Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
cytochrom

Schematy werkow swiss do pobrania

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w tytule

 

 

zapakowalem ponad 1000 schematow serwisowych zegarkow szwajcarskich - jak ktos potrzebuje to prosze - przydatna rzecz rowniez przy poszukiwaniu czesci - numeracja- bede staral sie dorzucac nastepne

foldery incablok i kiff zawieraja schematy tych elementow z roznych marek i wymiary \

 

pozdrawiam i zycze udanych napraw

 

Rafal

Edytowane przez cytochrom

Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chylę czoła, Rafale!

Znowu się musiałem zarejestrować na czymś... Login, hasło, NIP, PIP.... ale tym razem przynajmniej warto ;)


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki za ta rejestracje ale ten caly chomik pozwala co tydzien sciagnac 50mb za free a dodatkowo zaladowac co sie chce i jak sie chce w miare przyjemnie.

Przy ponad tysiacy malych plikow powinien sie niezle sprawdzic - raczej sadze iz beda potrzebne pojedyncze schematy ale jesli chcecie moge spakowac je razem rarem i podzielic na paczki po 40mb (bedzie ich duzo bo tego jest z 4.5 gb)

 

Za jakis czas - musze trozke z tym pokombinowac - podladuje system best fit.

 

pozdr

R

 

podkleje ten temat chwilowo, za jakis miesiac zwolnie - sadze ze do tego czasu zainteresowani beda wiedziec gdzie szukac,

pozdr\

R

Edytowane przez cytochrom

Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoje dane - super! Utrudnienia - do przebrnięcia. Napisałem tak na heeejaaa, bo konieczność rejestracji, loginów, haseł itpd staje sie nieraz drogą przez mękę. To oczywiscie nie jest zastrzezenie do Ciebie, ale internet chwilami staje sie nie do przyjecia. Nikt przy zdrowych zmysłach nie jest w stanie ogarnąc tych wszystkich loginów, haseł itd. Korzystam z Internetu (tak mi sie wydaje) bardzo rozsądnie, a jednak niemal codziennie dochodzi do sytuacji, ze powinienem sie gdzieś logowac z całym dobrodziejstwem inwentarza...


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;) czasy sie zmienily i internet niestety tez - tez mnie szlag trafia jak musze wypelniac jakies loginy i hasla - na szczescie mam jednego maila tylko do takich operacji:)

 

pozdrawiam serdecznie


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chomik o podanej nazwie nie istnieje. Może wstawisz w innym miejscu? Jestem zainteresowany tymi materiałami.


Ja, niżej podpisany oświadczam, że będę zabierał głos na forum KMZiZ tylko w dyskusjach związanych z zegarmistrzostwem, lub dotyczących sposobu funkcjonowania tegoż forum.

13-08-2010

 

Mirek Kornaszewski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze cos wykombinowac - jak cos sie wyklaruje to dam znac - chyba ze masz miejsce na zrzut - jakis ftp albo e-mail - daj znac na priv.

 

pzodr

R


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Musze cos wykombinowac - jak cos sie wyklaruje to dam znac - chyba ze masz miejsce na zrzut - jakis ftp albo e-mail - daj znac na priv.

 

Służę pomocą w postaci serwera Apple. Materiały można by zarchiwizować zipem i wystawić w formie linku do pobrania. Zainteresowany ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne - jutro spakuje calosc :lol: bedzie z 2 gb - jesli to nie klopot .

 

pzodr

 

I WIELKIE DZIEKI

 

Rafal


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Jasne - jutro spakuje calosc :lol: bedzie z 2 gb - jesli to nie klopot .

 

Nie ma problemu ;). Proponuję jednak podzielić materiał na części, tak żeby pliki do pobrania nie miały więcej niż 100-200 MB, każdy. Zrobię Ci dostęp do serwera tak żebyś mógł wykonać upload. Ale to szczegóły, a te uzgodnimy przez pm.

 

Pozdrawiam

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super :lol:

Myślę jednak, że ściąganie 100mb plików może być trochę męczące ;) Chyba, że można wszystkie ściągać jednocześnie. Jeżeli nie to wydaje mi się, że lepiej jak największe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Super :)

Myślę jednak, że ściąganie 100mb plików może być trochę męczące :) Chyba, że można wszystkie ściągać jednocześnie. Jeżeli nie to wydaje mi się, że lepiej jak największe :)

 

Mogą być i większe, nie ma problemu. Jednak warto pomyśleć o tych, którzy nie mają szybkiego łącza, a też chcieliby pobrać materiały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogą być i większe, nie ma problemu. Jednak warto pomyśleć o tych, którzy nie mają szybkiego łącza, a też chcieliby pobrać materiały.

 

Myślę, że w tych czasach mało kto ma łącze mniejsze niż 1mb, a wiele osób ma dużo lepsze łącza. W przypadku łącza 1mb wystarczy wrzucić ściąganie i zostawić komputer na noc, a nad ranem spokojnie przeglądać to co nas interesuje :)

Oczywiście ja dostosuję się do większości i jeżeli będzie trzeba ściągać 100mb pliki to takie będę ściągał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Myślę, że w tych czasach mało kto ma łącze mniejsze niż 1mb, a wiele osób ma dużo lepsze łącza. W przypadku łącza 1mb wystarczy wrzucić ściąganie i zostawić komputer na noc, a nad ranem spokojnie przeglądać to co nas interesuje :)

Oczywiście ja dostosuję się do większości i jeżeli będzie trzeba ściągać 100mb pliki to takie będę ściągał :)

 

Zostawiam to do decyzji Rafała. Przy okazji... Rafał, PM poszedł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że w tych czasach mało kto ma łącze mniejsze niż 1mb, a wiele osób ma dużo lepsze łącza. W przypadku łącza 1mb wystarczy wrzucić ściąganie i zostawić komputer na noc, a nad ranem spokojnie przeglądać to co nas interesuje :)

Oczywiście ja dostosuję się do większości i jeżeli będzie trzeba ściągać 100mb pliki to takie będę ściągał :)

 

Niby, tak. Ale jak potrzebujemy czegoś konkretnego, na już, to czekanie na ściagnięcie 2gb jest męczą nawet na kilkumegowym łączu. Juz pomijajac sytuację jak jestem na wakacjach i łacze się przez telefon :)

 

Jak nie ma problemów z miejscem na serwerze, to proponuje dac pliki pojedyńczo. Jak problem z miejscem jest, to służę serwerem.

 

BTW. te schematy można tak sobie rozpowszechniać?

Edytowane przez grizz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Rafał wrzucił pliki na serwer. A to linki do pobrania plików:

 

plik 1 (429 MB)

plik 2 (337 MB)

plik 3 (384 MB)

plik 4 (357 MB)

 

Pozdrawiam

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super :)

Dziękuję zarówno Rafałowi jak i Mariuszowi :rolleyes:

Jak długo na serwerze będą dostępne pliki?

Aktualnie mam 0 miejsca i w lapku i na dysku przenośnym. Pozostaje mi zakupić nowy dysk przenośny :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Jak długo na serwerze będą dostępne pliki?

 

To już pozostawiam do decyzji Rafała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariuszu - jeszcze raz bardzo dziekuje za pomoc - co do czasu pobytu plikow na serwerze - jako iz jest to serwer Mariusza - pozostawiam to jego decyzji

 

Aha kazda paczka jest osobnym zestawem - nie trzeba miec wszytskich aby otworzyc,

 

Mariuszu jeszcze raz pozdrawiam i dziekuje

 

Rafal

 

 

co do rozpowszechniania - sa to schematy z lat 50 tych - 80tych - wiekszosc tych schematow byla dostepna dla zegarmistrzow za free - wiec nie widze problemu - ponadto jak zaznaczalem jest to na uzytek wlasny nie komercyjny

 

 

pozdr

Rafal

Edytowane przez cytochrom

Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Mariuszu jeszcze raz pozdrawiam i dziekuje

 

You're welcome :rolleyes:.

 

co do czasu pobytu plikow na serwerze - jako iz jest to serwer Mariusza - pozostawiam to jego decyzji

 

To zależy od tego ile czasu potrzebują osoby zainteresowane tematem na ich pobranie. Mogę zostawić te pliki na kilka miesięcy tak aby każdy kto wyraża chęć, mógł z nich skorzystać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja postaram się jakoś jutro oczyścić kompa na te pliki i zgram je sobie później na płytkę B)

Ps. Zapomniałem, że jeszcze są takie nośniki :P. Ostatnio wszystko na dyskach przenośnych zapisuję B)

Edytowane przez krystekomega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem wszystko, dzięki.

Jakby się kiedyś okazało, że będzie komuś potrzebne, to można się zgłaszać.

 

Dodatkowo powiem, że tutaj można znaleźć dokumentację techniczną mechanizmów ETY.


Ja, niżej podpisany oświadczam, że będę zabierał głos na forum KMZiZ tylko w dyskusjach związanych z zegarmistrzostwem, lub dotyczących sposobu funkcjonowania tegoż forum.

13-08-2010

 

Mirek Kornaszewski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero teraz zacząłem pobieranie bo już wszystko mam uporządkowane :)

Sądząc po moim transferze w 30min wszystko powinno być na dysku :)

Edit: Zajęło mi to nawet mniej czasu :)

 

Jeszcze raz dziękuję za udostępnienie materiałów. :)

Edytowane przez krystekomega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można jeszcze w jakiś sposób pobrać te pliki? Pozdrawiam


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.