Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Łukasz G7900

CASIO MDV-102-1AV

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!dziewczyna kupiła mi Casio MDV-102-1AV.Według mnie na pierwszy rzut oka zegarek bardzo fajnie się prezentujący,praktyczny itp. ale zegarek mam dopiero od paru dni.Chciałem zapytać czy ktoś na forum używa go na co dzień od dłuższego czasu??jakie są wasze opinie na temat tego modelu itp.Czy zdarzyły się Wam jakieś poważniejsze usterki i czy jest to zegarek dostatecznie wytrzymały na intensywne użytkowanie?? :) dzięki za odp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Duniek
post-0-0-74704000-1331331785.jpg

post-0-0-66847700-1331331783.jpg

post-0-0-77914100-1331331784.jpg

Edytowane przez Duniek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie najfajniejszy Casiok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Duniek

kolejna recenzja

model z serii MDV tylko bez "rybki" na tarczy

Edytowane przez Duniek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek używam w pracy dość fajny ale pasek jest za krótki ledwo zapina mi się na ostatnią dziurkę i szkiełko potrafi się szybko zarysować tak poza tym niezły zegarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zegarek bardzo ladny tylko az sie prosi o wieksza srednice koperty


MUZZY IN GONDOLAND

...Sylvia tells them to wait in the tool shed for her to come to them with food and clocks for Muzzy (who eats them)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z dokręcaniem koronki??czy wystarczy ją raz dokręcić po nastawieniu zegarka czy trzeba co jakiś czas kontrolowac czy się nie poluzowała??i czy dokręcać ją do oporu czy tylko delikatnie??dziękuję za odp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli szkielko gdy sie w nie puka daje uczucie ze jest plastikowe oznacza to ze jest mineralne miekkie (plastik), wiec jesli ktos takie ma niech sobie za 10-40zl wymieni i powie ze chce prawdziwe mineralne szkielko (mocne) a nie plastikowe to dostanie takie jakie sa w G-Shock-ach i nie bedzie sie tak szybko rysowalo. Bo takie w G wlasnie jest.


G-Shock GW-6900-1ER, FESTINA 16390/1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koronka nie odkręca się sama chociaż zegarek używam tylko w pracy w ręka prawie 8 godzin w gumowej rękawicy w innych zegarkach notorycznie urywałem koronkę z tym jest narazie spokój. Co do tego szkiełka to gdzie można wymienić czy tylko u zegarmistrza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O widzisz, ja miałbym na sprzedanie, ale ktoś taką 102-kę ukradł mi właśnie z paczki na poczcie naszej kochanej  :angry:  :angry:  :angry: ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E, jak zwykle wątek poszedł w jakieś offtopiki.

Ciekawy zegarek. Czy on ma jakies minusy w stosunku do 106? I jak jest chronione szkiełko?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.