to wszystko ze sobą wspólnego to chyba Ty jeden wiesz.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.