Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

targikrakow

zegarek zaręczynowy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Poszperałem po forum i nie znalazłem informacji stąd nowy wątek.

Zdecydowalem sie zamiast pierscionka podarować mojej lubej zegarek.

Z obserwacji zauważylem,ze spodobał jej się bardzo Tissot Glam Sport - bodajże nowa kolekcja ( nr. produktu T043.210.11.117.01 - z brylancikami)- nie wiem czy mogę wstawić link do opisu z jakiejś strony lub zdjęcie.

Przezukałem forum i teraz wiem,że nic nie wiem:) stad moja prośba o podrzucenie propozycji zegarka.

Zegarek powinien być: najlepiej z brylancikami:) w sumie coś koło tego Tissot`a - w stronę klasyki, z lekką inkrustacją - oczywiście wiem, to jest kwestia gustu,ale może coś polecicie w tej cenie. Co warto a co omijać szerokim łukiem.

Budżet : ok 5000zł

Pozdrawiam i liczę na pomoc.

 

Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemyślałeś to? Kobiety marzą o piescionku z dużym brylantem.... nie o zegarku...


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co warto a co omijać szerokim łukiem.

 

w takiej sytuacji warto jednak kupić pierścionek, a zegarki omijać szerokim łukiem


www.pajacyk.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omega konstelacja, z uwagi na budżet - kwarc

bez kamyków, ale omega :-)

a jak z kamykami, to może certina stella? moja mama ma taką, tylko bez brylancików - bardzo ładny zegarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ew. Certina DS First - 129.7184.48.91

A z Tissota np. PRC100 - (48 albo 60 diamencików) od 3 700 do 5000, Equi-T (72 diamenciki) ok 3,5 klo...

Glam jest dość dużym zegarkiem na bransolecie.. Może trochę ciężko wyglądać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywiad

Sorry za offtop, ale przypomniało mi się jak znajomy kupił na walentynki dziewczynie kaktusa w doniczce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Kyle i boldy,

Stella i DS wygladają bardzo subtelnie. Zdecydowanie ładniejsze niż ten Glam. No to czeka mnie wycieczka do GK i BCC kraków i organoleptycznie sprawdzenie w/w.

pytanie do krk - myslę o grawerze, polecacie jakiś sprawdzony zaklad?

 

MM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Budżet : ok 5000zł

 

Człowieku! Za 5kPLN masz taki wybór pierścionków, i to diamenty w złocie, że głowa mała! Mówisz, że Twoja kobieta nie używa pierścionków? To albo jej nie znasz dość dobrze, albo ona jeszcze nie wie, co ładne dla prawdziwej babki? Nie widziałem jeszcze kobitki, która nie zerka jak sroka na biżuterię.

 

Nawet mnie urzekły diamenty z złocie, kiedy ostatnio oglądałem takie precjoza, mimo że świecidełka mnie nie kręcą na palcach mojej pani.

 

A jak pokaże koleżankom, co dostała...... :blink:

 

Rzecz jest tego rodzaju, że 99,99% populacji kobiet doceni biżuterię, a mierna jej część zegarek. Miej to na uwadze.

 

Ja mojej babce błysnąłem filigranową cyrkonią w złocie. Mimo, że od zawsze zarzekała się, że złota nie nosi, to do dzisiaj wzdycha nad tym pierścionkiem, a wzdycha tym bardziej, im bardziej zachwyca się nim jej otoczenie :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieku! Za 5kPLN masz taki wybór pierścionków, i to diamenty w złocie, że głowa mała! Mówisz, że Twoja kobieta nie używa pierścionków? To albo jej nie znasz dość dobrze, albo ona jeszcze nie wie, co ładne dla prawdziwej babki? Nie widziałem jeszcze kobitki, która nie zerka jak sroka na biżuterię.

 

Nawet mnie urzekły diamenty z złocie, kiedy ostatnio oglądałem takie precjoza, mimo że świecidełka mnie nie kręcą na palcach mojej pani.

 

A jak pokaże koleżankom, co dostała...... :blink:

 

Rzecz jest tego rodzaju, że 99,99% populacji kobiet doceni biżuterię, a mierna jej część zegarek. Miej to na uwadze.

 

Ja mojej babce błysnąłem filigranową cyrkonią w złocie. Mimo, że od zawsze zarzekała się, że złota nie nosi, to do dzisiaj wzdycha nad tym pierścionkiem, a wzdycha tym bardziej, im bardziej zachwyca się nim jej otoczenie :) .

 

 

Tez sadze, ze zegarek kobiecy jest uzupelnieniem juz posiadanej bizuterii, dopasowanym do jej stylu.

Bardziej sie nadaje na okazje typu rozcznica, urodziny itp.

Zwlaszcza, ze jak wspomnial przedpisca, raczej nie zostanie zauwazony i doceniony przez otoczenie, w przeciwienstwie do interesujacego delikatnego pierscionka.

 

Ni i...chcialbys raczej, zeby nosila twoj podarunek, a nie trzymala go w domu wkladajac tylko na jakies okazje?

A zegarki bizuteryjne z brylancikami raczej nie nadaja sie wg mnie do noszenia na codzien, raczej sa uzupelnieniem stroju wieczorowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za sugestie,

Jednak trzymam się zegarka, zresztą ten pomysł sama zaproponowała,więc nie bede na siłę uszczęśliwiać pierścionkiem,żeby lezał w pólce - nie każda kobieta lubi nosić biżuterie na dłoniach.

Jeszcze jakieś propozycje?

MM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość henio.w

Dzień dobry.

Jak musi być zegarek, to może mały kompromis? :lol:

 

http://www.iwoman.pl...cionek;w;jednym,95,0,562527.html

 

Link coś się nie otwiera, wstawiam więc opis. Chociaż cena "lekko" przekraczająca...

 

"Zminiaturyzowane zegarki to nie nowość na rynku, ten jednak jest wyjątkowy. To od decyzji klienta zależy, jaki mechanizm będzie pracował za szybką z akwamarynu, w oprawie z 18-karatowego złota i 142 diamentów.

 

Kupując Digit Watch możemy wybierać pomiędzy patentami takich firm jak Rolex, Patek, Philippe, Breitling, czy Blancpain.

 

Na specjalne życzenie producent wprawi także w obrączkę każdy inny, wskazany przez klienta mechanizm. W ten sposób otrzymujemy wysokiej klasy zegarek, w formie eleganckiego i bogato zdobionego pierścionka.

 

Brytyjska firma liczy, że niecodzienna błyskotka spodoba się zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Digit Watch ma skusić praktyczne, ale ceniące sobie jakość panie, oraz lubiących zamanifestować swoją pozycję panów."

 

 

O ile dobrze pamiętam, Rosjanie produkowali (a może produkują ?) skromniejsze w bardziej przystępnej cenie. I jak sądzę nie tylko oni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za sugestie,

Jednak trzymam się zegarka, zresztą ten pomysł sama zaproponowała,więc nie bede na siłę uszczęśliwiać pierścionkiem,żeby lezał w pólce - nie każda kobieta lubi nosić biżuterie na dłoniach.

Jeszcze jakieś propozycje

 

 

 

 

 

 

 

Jak widzisz pomimo Waszej ( Twojej i Narzeczonej )decyzji ze zamiast pierscionka chcecie kupic zegarek niektorzy z kolegow nie sa w stanie tego zrozumiec i dalej beda Wam wmawiali ze nie macie pojecia co powinninscie zakupic . Poogladaj zegarki kobiece od Corum wg mnie bardzo ladne . Jak bede mmial czas to zalacze zdjecia Corum Sugar Cube mojej corki . Poprzegladaj oferty na ebay usa ( ja znam osobiscie kilku z dealerow )moze bede Ci w stanie pomoc cos sprowadzic gdyby zaszla taka potrzeba

Pozdrawiam

Irek


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-16365-0-19428300-1331335817.jpg

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmowałbym się, o obowiązkowości pierścionka na zaręczyny na marginesie cyrkonie IMO na taką okazję nie są odpowiednie. Dla mnie analogicznie do zaręczynowego pierścionka kupujesz produkt który powinien przeżyć właścicielkę - więc IMO tylko mechanik. Zupełnie inną alternatywą może być ładny naszyjnik czy zawieszka - w tej kwocie spokojnie coś z klasą np. z białego złota z diamentami - nie jest to coś na co dzień ale przydatne zwłaszcza w przypadku dziewczyny która nie nosi pierścionków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za propozycje,

Widzialem dziś w katalogu zegarek tissot t028.210.11.117.00 - mniejszy niż glam, teraz szukam gdzieś po kakowskich salonach,ale na razie nigdzie nie ma;/. Może koledzy z krk podpowiedzą gdzie znajdę?

Pzdr

MM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za sugestie,

Jednak trzymam się zegarka, zresztą ten pomysł sama zaproponowała,więc nie bede na siłę uszczęśliwiać pierścionkiem,żeby lezał w pólce - nie każda kobieta lubi nosić biżuterie na dłoniach.

Jeszcze jakieś propozycje?

MM

 

Tego się trzymaj. Nie zgadzam się z kolegami, którzy piszą, że na zaręczyny obowiązkowo trzeba dać pierścionek. Panowie to nie połowa ubiegłego wieku. Moim zdaniem zegarek jest jak najbardziej ok. Tym bardziej, że Twoja kobieta sama zaproponowała taki podarunek. Ja sam nie dawałem pierścionka zaręczynowego, a inną biżuterię i moja żona do tej pory bardzo jest z tego prezentu zadowolona, powiem więcej, ona się cieszy, że nie dostała pierścionka jak każda inna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się oglądać na opinie koleżanek czy innych ludzi, że nie będzie pierścionka. Jak kobieta chce zegarek to niech będzie zegarek, przynajmniej będzie zadowolona i będzie się wyróżniać wśród koleżanek. Ten Tissot bardzo ładny.

A co do pierścionka, no cóż można się zachwycać jakimś u kogoś a później się okaże, że to trochę złota i bryłka szkła jakiegoś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.