Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość stefan36

Co sadzicie o marce Hamilton?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość stefan36

Czesc jestem tu nowy.

 

Chce kupic zegarek do 2500-3000, raczej do garniuturu ale o zacieciu sportowym. Zalezy mi na tym aby marka byla z tych "lepsiejszych" w podanym zakresie cenowym, Hamilton mi podpasowal bo jest w Polsce praktycznie nie znany to tez jest dla mnie jakos tam istotne, naciag koniecznie automatyczny.

 

Bylem zainteresowany zegarkiem Atlantic Worldmaster Chronograph w limitowanej edycji ale po przeczytaniu paru watkow na tym forum moje zdanie co do samej marki sie zmienilo. Krotko mowiac nie wiedzialem wczesniej ze istnieje ona praktycznie tylko w Polsce i ze jedzie na pewnym sentymencie jeszcze z czasow komuny. Co do jakosci tych zegarkow nie chce sie wypowiadac bo sie po prostu nie znam. Zreszta dosc jest o tym na tym forum. Jednak chcialbym aby zegarek ktory kupie niosl w sobie pewna doze eksluzywnosci (oczywiscie za te cene), po tym co przeczytalem o Atlanticu raczej nie mam tam czego szukac.

 

Tak czy inaczej w jednym z watkow gdzie rozpetala sie bitwa nt Atlantica padlo stwierdzenie ze nowe modele Worldmastera sa bardzo podobne do Hamilton jazzmaster. I tu moje pytanie co sadzicie o marce Hamilton i gdzie ja pozycjonujecie wzgledem Certiny, Tissot, Omega, Longines, Edox. Bo te marki biore pod uwage przy zakupie. Wiem ze to stajnia Swatcha ale jednak jakos tam ja pozycjonuja i chcialem Was zapytac jak.

 

Prosze o rzeczowe sugestie.

 

Model ktory mi sie podoba to ten Hamilton Jazzmaster Viewmatic.

 

dzieki i pozdrawiam

stefan36

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marka jest ok. Jesli ci sie podoba zegarek możesz smiało brać.


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie marka fajna i mniej popularna w Polsce. Ale Omega i Longines to jednak trochę inny wymiar. To tak między Tissotem a Certiną moim zdaniem. Co nie zmienia faktu, że kierunek słuszny, mnie osobiście dużo modeli się podoba, w przeciwieństwie do dwóch wymienionych wyżej. Tutaj dla mnie tylko nieliczne są atrakcyjne.


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywiad

Spodziewaj się pozytywnych ocen, zwłaszcza z powodu niewielkiej popularności.

Niszowość - słowo klucz do serc klubowiczów... taka forumowa perwersja :blink: ...ale skoro wlazłeś między wrony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość stefan36

Spodziewaj się pozytywnych ocen, zwłaszcza z powodu niewielkiej popularności.

Niszowość - słowo klucz do serc klubowiczów... taka forumowa perwersja :blink: ...ale skoro wlazłeś między wrony

zdazylem sie zorientowac ze im bardziej niszowo tym lepiej :) jednak mi sie ten Hamilton naprawde podoba i gdyby nie ta poprzednia dyskusja o Atlanticu to bym w ogole nie wiedzial ze istnieje taka marka

 

Czy w Polsce jest jakas rzetelna dystrybucja tych zegarkow? (chce uniknac ew. podróbek)

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie to, że nie jestem uczynny, ale już tyle razy było o Hamiltonie, dystrybucji, a raczej jej braku w PL. wystarczy poszukać....


Spacelovematic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwazam ze Hamilton jest wyzej niz tissot i certina

jakosc wykonania jest lepsza /moze to moje odczucie/

tu mozesz spokojnie zamawiac http://chronos-zegarki.com.pl/hamilton-c-24.html?sStore=2a8a6de2daecb5a8921821281d2aa555

tylko ja bym wolał ten http://chronos-zegarki.com.pl/hamilton-jazzmaster-h32555755-p-36.html?cPath=24 ze wzgledu na mechanizm

Rado Omega ma tak agresywna reklame i znane twarze , chce w ten sposób

podniesc wartosc swoich zegarków co zreszta robi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość stefan36

Uwazam ze Hamilton jest wyzej niz tissot i certina

jakosc wykonania jest lepsza /moze to moje odczucie/

tu mozesz spokojnie zamawiac http://chronos-zegarki.com.pl/hamilton-c-24.html?sStore=2a8a6de2daecb5a8921821281d2aa555

tylko ja bym wolał ten http://chronos-zegarki.com.pl/hamilton-jazzmaster-h32555755-p-36.html?cPath=24 ze wzgledu na mechanizm

Rado Omega ma tak agresywna reklame i znane twarze , chce w ten sposób

podniesc wartosc swoich zegarków co zreszta robi

 

dzieki za polecenie, faktycznie ten model jest b.ladny, rozumiem ze sklepik chronos... jest godny zaufania? dla mnie nie ma problemu zebym wplacil 20% zaliczki, wazne jest to zebym nie dostal podroby i mial zapewniony ew serwis w PL

 

musze przyznac ze czytajac i ogladajac Hamiltony coraz bardziej zaluje ze tej marki nie ma w Polsce (w sensie dystrybucji), przychyle sie do teorii ze jest to celowe dzialanie Swatch group na rzecz Tisota i Certiny, bo w przeciwnym razie Hamilton od razu wykosilby Certine z rynku, nie wiem jak wy ale design Hamiltona jest duzo ladniejszy (przynajmniej dla mnie), nawet mimo tego iz obecnie mam DS Podium i jestem zadowolony to juz czuje ze zakupie przynajmniej 2 modele Hamiltona, do garniaka i do jeansów

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie mozesz zamawiac w tym sklepie

ja nosze 2 lata X-Winda i jestem b.zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak juz zeszlo do Hamiltona - jak sie ma obecna firma do "starego" Hamiltona - producenta jednych z najlepszych zegarkow kieszonkowych na swiecie?


Zadna praca nie hanbi, ale kazda meczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak dzisiejszy stan wiedzy o marce Hamilton pozycjonuje ją obecnie, w końcu to już część wielkiego koncernu?

 

Jest taki model który wydaje mi się całkiem interesujący, czy mógłbym prosić o jakieś opinie?

 

hamilton khaki field

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marka i zegarek jak najbardziej ok. pytanie czy cena jest ok?

za podobne pieniądze możesz mieć np

H70455533

H70455863

H70455733

tylko, że nowe - tak na szybko szukałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marka taka sama Jak Tissot, Certina, Atlantic czy MIDO, wkłada do środka to samo co reszta. Dywagacje na temat jakości szwajcarskich marek z niskiej półki są trochę bezcelowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marka i zegarek jak najbardziej ok. pytanie czy cena jest ok?

za podobne pieniądze możesz mieć np

H70455533

H70455863

H70455733

tylko, że nowe - tak na szybko szukałem.

Przykładowo dałem link. Zdaje się że jest nowy niewiele droższy. Te podane przez Ciebie nie wyglądają tak ciekawie..nie wiem czemu, może kwestia lepszych/gorszych zdjęć.

 

Czyli tak jak przypuszczałem nic specjalnego - szwajcar w takim budżecie niewiele znaczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://shop.hamiltonwatch.com/spirit-of-liberty/american-classic-timeless-classic-spirit-of-liberty-auto-h42415591-1.html

 

Ten jest super ale cena juz raczej ponad budzet lekko. Na forum sprzedaje Kolega Pan Europe chrono,ale za 4199 zl chyba.

 

A moze jeszcze https://www.karkosik.pl/passion/5079-epos-passion-3401132201525.html?gclid=CJTD5qvPsNACFQ2MGQodmu4G8w

 

Pod katem designu z Twojego linku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak dzisiejszy stan wiedzy o marce Hamilton pozycjonuje ją obecnie, w końcu to już część wielkiego koncernu?

 

Jest taki model który wydaje mi się całkiem interesujący, czy mógłbym prosić o jakieś opinie?

 

hamilton khaki field

Cena względna, jeśli faktycznie stan bardzo dobry, to moim zdaniem się opłaca.

Za nowego musisz wyłożyć ze 2500,00.

A tu pewnie jeszcze coś znegocjujesz.

Zegarek ci się podoba, cena, może to nie jakaś mega okazja, ale dobra, więc co tu spekulować :).

 

Jedyna wada to 50m mogli by trochę to zwiększyć.


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ten jest super ale cena juz raczej ponad budzet lekko.

Hamilton super, no ale oba lekko kosztują 2x tyle :)

 

 

Jedyna wada to 50m mogli by trochę to zwiększyć.

Zdaje się że jest 100m. Tak na stronie producenta podają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I masz racje, pojechałem po opisie z aukcji, ma 100m wodoszczelności.


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze za 3500 moze sie uda gdzies wyrwac tego z 1 linka.

 

Aha wlasnie sie zorientowalem ze temat odkopany 6 lat wstecz i odnosilem sie do 1 posta. Nie lepiej dla porzadku zalozyc nowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.