Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość raptor

zegarek do 200 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Gość raptor

Witam, to mój pierwszy post na tym forum, więc jeśli łamię jakieś zasady to prosżę o wyrozumiałość ;)

 

Szukam zegarka do 200 zł (ale raczej niższa granica by mnie zadowoliła), no i aby był wodoszczelny (dało radę popływać). Szukam czegoś w stylu:

http://www.allegro.pl/item836097174_nowosc_casio_amw_106d_sportowy_design_sklep.html

 

macie jakieś propozycje?

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Duniek
post-0-0-58119500-1331259056.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

W takiej cenie jaką podałeś, Casio jest dobrym wyborem, więc możesz poszukać jeszcze parę modeli tej marki. Możesz też spróbować poszukać coś z Lorusa. Poniżej zamieszczam przykłady, żebyś miał jakiś punkt odniesienia.

 

29d5c30f7db5422e.jpeg <-140 pln. LORUS RH951AX9

 

b804ff5a685e85b2.jpg <- 180 pln. Casio AQ 164W 1AVEF


?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ????????? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raptor

szukam czegoś z bransoletą ;)

 

lorus ładnie wygląda, casio też podane przez was, ale są bez bransolety...

rozumiem też, że każdy z zegarków firmy lorus czy casio w tej cenie nie będzie tandetą i że mam kierować się designem, tak?B)

 

pozdraiwam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio było założonych kilka tematów typu- Casio czy Lorus i forumowicze chwalili sobie czasomierze od Lorusa, a nawet rekomendowali je do zakupu. Co do Casio, to też nie ma większych przeciw wskazań aby taki zegarek podziałał ci z 20 lat, lub dłużej. Nie raz były pokazywane takie przykłady na forum ;)


?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ????????? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zimny-wiatr

ten pierwszy Casio występuje również w stalowym wdzianku.

albo też:

bb022f84ce7959d4.jpg

Na zdjęciu pasek, ale zazwyczaj jest sprzedawany na bransolecie ;) (z tym że to automat, nie kwarc)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raptor

lewmar77 - fajny zegarek, nawet bardzo, ale cena niestety sporo za wysoka.

i tak liczę się z tym, że za 3-4 lata będę kupował nowy zegarek B). 300 zł to jednak za dużo jak na mój budżet.

Nie mogę się zdecydować między lorusem a casio. Jutro obejdę pobliskie sklepy i może wtedy się zdecyduję (jak zobaczę jakiś model na żywo). Zamówie pewnie przez neta, bo ceny raczej w sklepie stacjonarnym będą większe.

 

dzięki za rady ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wyboru będziesz prawdopodobnie zadowolony, gdyż wybrany przez ciebie model jest całkiem przyzwoity, pamiętaj jedynie podczas wypadów na basen, że (WR 50)jest dedykowane do pływania powierzchniowego, więc nie dawaj nura :)


?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ????????? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raptor

dziś odebrałem zegarek ;)

 

wygląda bardzo dobrze, ale sekundnik niestety nie jest 'prosty' i nie trafia idealnie w sekundy rozmiszczone na zegarku (czepiam się, i piszę to półżartem, półserio :lol:)

gdyby był odrobinę większy wyglądałby rewelacyjnie, i tylko do tego mogę się 'przyczepić' ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech więc dobrze się nosi i sprawuje.

 

Pozdrawiam.


?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ????????? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.