Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Pan Igor

Nowości Panerai

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka innych fotek 339

 

DSC_3805.jpg

 

DSC_3809.jpg

 

DSC_3814.jpg

 

DSC_3815.jpg

 

Mniam ;)


Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeehhh diesel co do 339 to się z Tobą zgadzam. Dla mnie mogła by mieć jeszcze osłonę koronki, ot tak dla podtrzymania tradycji ale chyba jednak z tą kopertą nie bułoby ok. Wg mnie Panerai trzyma styl czy go kto lubi czy nie.

 

Ps. Drugi wg mnie to 335. Podoba się.


FORZA Robert!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bieda w tym roku u PANERAIA wielka...ale to być może mało obiektywne zdanie z ust osoby, której marka się nie podoba jako taka.

 

Natomiast, o ile w ubiegłym roku kolekcja Manifatura była naprawdę ciekawym wydarzeniem, o tyle w tym roku to są kolejne te same zegarki. Gdybym nie siedział w temacie troszkę głębiej, jako postronny widz mógł bym bez zażenowania zapytać - a gdzie te nowości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdybym nie siedział w temacie troszkę głębiej, jako postronny widz mógł bym bez zażenowania zapytać - a gdzie te nowości?
To tak jak dla discopolowca jazz - kazdy kawalek to takie samo piłowanie :blink::)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tegoroczne modele są super.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ten rok wchodzą "na bogato", jeżeli o ofertę idzie.

Widać że mają duże aspiracje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze by tylko stronke zmienili :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie nowa koleckja super...365 zapiera dech...super, ze uderzyli w alarm też (355)....jedyne czego nie powinno tu byc to skeleton :lol: ....poza tym OP to OP...im mniej zmian i udziwnień w stylistyce tym lepiej wg. mnie....now wymiary 42mm to tez ukłon w strone chlopaków troche mniejszych od Sly'a :D

 

pozdrawiam wszystkich PAMofilów

 

pawel :D:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skeleton bardzo ciekawy.

Jeden z niewielu który wygląda bardzo ciekawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie udana kolekcja, chociaż  Skeleton do mnie nie trafia.  


"Zdziwiło was, panowie, żeście usłyszeli z moich ust słowo "Bóg", lecz zapewniam was, że pojęcie Boga i cześć jaką mam dla niego opieram na podstawach tak pewnych jak prawdy z dziedziny fizyki." - Michael Faraday

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

im dłużej oglądam nową kolekcję , tym bardziej mi się podoba....

 

byłem w Jansenie ostatnio, zamówienia na 339 już poskładane....ciekawe ile się bezie czekało na dostawę....z kolekcji 2009 PAM321 ma byc dostępny dopiero marzec-kwiecień tego roku B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

No dobra, my tu nawijamy o designie, a Panerai robi ludzi w konia. Na stronie internetowej piszą, że mechanizm P.999 ma mikroregulację w postaci łabędziej szyi, a tym czasem ma to odniesienie tylko do modelu w różowym złocie. Wersje w stali i w tytanie są łabędziej szyi pozbawione.

 

post-0-0-39565800-1331337110.jpg

 

Nie zmienia to postaci rzeczy, że czasomierz bardzo mi się podoba ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panerai zwiększyło ilość Specjalnej Edycji modelu Pam339 z 1000 sztuk do 1500:

 

http://www.panerai.com/s_special_editions.xpd?id_lingua=2&id_sezione=16&id_prodotto=9950&id_categoria=9943

 

Mi się ten ruch nie podoba, bo wzrost ilości o 50% czegoś, co ma być z zasady trudno dostępne, wyjątkowe i dla świadomych klientów nie ma racjonalnego wytłumaczenia (poza finansowym dla Officine Panerai)...

 

Igor


I.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panerai zwiększyło ilość Specjalnej Edycji modelu Pam339 z 1000 sztuk do 1500:

 

http://www.panerai.c..._categoria=9943

 

Mi się ten ruch nie podoba, bo wzrost ilości o 50% czegoś, co ma być z zasady trudno dostępne, wyjątkowe i dla świadomych klientów nie ma racjonalnego wytłumaczenia (poza finansowym dla Officine Panerai)...

 

Igor

 

Zgadzam się z Tobą. Beznadziejne posunięcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Zgadzam się z Tobą. Beznadziejne posunięcie.

 

Celem każdej firmy nie działającej non-profit jest zarabianie kasy. Akurat model o którym wspomina Igor cieszy się tak ogromnym zainteresowaniem, że Zarząd firmy Panerai byłby głupi gdyby nie wykorzystał możliwości zarobienia pieniędzy. W niektórych salonach lista oczekujących na 339 liczy już kilkadziesiąt osób. Jasne, można powiedzieć, że produkt ekskluzywny i trudno dostępny cieszy próżność klienta, ale Panerai działa w warunkach rynkowych i żeby się rozwijać, musi zarabiać. Gdyby klienci wcześniej za modyfikowane Unitasy od Panerai płacili grosze, to dziś moglibyśmy zapomnieć o własnych mechanizmach Panerai, ciekawych komplikacjach itd..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, oczywiście, że OP nie działa non profit, jednak podnoszenie limitacji po targach SIHH, kiedy klienci już zamówili swoje typy zegarkowe w salonach jest nie na miejscu... Równie dobrze by mogli ponowić produkcję Fiddiego, Marina Militare, California Dial, czy choćby Luminor Marina Destro PVD... Ciekawe jak by sie czuli właściciele tych modeli, gdyby zegarki na które długo polowali, czy płacili premię stały się "chlebem powszednim"...

 

I.


I.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Mariusz, oczywiście, że OP nie działa non profit, jednak podnoszenie limitacji po targach SIHH, kiedy klienci już zamówili swoje typy zegarkowe w salonach jest nie na miejscu... Równie dobrze by mogli ponowić produkcję Fiddiego, Marina Militare, California Dial, czy choćby Luminor Marina Destro PVD... Ciekawe jak by sie czuli właściciele tych modeli, gdyby zegarki na które długo polowali, czy płacili premię stały się "chlebem powszednim"...

 

I.

 

Jasne Igor, tylko, że wpisanie na listę, nie zobowiązuje jeszcze nikogo do zakupu zegarka. Moim zdaniem, zachowanie Panerai jest okay. Decyzja zwiększenia limitu da większej grupie ludzi możliwość zakupu zegarka. Niezależnie od tego czy powstałoby 1000 sztuk czy producent wykona ich 1500, to i tak nie można będzie powiedzieć, że mamy do czynienia z "chlebem powszednim". I nie odnosi się to tylko do limitowanych kolekcji, ale także do regularnej oferty. Prawda jest taka, że Panerai produkuje mało, a czas oczekiwania na czasomierz tej firmy jest dość długi. Ma to swoje odzwierciedlenie też w cenach. Na wiele modeli Jaeger-LeCoultre można dostać 30% - 45% rabatu. Spróbuj tyle dostać na Panerai.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę jeszcze cennik w euro nowości Panerai z SIHH 2010:

 

91de6073.jpg

 

d901f8fe.jpg

 

49c6a653.jpg

 

Pozdrawiam


I.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Celem każdej firmy nie działającej non-profit jest zarabianie kasy. Akurat model o którym wspomina Igor cieszy się tak ogromnym zainteresowaniem, że Zarząd firmy Panerai byłby głupi gdyby nie wykorzystał możliwości zarobienia pieniędzy. W niektórych salonach lista oczekujących na 339 liczy już kilkadziesiąt osób. Jasne, można powiedzieć, że produkt ekskluzywny i trudno dostępny cieszy próżność klienta, ale Panerai działa w warunkach rynkowych i żeby się rozwijać, musi zarabiać. Gdyby klienci wcześniej za modyfikowane Unitasy od Panerai płacili grosze, to dziś moglibyśmy zapomnieć o własnych mechanizmach Panerai, ciekawych komplikacjach itd..

 

Moim zdaniem te 500 szt. znacznie "spartoliło" limitację. Już chyba lepszym ruchem byłoby podniesienie ceny na ten model niż zwiększanie limitacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Nie wiem czy zwróciliście uwagę, ale po prezentacji oferty na rok 2010, na stronie Panerai zaszło trochę zmian w kolekcjach. Zniknęła Manifattura, a większość modeli przesunięto do Contemporary z wyjątkiem 8-dniowych Luminora i Radiomira. Powoli zaczyna się to wszystko klarować, a rezygnacja z nazwy "Manifattura" może świadczyć o tym, że w przyszłości w większości modeli Panerai zagoszczą własne mechanizmy. To byłoby coś chociaż kalibry od Minervy też dają radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zwróciliście uwagę, ale po prezentacji oferty na rok 2010, na stronie Panerai zaszło trochę zmian w kolekcjach. Zniknęła Manifattura, a większość modeli przesunięto do Contemporary z wyjątkiem 8-dniowych Luminora i Radiomira. Powoli zaczyna się to wszystko klarować, a rezygnacja z nazwy "Manifattura" może świadczyć o tym, że w przyszłości w większości modeli Panerai zagoszczą własne mechanizmy. To byłoby coś chociaż kalibry od Minervy też dają radę.

 

 

 

 

 

 

 

tez sie zastanawialem na tym dlaczego Manifattura zniknela i wyglada na to , ze faktycznie jest tak, is Panerai ma juz na tyle rozbudowana ilosc wlasnych mechanizmow, ze uznali to za naturalne i nie widza wiecej potrzeby eksponowania kolekcji jako osobnego tworu..mysle, ze to dobry ruch i na pewno dobry prognostyk na przyszlosc ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.