Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Wilku

Jaki zegarek za 1200zł

Rekomendowane odpowiedzi

nie znam się za bardzo na zegarkach cena tak jak w tytule 1200zł podoba mi się np tissot prc 200 ale słyszałem że za tą cene można kupić coś lepszego za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuje i do modelu zegarka prosiłbym dodawanie linku ze zdjęciem,chciałbym dodać że wole zegarki w sportowym stylu ale i z nutą elegancji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Poza tym wypadało by się przywitać :rolleyes:

 

Tylko nie zacznij szlochać i ronić krokodylich łez.

------------------------------------------------------

 

Który z modeli Prc 200 masz na myśli, taki z chronografem czy wersję bez dodatkowych przycisków i wskaźników?

 

3dd1a4dda9209944med.jpg

 

0829e21819831af2.jpg

 

Obydwa modele są godne uwagi, jednak łatwiej było by coś podpowiedzieć, jeśli podał byś więcej szczegółów na temat twoich wymagań.

 

Pozdrawiam :D


**** *Tik* **** **** *Tak* **** **** *Tik* **** **** *Tak* ****

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie zacznij szlochać i ronić krokodylich łez.

------------------------------------------------------

 

Który z modeli Prc 200 masz na myśli, taki z chronografem czy wersję bez dodatkowych przycisków i wskaźników?

 

3dd1a4dda9209944med.jpg

 

0829e21819831af2.jpg

 

Obydwa modele są godne uwagi, jednak łatwiej było by coś podpowiedzieć, jeśli podał byś więcej szczegółów na temat twoich wymagań.

 

Pozdrawiam :rolleyes:

mam na myśli ten z hronografem ,a co do wymagań to za bardzo nie wiem ale z takich podstawowych rzeczy to szafirowe szkło wodoszczelność 100 lub 200metrów chronograf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może:

 

7cf7c3b7fe245a87.jpg

 

 

Takiego Tissota kupisz poniżej tysiaka.

 

4435706d3567a700.jpg

2d08785b953c3950med.jpg


?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ????????? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może:

 

7cf7c3b7fe245a87.jpg

 

 

Takiego Tissota kupisz poniżej tysiaka.

 

4435706d3567a700.jpg

2d08785b953c3950med.jpg

najbardziej z tych podanych podoba mi się certina tylko wole branzoletę a nie skóżany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta która podoba ci się z brązową tarczą występuje jedynie na pasku. Jest taki sam model z bransoletą, ale w złotych kolorach. A tutaj następna propozycja:

 

b4f729d9928d310a.jpg

 

89d7f91730695b8f.jpg

 

A tutaj wspomniana złota wersja:

 

0f1b8898c3824def.jpg


?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ????????? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta która podoba ci się z brązową tarczą występuje jedynie na pasku. Jest taki sam model z branzoletą, ale w złotych kolorach. A tutaj następna propozycja:

 

b4f729d9928d310a.jpg

 

89d7f91730695b8f.jpg

tylko ze ten brązowy certina i w innym koloże ten sam model 1500zł kosztuje to troszke ponad określonej kwoty chyba że są gdzieś tańsze ale nie chce kupować z allegro bo tam można trafić na podróbe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak troszkę poszukasz, to coś takiego do 1200zł. kupisz.

 

b27ead7561e31b6f.jpg


?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ????????? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak troszkę poszukasz, to coś takiego do 1200zł. kupisz.

 

b27ead7561e31b6f.jpg

a mógłbyś podać dokładny model tego zegarka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak jest z jakością lepszy brązowy certina czy tissot prc 200,tissot jest w jubileze niedaleko mnie i kosztuje 1100zł to chyba warto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakościowo możesz przyjąć, że jest to ten sam poziom, więc kieruj się jedynie gustem. A co do symbolu, to faktycznie zapomniałem podpisać foty. Ta Certina to C536.7129.42.66. Natomiast jeśli cena, którą podajesz dotyczy Prc 200 na brnsolecie, to nie miał byś krzywdy :rolleyes:


?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ????????? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może interesuje cie Certina Ds Action Robert Kubica??Jeśli tak to napisz do mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może coś jeszcze bardziej sportowo-funkcjonalnego, np. G-Shock 2000BD, z waveceptorem i innymi funkcjami.

 

CASIO-G-SHOCK-GW-2000BD-1AER.jpg


  • Zegarkowe zainteresowania: precyzyjne kwarce z termokompensacją (HEQ), kwarce dokładne typu "Radio Controlled", kwarce ładne, lekkie (tytanowe), niegrube i niebrzydkie, niekoniecznie japońskie, ale z mocnym, technologicznym, kwarcowym duchem ;)
  • Ulubione marki zegarkowe: Casio Oceanus, Seiko Brightz&Spirit&Prospex, Citizen Attesa&Exceed&Promaster
  • Aktualnie na bazarku (sprzedaż/zamiana):
  • Najbliższe cele zegarkowe: Citizen Exceed EBS74-5101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może interesuje cie Certina Ds Action Robert Kubica??Jeśli tak to napisz do mnie.

ogólnie zegarek fajny ale z wyglądu trochę nie w moim guście a tak wogóle to on chyba jest ponad określona kwote 1200złotych z tego co sie orientuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może coś jeszcze bardziej sportowo-funkcjonalnego, np. G-Shock 2000BD, z waveceptorem i innymi funkcjami.

 

CASIO-G-SHOCK-GW-2000BD-1AER.jpg

 

trochę za bardzo sportowy ;) ...chciałbym żeby zegarek pasował do garnituru ostatnio wpadł mi w oko tissot v8 nie wiem czy się nadaje do garnituru ale bardzo mi się podoba ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do garnituru to się nadaje ten Tissot PRC200, z pojedynczą tarczą.

 

Nie ma uniwersalnych zegarków "do wszystkiego", podobnie jak nie ma butów "do wszystkiego". Wybierz sobie zegarek, który Ci się po prostu podoba do "noszenia", a inny do garnituru do "wyglądania".

A na wyjazd w góry czy narty jeszcze inny, taki, żeby mierzył wysokość i z kompasem B)


  • Zegarkowe zainteresowania: precyzyjne kwarce z termokompensacją (HEQ), kwarce dokładne typu "Radio Controlled", kwarce ładne, lekkie (tytanowe), niegrube i niebrzydkie, niekoniecznie japońskie, ale z mocnym, technologicznym, kwarcowym duchem ;)
  • Ulubione marki zegarkowe: Casio Oceanus, Seiko Brightz&Spirit&Prospex, Citizen Attesa&Exceed&Promaster
  • Aktualnie na bazarku (sprzedaż/zamiana):
  • Najbliższe cele zegarkowe: Citizen Exceed EBS74-5101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy wie ktoś gdzie można kupić lub zamówić zegarek firmy sector ? bo widziałem u znajomego na ręku i bardzo mi się spodobał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że marka włoska, strona jest tutaj:

http://www.sectornolimits.eu/

 

Nie ma ani słowa o polskim dystrybutorze.


  • Zegarkowe zainteresowania: precyzyjne kwarce z termokompensacją (HEQ), kwarce dokładne typu "Radio Controlled", kwarce ładne, lekkie (tytanowe), niegrube i niebrzydkie, niekoniecznie japońskie, ale z mocnym, technologicznym, kwarcowym duchem ;)
  • Ulubione marki zegarkowe: Casio Oceanus, Seiko Brightz&Spirit&Prospex, Citizen Attesa&Exceed&Promaster
  • Aktualnie na bazarku (sprzedaż/zamiana):
  • Najbliższe cele zegarkowe: Citizen Exceed EBS74-5101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy mechanizm w tym tissocie v8 jest dobry ? bo słyszałem trochę negatywnych opinii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.