Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

rojo17

Gshock stalowy czy plastikowy.

Rekomendowane odpowiedzi

Zibi reprezentuje Casio w Polsce. Jest dystrybutorem zegarków, aparatów fotograficznych, instrumentów etc. To tylko tak dla wyjaśnienia.

 

Jest dystrybutorem ale czy jest reprezentantem? W jaki sposob reprezentuje firme Casio?


Casio: MQ-30W, DBC-30, G100-1BV, GW6900-1JF / Byl DW-6620 Scorpion, G2300-9V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo też proszę o ostateczne zdeklarowanie się, czy na tym forum wypowiada się Pan jako użytkownik Netrunner, czy też jako przedstawiciel firmy Casio. Jest to dla mnie o tyle istotne, że w przypadku dalszych obelg kluczowe będzie, czy odpowiadać będzie anonimowy, jak na razie, użytkownik Netrunner, czy też firma Casio. Jeżeli występuje Pan tutaj w intencjach służbowych, proszę swoje posty sygnować imieniem i nazwiskiem.

 

Sugeruję też spuścić z tonu odnośnie Pana doświadczenia w obrocie towarami. Może dobrze by było zajrzeć do materiałów ze szkoleń, ewentualnie przejrzeć powszechnie dostępne akty prawne. Nikt nie wymaga od Pana znajomości prawa, ale prawda jest taka, że jeżeli paramy się jakąkolwiek działalnością, należy znać i przestrzegać zasady nią kierujące. Wszystkie akty prawne obowiązujące na terenie RP dostępne są nieodpłatnie na oficjalnej stronie Sejmu RP.

Itd...

Człowieku, wyluzuj trochę. To jest forum zegarkowe istniejące w celu miłego spędzania czasu. Pisanie postów nie polega na używaniu jak największej ilości mądrych słów. I nie zwracamy się tutaj do siebie na "pan".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość olek

greggor-poluzuj warkocz;) Nabijaj posty w inny sposób-na razie mącisz i robisz zamieszanie na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Itd...

Człowieku, wyluzuj trochę. To jest forum zegarkowe istniejące w celu miłego spędzania czasu. Pisanie postów nie polega na używaniu jak największej ilości mądrych słów. I nie zwracamy się tutaj do siebie na "pan".

 

Ale to jest greggor, on już taki jest...Zjadł wszystkie rozumy, łącznie ze swoim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....dubel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie karmić Trola.

 

Greggor - męczysz......chłopie - twój punkt widzenia jest TYLKO Twoim punktem widzenia.

 

....proszę, niech tak proste przesłanie dotrze do Ciebie - idź nauczaj na Onet.pl....

 

 

zrozum, że ktoś ma w d*pie szukanie w sieci taniej - kupi w Zibi, dopłaci 30pln - i ma spokój na 6 lat!!!

 

jeśli dla kogoś to jedyny zegarek to czemu nie?

 

 

......sam bym nie tak nie zrobił, ale innym nie bronię.

 

Pozdrawiam serdecznie :lol:

GrzecH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, zegarki Casio to bardzo dobre produkty, czy to plastikowe czy metalowe.

 

Hy Moser mówi bardzo dobrze, można kupić tej marki zegarki u dystrybutora Zibi, dopłacić 30PLN (lub 300PLN) i mieć spokój na sześć lat. Można też kupić je poza Zibi, nie dopłacać owych 30PLN (lub 300PLN) i też mieć spokój na sześć lat.

 

Kolega bEEf też mówi dobrze - na forum miło spędzamy czas, nie ma zatem powodu emocjonować się tym, kto co gdzie kupi, bo jak napisał Hy Moser

 

 

(...) ktoś ma w d*pie szukanie w sieci taniej(...)

 

Obywatel ma prawo, swój rozum i własny portfel.

 

Przepraszam za wprowadzone zamieszanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

greggor-poluzuj warkocz;)

Jak zwykle smiesznie, choc cisnienie na tym forum czesto sie podnosi... :lol:


G-Shock GW-6900-1ER, FESTINA 16390/1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hy Moser mówi bardzo dobrze, można kupić tej marki zegarki u dystrybutora Zibi, dopłacić 30PLN (lub 300PLN) i mieć spokój na sześć lat. Można też kupić je poza Zibi, nie dopłacać owych 30PLN (lub 300PLN) i też mieć spokój na sześć lat.

 

Kolega bEEf też mówi dobrze - na forum miło spędzamy czas, nie ma zatem powodu emocjonować się tym, kto co gdzie kupi, bo jak napisał Hy Moser

 

 

A kolega Lestaf nie mówi dobrze? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie koszt przedłużenia gwarancji na 3 lata to :

1. Dla zegarków <1000 zł - 20 zł

2.Dla zegarków >1000 zł - 40 zł :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj rojo 17. Mam zamiar kupić ten sam model G-Shocka co Ty, lecz w tej cenie nie mogę nigdzie znaleść. W sklepie w którym Ty kupiłeś najprawdop. tego modelu nie mają ( przynajmniej na stronie sklepu)Negocjowałeś cenę że tak tanio go wyrwałeś? :)


,,..warto być uczciwym, choć nie zawsze się to opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto.."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Koledzy. Jeszcze jedno pytanko mi się nasunęło w związku z zamiarem zakupu CASIO G-SHOCK GW-002E 1VER . W sklepach które mają na stanie ten model różnie jest opisany jeśli chodzi o jego zasilanie. W ostatnim sklepie opisany jest jako zasilany baterią, a nie ogniwem słonecznym. Jak myślicie co to oznacza, skoro w następnym sklepie jest mowa o tym samym modelu który czerpie energię ze słonecznego światła.... Nie wiem jak mam to rozumieć, tym bardziej że do tej pory miałem do czynienia tylko z zegarkami mechanicznymi.. Proszę o odpowiedź. Z góry Serdecznie Dziękuję :)


,,..warto być uczciwym, choć nie zawsze się to opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto.."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz wątpliwości, to przyjrzyj się zdjęciu zegarka. Ten model na górze ekranu ma napisane waveceptor/tough solar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj rojo 17. Mam zamiar kupić ten sam model G-Shocka co Ty, lecz w tej cenie nie mogę nigdzie znaleść. W sklepie w którym Ty kupiłeś najprawdop. tego modelu nie mają ( przynajmniej na stronie sklepu)Negocjowałeś cenę że tak tanio go wyrwałeś? :)

Cena taka była nie negocjowałem, a tu masz sklep z tym produktem http://www.casiomarket.pl/product/3785/zegarek_casio_gw_002e_1ver_g_shock :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena taka była nie negocjowałem, a tu masz sklep z tym produktem http://www.casiomarket.pl/product/3785/zegarek_casio_gw_002e_1ver_g_shock :)

Ok. Dzięki). Właśnie znalazłem przed momentem sklep który oferuje tenże model w tej samej cenie którą podałeś i to z rękojmią ZIBI. Dzięki i Pozdrawiam.


,,..warto być uczciwym, choć nie zawsze się to opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto.."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz wątpliwości, to przyjrzyj się zdjęciu zegarka. Ten model na górze ekranu ma napisane waveceptor/tough solar.

Ok.Dzięki)


,,..warto być uczciwym, choć nie zawsze się to opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto.."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej nie chcę zakładać nowego tematu więc dołączam do istniejącego pytanie, a mianowicie (chyba przez to zimno) gdy patrzę na tarczę zegarka pod pewnym kątem cyfry na wyświetlaczu są bardzo wyraźne, gdy tylko lekko ruszę ręką robią się jaśniejsze mniej wyraźne. Czy to normalne? (casio GW-002E-1VER)

Edit:

Bateria w pełni naładowana. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaleznie od modelu TZN niektore G tak maja bardziej a inne mniej. Calkowicie normalne, zaleznie od typu wyswietlacza i grubosci cyferek i napisow ;)


G-Shock GW-6900-1ER, FESTINA 16390/1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie) Mój GW-002E-1VER już wysłany , ale dostanę go dopiero w poniedziałek. Siedzę jak na szpilkach)). Szkoda że kurierzy nie pracują w soboty ;)


,,..warto być uczciwym, choć nie zawsze się to opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto.."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w moim DW-6620 tez tak jest. po prostu cyfry sa najwyrazniejsze gdy patrzysz na zegarek pod takim kontem jak powienienes (naturalnie). Podobnie jak w monitorach lcd.


Casio: MQ-30W, DBC-30, G100-1BV, GW6900-1JF / Byl DW-6620 Scorpion, G2300-9V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim jak bys nie odchylal to widac dobrze :lol: Jest bardzo mala roznica jak odchyle... ;)

Dla tego mysle ze chyba DW-6900 jest duzo gorszy bo wlasnie ma duzo ciensza czcionke ;)


G-Shock GW-6900-1ER, FESTINA 16390/1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDIT: text sie jakos 2 razy skopiowal ;)


G-Shock GW-6900-1ER, FESTINA 16390/1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w obydwu DW 6600 bez użycia illuminatora widać tak samo bez względu z której strony zerkasz na wyświetlacz...

Lecz przy podświetleniu to jak patrzę z przodu,z lewej i od dołu na ekran jest OK,

a patrząc od góry i z prawej cyferki stopniowo "zanikają"/tracą na kontraście

-podobny efekt jak kiedyś w monitorach LCD-tylko z przodu pięknie,a im bardziej z ukosa to rozmywało obraz.

 

a czemu tak jest ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.