Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

KURNAJANEK

PUDZIAN VS ....

PUDZIAN VS NAJMAN   

75 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Mamed też nieźle pozamiatał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma zawodnika na Mameda. W UFC też wszystkich pozamiata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KO Mameda nieziemski! :D

Ale moglo byc roznie gdyby jego rywal nie chcial walki w parterze przy jednej z akcji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamed tylko w UFC, jestem zaszczycony jego występem.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pewne. Za chwilę będzie utwór gali. Dziwię się, że go nie przerobili i nie wystartowali na hymn Euro 2012. Po przeróbce pewnie wyglądałby tak: "Dawaj na boisko, murawa cię zniszczy, dojazd cię zniszczy, hotele cię zniszczą" :lol: :lol: :lol:

Może to i dobrze, że babcinki Jarzębinki będą śpiewać, bo zawsze może być gorzej :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze, że jest Khalidow... inaczej to by był Cyrk Zalewski...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i po frytkach:-)


SPINNERSTRAPy - szukaj na Instagranie lub FB po haśle "spinnerstraps"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielki szacun dla Pudziana i rownie wielki dla Sapp'a za rewelacyjne zachowanie po walce.

Brawo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo, choć z uśmiechem ;) Bob to już nie to co kiedyś.

 

Mnie interesuje tylko Mamed - klasa.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bob dostał kasę i zadowolony bardziej niż Pudzian.

 

Walka żenująca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sapp przyjechał tu tylko na show i po kasę. To już emeryt ;) Trzeba jednak przyznać, że Pudzian mocno poprawił się od pierwszej walki.

 

dobrze, że jest Khalidow... inaczej to by był Cyrk Zalewski...

 

Zapominasz o Materli, bo dla mnie mimo wszystko to była walka wieczoru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielki szacun dla Pudziana i rownie wielki dla Sapp'a za rewelacyjne zachowanie po walce.

Brawo.

 

Ja nie mam szacunku do sappa, i do wszystkich zawodników którzy biorą udział w takich trochę ustawionych walkach.

po Butterbeanie to drugi zawodnik który się ewidentnie podłożył, i wziął czek.

 

To tacy zawodnicy jak mamed czy materla powinni dostawać największe czeki, bo to co prezentują swoimi umiejętnościami sportowymi wywołuje szacunek i podziw u ludzi. Co do pudziana, owszem poprawił się, kibicuje mu, ok, tylko szkoda że on zarabia więcej niż reszta zawodników, prawdziwych zawodników MMA.


Nie ma rzeczy których nie da się naprawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas dać Pudzianowi lepszych przeciwników, bo Bob już raczej najlepsze lata ma za sobą dawno temu.

 

Sapp się nie podłożył on po prostu był dobry 10 lat temu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szacun dla Michała , Antek niestety chyba już emerytura ( wielka szkoda ) , Borys pozytywne zaskoczenie , Mamed - czas już kupić bilet do Stanów, Sapp bez komentarza.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na którejś gali komentator darł się, że Mamed Khalidov jest zjawiskowy. Wczoraj to się potwierdziło :)

 

Co do walki Pudziana - mam duuuży niedosyt. Sapp z szerokim uśmiechem wziął kasę i widać było, że jest bardzo zadowolony z tak szybkiego zakończenia walki. Szkoda, bo po tej walce trudno powiedzieć, czy Pudzian się rozwija. Z pewnością robi postępy, ale ktoś musi sensownie nim pokierować


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielka szkoda, bo Pudzian ma mało czasu i nie może sobie obijać zawodników, którzy już nie mają większych ambicji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi się wydawało, czy nawet Pudzian był po walce zażenowany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi się wydawało, czy nawet Pudzian był po walce zażenowany?

 

Też takie odniosłem wrażenie


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też takie odniosłem wrażenie

 

Też byłem zażenowany:) Tylko ja się tego spodziewałemi tak naprawde nie była to niespodzianka a Pudzianowski zachowywł sie tak jakby to było wielkie zaskoczenie i te zachowanie po przerwaniu przez sędziego - co on chciał kopnąc sobie czy co .


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie cale to KSW to tania, zenujaca rozrywka.

 

Reklamy non stop, marketing pod wszystkimi mozliwymi postaciami az kipi, na jednej z gali nawet woda w ringach

byla Kroplka Beskidu 0.5.

 

Stronnicze werdykty na korzysc rodowitych zawodnikow - pamietacie jak Pudzian wygral, a potem sie okazalo ,ze sedzia dostal do odczytania bledny wynik? Czy to nie absurdalne? Moze my w PL przyzwyczailismy sie do takich ekscesow ale w swiecie takie przypadki nie maja miejsca.

 

Podczas walki Najman - Pudzian, widac bylo ,ze cos do siebie mowia.

 

Budowanie napiecia przed walka, filmy na YouTube i wywiady - nie zdziwilbym gdyby mieli w umowach

zapis o ilosci wystepow w mediach i odpowiedniej retoryce aby napedzac ludzi do "przezywania" co to sie bedzie dzialo.

 

Materla, Khalidov i inni - wszystko OK ale oni dostaja po prostu slabych przeciwnikow. Podniecaja sie Khalidovem ale ten jego oponent od poczatku mial mine jakby chcial wyskoczyc z ringu. Niech jedzie

na UFC i dostanie kogos konkretnego i wowczas sprobuje sie popisywac swoimi kopnieciami.

Swoja droga, w jednym z wywiadow powiedzial ,ze on nie planuje wyjazdu zza ocean, w Polsce mu dobrze i chce

promowac KSW. Ciekawe czemu?

 

Jeszcze jedno - komentatorzy. Ja mysle ,ze oni na sucho nie jada. Juz wolalbym sluchac Azjatow bo chociaz nie rozumiem ale moge miec nadzieje ,ze pi****** z wiekszym sensem.

 

Patrzcie na to krytycznie.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie cale to KSW to tania, zenujaca rozrywka.

.................

Patrzcie na to krytycznie.

 

Wiesz, jest, jak jest...

KSW ma jedną niezaprzeczalną zaletę - dociera do szerokiego kręgu odbiorców i propaguje MMA w Polsce.

Niestety, takie czasy - zeby cos sensownego zorganizować, potrzebne sa trzy rzeczy:

1. Pieniądze

2. Pieniądze

3. Pieniądze

 

No i KSW organizuje... Można (a nawet trzeba) krytykować, można powoływać sie na UFC i co tam kto chce, ale trzeba oprócz spojrzenia krytycznego, mieć tez spojrzenie realne.

My chyba często jesteśmy zbyt krytyczni i od razu polskie inicjatywy porównujemy z najlepszymi na swiecie. W sumie słusznie, o ile ma to na celu podnoszenie poziomu i równanie do najlepszych. Jesli jednak ma to być krytyka dla krytyki, to już bym się zastanowił


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie o to chodzi. Wiadomo ,ze swiat jest materialny i wszystko kreci sie wokol pieniedzy, rozumiem to i pogodzilem sie z tym. Nie chodzi mi rowniez o porownanie pod wzgledem organizacji i jakosci samej gali bo cala rozrywka, nie tylko w Polsce ale i w Europie do USA ma wieksze lub mniejze braki.

 

Chcialem natomiast zwrocic uwage ,ze KSW nie szanuje tych, ktorzy te gale ogladaja. Jaki jest target ludzi, do ktorych maja trafic te wypowiedzi Najmana, Hardcorowego Koksa, Pudziana i innych?

To jest dobre dla ludzi o niskim kapitale kulturowym. Ludzie powinni wymagac czegos wiecej !

 

Ponadto, smiem twierdzic ,ze sporo tych walk jest ustawianych, taki Bob Sapp to cos nie cos pokazywal ale 10 lat temu, a dzis jego umiejetnosci sa tylko medialne. Wzial czek i teraz c czeka na kolejna oferte.

 

Nastepna walka wieczoru bedzie miedzy pogromcami Najmana - Pudzian kontra Hardcorowy Koksu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.