Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
pcs

Paski Hirsch promocja w sklepach Apart

Rekomendowane odpowiedzi

Moze komus sie informacja przyda. Szukajac paska wybralem sobie Hirsha na allego, ale przy okazji wizyty w warszawskim mollu zaszedlem do Apart Exclusive. Jakie bylo moje zdziwienie jak okazalo sie, ze np. Hirsch carbon jest w w tym salonie tanszy o 50zl od oferty z alledrogo. Do tego mozna sobie poprzymierzac, liczyc na porade i za darmo wymienic. Internet jednak nie zawsze jest tanszy ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Poznaniu niektóre salony od jakiegoś czasu mają promocję na Hirscha -50% (wybrane modele). Kupiłem pasek Hirsch Carbon za 60zł, jednak widzę, że kształtem minimalnie różni się od tych na allegro. Poza tym pasek pierwsza klasa, mam tylko nadzieję, że nie będzie pękał jak u innych.

Edytowane przez Pablos_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez juz jestem po zakupach.

Mila obnizka nie powiem : )


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plotka głosi, że Apart obniżył ceny w celu pozbycia się zapasów. Hirsch ma zniknąć z salonów w przyszłym roku. Czy poza Hirschem Apart sprzedaje paski innych marek, bo do tej pory nie zauważyłem? Ciekawe czy wprowadzą coś w zamian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie male pytanko odnosnie paska hirsch carbon. Czy daloby sie zmienic klamre na zlota?Srebrna jakos nie pasuje mi do zegarka,a pasek cholernie mi sie podoba (-;


Doxa jest " za tania" na ten projekt. Może w przyszłym roku?
- czyli najlepsze kryteria wyboru zegarka forumowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jutra jak się dowiedziałem w salonie apart w CH 3 stawy - Katowice wszystkie paski Hrisch-a idą na -50%, dotychczas było na wybrane modele.

Stan jest mocno przerzedzony kilka 20 i 22 więcej 18 i 24. Dostawa w drugiej połowie stycznia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

W którym z warszawskich apartów dostępne są paski Hirsch?

 

Z Góry Dzięki,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sobotę widziałem w Arkadii, mały wybór, ale można coś trafić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są też w ZT i Wola Parku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie,

 

Dzisiaj jade do ZT na Avatara - odwiedzę wcześniej Aprat - dam znać czy coś jeszcze jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie,

 

Dzisiaj jade do ZT na Avatara - odwiedzę wcześniej Aprat - dam znać czy coś jeszcze jest :)

 

Galeria Mokotow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zajrzałem dziś po pracy do Tarasów i Panie tamże o żadnej przecenie 50% na Hirscha nie słyszały :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem w dwóch salonach Apartu w Poznaniu. Sytuacja jest dosyć dziwna i jestem lekko rozczarowany jakością obsługi. W pierwszym sklepie dopiero Pani w kasie poinformowała koleżankę, że promocja 50% dotyczy wszystkich pasków, a nie tylo wybranych modeli. W drugim obsługa na temat promocji nic nie wiedziała. Nie miałem sił i ochoty się kłócić, ponieważ pasek, który mnie interesował był w "promocji na wybrane modele". Promocja na 100% obowiązuje na wszystkie paski i informacja taka widnieje w ich systemie sprzedaży. Jak widać pracownicy niezbyt rzetelenie sprawdzają informacje z centrali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Wróciłem właśnie z ZT, byłem wcześniej w Apracie - stosunkowo mały wybór - Pan nic nie powiedział o promocji, wogóle był rozczarowany moją chęcią obejrzenia pasków. W od czasu do czasu wybór znacznie większy o obsługa bardzo OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Łodzi natomiast ok. We wszystkich Apartach pracownicy wiedzą o promocji :)

Nistety asortyment lekko już przebrany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wrocilem z zakupow w Lodzi.

W Aparcie w Manufakturze sytuacja tez dosc dziwna jak powyzej tj. obsluga zero info o znizce tylko pan na kasie bardzo kumaty i bez upominania od razu znizke wklepuje.

Natomiast w GŁ towar tak przebrany ze masakra...zreszta w manufakturze tez tylko sie zabezpieczylem rezerwacja juz w grudniu : )

Tak czy siak fajna opcja bo wg mnie te pachy sa warte tyle ile po tej 50% obnizce : ]


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie male pytanko odnosnie paska hirsch carbon. Czy daloby sie zmienic klamre na zlota?Srebrna jakos nie pasuje mi do zegarka,a pasek cholernie mi sie podoba (-;

Raczej nie pasek carbon był tylko z srebrną sprzączką chyba że sprzedawca posiada zamienne sprzączki hirsch, ale się nie spotkałem z tak dużą w kolorze złotym jest raczej standard, a to troszkę dziwnie wygląda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Carbonie jest klamra H-Active Buckle katalogowo występuje też w kolorze złotym. Jak bardzo chcesz napisz do mnie PM.


// Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Czeladzi jest jeszcze trochę pasków, jak by ktoś był chętny to pisać. Ja wyhaczyłem świetnego Active'a do swojego POLJOTA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to promocja lecz to co pozostało -70%

a jakie ceny? jakie modele?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakie ceny? jakie modele?

ceny tak jak napisałem -70% od starych katalogowych

modele najczęściej w rozmiarze 12-22 te co pozostały

kupiłem sobie dzisiaj Magic 20mm góra z gada za 29,7o

Edytowane przez bis24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fakt jest -70%, niestety w Toruniu w Atrium Copernicus zostało dosłownie kilka pasków, bez szału :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Lublinie w Plazie zostały tylko paski =<16 mm. Kupiłem właśnie za 17 PLN ostatnią 18 mm.

Edytowane przez mw75

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, dostałem wczoraj w Pasażu Grunwaldzkim we Wrocławiu brązową Modenę 20mm za ok. 35 zł. Było jeszcze trochę 18 mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.