Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość McIntosh

Strona o Vacheron Constantin

Rekomendowane odpowiedzi

Gość McIntosh

Witam.

 

No i stało się - w końcu uruchomiłem moją autorską stronę internetową o VC. Jej formuła musiała jednak ulec zmianie w związku z tym, że piszę artykuły na potrzeby portalu Chronos24, ale mam nadzieję, że i tak strona okaże się przydatna. Jest dział "pomoc", a z czasem pewnie pojawią się na niej ciekawe materiały o Vacheron Constantin, których ramy Chronos24 nie będą w stanie udźwignąć. Zapraszam :).

 

http://www.vacheron.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypada pogratulować. Choć otwierając tą stronę myślałem, że znajdę coś więcej niż tylko odnośniki do artykułów na Chronos24. No ale sam napisałeś, że

...a z czasem pewnie pojawią się na niej ciekawe materiały o Vacheron Constantin...

i na to liczymy :)

Jeszcze raz szczerze gratuluję. Fajnie, że jest wśród Nas ktoś, kto chce się podzielić swoją wiedzą.


Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna strona Mariusz a znając Ciebie, będzie to z czasem kopalnia wiedzy i główna referencja nt. VC.

 

Dzięki za linka.


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę i życzę Ci powodzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

McIntoshu, przy okazji spytam: a co z Twoją stroną o IWC? Czy przepadła bezpowrotnie czy może jest dostępna pod zmienionym adresem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Dzięki serdeczne za dobre słowo.

 

McIntoshu, przy okazji spytam: a co z Twoją stroną o IWC? Czy przepadła bezpowrotnie czy może jest dostępna pod zmienionym adresem.

 

Niestety, zlikwidowałem stronę o IWC. Sprawa rozbiła się o domenę. Doszło nawet do tego, że musiałem odpowiadać na maile z jakiejś kancelarii prawnej z Londynu współpracującej z IWC. Domeny nie odnowiłem, a część materiałów ze strony internetowej zamieściłem na portalu Chronos24.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Świetnie ,że uruchomiłeś stronę , życzę Ci dużo wytrwałości i oby się jak najlepiej wiodło ( Tobie i stronie :rolleyes: )

 

Dzięki Darek ;).

 

Na pewno solidnie popracuję nad stroną. Na razie dopracowałem ją od strony wizualnej i poprawiłem parę szczegółów technicznych. Na początek wrzuciłem tapety w różnych rozdzielczościach do pobrania więc jak ktoś z Was chciałby mieć fajnego Vacherona na systemowym pulpicie, to zapraszam. Co do opracowań, to już przygotowuję artykuł o Pieczęci Genewskiej. W niedalekiej przyszłości przetłumaczę wywiad, którego JC Torres udzielił dla WT. W nieco dalszej perspektywie dokończę historię VC (bo zatrzymałem się na roku 1938), będę chciał też opisać wszystkie kolekcje i sporą część mechanizmów. Tak to z grubsza wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się ciekawie - dodano do zakładek :) A w sprawie strony o IWC to wielka szkoda, pamiętam że była świetna. Z Vacheronem nie będzie problemów?


Keep flying and stay shiny ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha, chciałem skopiować i wkleić tu fragment, to mnie McIntosh ochrzanił za piractwo :)

No dobra, chodzi o to, że w ostatnim akapicie po "Ja" raczej nie powinno być przecinka. Chyba lepiej było też, żeby było w tym miejscu "Osobiście". Po prostu to zdanie dziwnie mi "brzmi". Taka mała uwaga :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Zapowiada się ciekawie - dodano do zakładek :) A w sprawie strony o IWC to wielka szkoda, pamiętam że była świetna. Z Vacheronem nie będzie problemów?

 

Tym razem zanim cokolwiek zacząłem robić, dokładnie zapoznałem się z warunkami użycia materiałów graficznych należących do Vacheron Constantin i wiem w jakim zakresie i na jakich warunkach mogę z nich korzystać. Na temat domeny nie otrzymałem ze strony producenta jakichkolwiek negatywnych sygnałów - w VC wiedzą o istnieniu mojej strony. Jak na razie wszystko jest okay.

 

Ha, chciałem skopiować i wkleić tu fragment, to mnie McIntosh ochrzanił za piractwo :)

No dobra, chodzi o to, że w ostatnim akapicie po "Ja" raczej nie powinno być przecinka. Chyba lepiej było też, żeby było w tym miejscu "Osobiście". Po prostu to zdanie dziwnie mi "brzmi". Taka mała uwaga :)

 

Dziękuję za cenną uwagę. Już to poprawiłem :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu ale myli mi się Vecheron Constantin z Frederique Constant :):) ....A dzisiaj bardzo się zdziwiłem jadąc autem we Wrocławiu zobaczyłem wielki bilbord z reklamą Fryderyka z Konstancji :) a wydawało mi się że to dosyć niszowa marka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Nie wiem czemu ale myli mi się Vecheron Constantin z Frederique Constant :) :) ....A dzisiaj bardzo się zdziwiłem jadąc autem we Wrocławiu zobaczyłem wielki bilbord z reklamą Fryderyka z Konstancji :) a wydawało mi się że to dosyć niszowa marka.

 

Fryderyk jest u nas w Arkadach, jest w Magnolii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Zacząłem już opis nowości VC. W opracowaniach znajdziecie temat dotyczący SIHH. Na razie opisałem modele historyczne. Stopniowo w miarę posiadanego czasu będę opisywał kolejne zegarki. Wszystkich zainteresowanych zapraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.