Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kate87

Chalenger - prośba o pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałam ten zegarek od dziadka i chciałabym się dowiedzieć czy posiada on jakąś wartość. Podaję linki do zdjęć i z góry dziękuję za pomoc.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e02ae883be5502a8.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/69b3ac03a77303cc.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/45c667574d24b657.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynie sentymentalną.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpię.

 

A tak się starałem wyciągnąć choć jeden odrobinę pozytywny element w tym temacie :P


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy takich tematach ciagle sie zastanawiam czy nie warto byloby wydzielic podforum w vintage na zapytania i identyfikacje i jesli zegarek jest ciekawy a dyskusja przynosi sporo informacji wtedy przerzucaloby sie taki wartosciowy watek do vintage jako takiego.

Napiszta co o tym myslicie - dla modow wiecej pracy ale dzial by chyba zyskal.

 

pzodrawiam

Rafal


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy takich tematach ciagle sie zastanawiam czy nie warto byloby wydzielic podforum w vintage na zapytania i identyfikacje i jesli zegarek jest ciekawy a dyskusja przynosi sporo informacji wtedy przerzucaloby sie taki wartosciowy watek do vintage jako takiego.

Napiszta co o tym myslicie - dla modow wiecej pracy ale dzial by chyba zyskal.

 

Mnie jest obojętne, bo i tak zapytania, nazwijmy je identyfikacyjne, zadawane są w bardzo różnych działach (często zaskakujących), a pomimo że niektóre nawet są ciekawe, to jednak coraz rzadziej proszę moda o przeniesienie tematu do vintage... dla mnie to jest już walka z wiatrakami. :P


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie macie nic przeciwko to moge sie podjac sprzatania tylko naszego dzialu:)

w sumie zagladam na vintage pare razy dziennie wiec bedzie ok:)


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kaido2

Jestem za:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstepnie zrobione - bede staral sie przerzucac w miare pojawiania.

 

pozdr

R


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.