Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

LukasS

Vostok Amfibia Latin

Rekomendowane odpowiedzi

Gratuluję decyzji - zegarka pogratuluję jak dojdzie i będą fotki :lol:

 

Już doszła Amfibia, po 15 długich dniach czekania :evil: , a przesyłka była lotnicza :smile: . Sorki za jakość zdjęć ale tylko wysłużony SE T610 mógł sprostać problemowi mojej cyfrówki, której zresztą nie posiadam :razz: . Latin przyszedł na bransolecie ale po wrzuceniu na NATO nie spojrzę już na ten kowalski wyrób :). Wedle tradycji zdjęcie ze sweterkiem jest, do tego jedno ze starszym radzieckim kuzynem. Amfibia rządzi :twisted: !!!!

 

fota2hs2.jpgpost-22147-0-75070100-1330811775.jpg

post-22147-0-87634300-1330811776.jpg post-22147-0-63454100-1330811777.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję decyzji - zegarka pogratuluję jak dojdzie i będą fotki :lol:

 

Już doszła Amfibia...

 

więc zasłużone gratulacje.......

niechaj niczym starszy kuzyn się nosi i pracuje be zastrzeżeń....

Pozdr

G

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Latin przywiózł z rosji nowe wytyczne staremu agentowi :razz: . Poza tym polecam paski Nato ze sklepu russtime.com. Niezłe wykonanie w dobrej cenie.

Pozdrawiam

Czarny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marslaw5

Hy Moser - przesyłka do Rosji to 17,30zł za list priorytetowy wartościowy (zadeklarowałem 100zł).

 

Nie chciałem iść do zegarmistrza bo jakby nie było to vostok-pl udziela 12-miesięcznej gwarancji, ale pod warunkiem że zegar nie był otwierany. Najgorsze, że muszę nosić teraz jakieś badziewie na ręku :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie chciałem iść do zegarmistrza bo jakby nie było to vostok-pl udziela 12-miesięcznej gwarancji, ale pod warunkiem że zegar nie był otwierany.

 

OK.

Jeśli to coś poważnego to warto było.....choć myślę, że na kilkanaście zł miałbyś zrobione to na miejscu.

Pozdrawiam

Grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

Przyszła Amfibia - zegarek rewelacja! Zakupiony u Pana Irka. Bardzo mi się podoba. Mam jednak problem - wczoraj coś zaczęło chrobotać w środku (słychać jak się potrząśnie) - czy to normalne? Jeśli nie, to czy znacie może niezłego zegarmistrza w Lublinie, do którego mógłbym się udać? Nie wiem też jak z gwarancją - domyślam się, że po otworzeniu zegarka jest nieważna (nawet do regulacji ?).

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z moja Latin jest to samo. Nic groźnego. Są to drgania wahnika. Najwyżej trzeba będzie dokręcić śrubkę która mocuje wahnik. A z otwarciem to chyba nie problem, nie ma plomb gwarancyjnych :wink: , polecam pomoc zegarmistrza w otwarciu zegarka :cool: .

Pozdrawiam Czarny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś dzisiaj zacząłem wątpić w jakość wykonania amfibii latin. W tym roku za dużo dni słonecznych nie było, a już kolor tarczy zaczął mi się zmieniać. Amfibia, która boi się słońca to coś nie tak :sad: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amfibia nie ma się bać wody, o słońcu nic nie pisze w instrukcji. :wink:


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dopiero kilka Amfibi :sad: Każda ma od słońca na tarczy jasną strzałkę jakby wypaloną przez słońce po wskazówce godzinowej ! Ale to nawet ładnie wygląda :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Amfibia nie ma się bać wody, o słońcu nic nie pisze w instrukcji. :wink:

 

Hehhh - dobre.....i niestety prawdziwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze chłopaki, na koniec dnia przybiliście mi klina z ta tarcza, mam Latina 3 tyg i coś sie chyba powolutku dzieje :sad: . Nie chce różowej Amfibi :evil: ehh, musieliście przypomnieć... Może vostok.pl ma same tarcze do Latina, lub obejmuje to gwarancja? Nic o tarczy nie jest napisane. Trzeba napisać do Rosji, dowiedzieć sie i w klubie rozprowadzić ewentualne tarcze :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście nie chce się kąbinować z wymianą tarczy. Poprostu trzeba uważać z wystawianiem Latina na słońce. Latin zaczał zmieniać mi barwę po paru kilkugodzinnych wycieczkach rowerowych, gdzie zdegarek był non stop w pozycji poziomej. Następnym razem przerzucę sobie zegarek na spodnią stronę nadgarstka i tyle :neutral:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

No ja chyba też zaraziłem się amfibiomanią... W każdym razie mam zamiar zakupić w najbliższym czasie (jak najbliższym, to jeszcze zweryfikuje małżonka :lol: ), no i waham się pomiędzy latinem a nurkiem. Napiszcie proszę, czy problem zmiany barwy tarczy pod wpływem słońca dotyczy tylko latina, czy tez może ogólnie wszystkich amfibii (może to mieć niemały wpływ na mój wybór).

 

Pozdrawiam


"I own the watch, the watch does not own me"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

No ja chyba też zaraziłem się amfibiomanią... W każdym razie mam zamiar zakupić w najbliższym czasie (jak najbliższym, to jeszcze zweryfikuje małżonka :lol: ), no i waham się pomiędzy latinem a nurkiem. Napiszcie proszę, czy problem zmiany barwy tarczy pod wpływem słońca dotyczy tylko latina, czy tez może ogólnie wszystkich amfibii (może to mieć niemały wpływ na mój wybór).

 

Pozdrawiam

 

Dotyczy to tylko Latina, a gwarancja Wostoka obejmuje tylko mechanizm - pytałem już Irka przed zakupem Latina. Nie ma możliwości zamówienia tarczy lub szkiełka.

Trzeba do Latina się przekonać -pokochać miłością pełną - nie stawiać warunków, nie mieć wymagań........

 

Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest. Miłość nie zazdrości, nie szuka poklasku, nie unosi się pychą; nie jest bezwstydna, nie szuka swego, nie unosi się gniewem, nie pamięta złego; nie cieszy się z niesprawiedliwości, lecz współweseli się z prawdą.

 

PS

:mrgreen: A tarczę zawsze można zmienić na nurka.....to bardzo popularna tarcza dostępna na allegro za 5-10 zł , a zegarmistrza też pewnie w tej cenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem jakiś czas temu na bazarze kilka nowych Amfibii. Sprzedawca wystawiał je na swoim stoisku przez miesiąc. Wszystkie były w porządku, tylko Latin raził w oczy różową tarczą.

Dla porównania mam Amfibię z tarczą w kolorze niebieskim (czyli tak jak Latin), ale wersję tzw. Big Number Sailor. Była ze mną kilka razy nad Bałtykiem i tarcza jak wyszła z fabryki, tak samo wygląda dzisiaj.

Potwierdza się w takim razie, że tarcze odbarwiają się tylko w Latinie.


CДEЛAHO B CCCP - najlepsze zegarki na świecie !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może racja, że warto za jakąś zapasową tarczą się rozejrzeć. Jak byście wiedzieli gdzie można tarczę do amfibii zanabyć to dajcie znać :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To może racja, że warto za jakąś zapasową tarczą się rozejrzeć. Jak byście wiedzieli gdzie można tarczę do amfibii zanabyć to dajcie znać :cool:

 

Proszę bardzo:

http://www.allegro.pl/item339647884__tarcz..._zegarkow_.html

http://www.allegro.pl/item342692721_bezle_i_tarcze.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie tak z ciekawości czy ktoś z was zmieniał w swojej amfibi szkiełko albo bezel?

czy jest mozliwe dokupienie tych elementów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam takie pytanie tak z ciekawości czy ktoś z was zmieniał w swojej amfibi szkiełko albo bezel?

czy jest mozliwe dokupienie tych elementów?

 

Bezel z demobilu dokupisz gdzieś ze spokojem- ze szkiełkiem będzie problem - Irek i inni twierdzą, że jest tak grubę, że wiele razy można polerować :lol:

Jeśli pytasz o dostępność nowych części to raczej kiepsko.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę - może którys z kolegów wklei fotkę amfibii na nadgarstku - jak się prezentuje razem z dłonią? Z tego co piszą na aukcji tarcz to ma ona średnicę 28mm, czyli nie za dużą. Na żywo nie mam możliwości zobaczyć, więc może przynajmniej tyle...

Z góry dziękuję.


"I own the watch, the watch does not own me"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-7161-0-30219600-1330813059.jpg

post-7161-0-01899800-1330813062.jpg

post-7161-0-01171500-1330813064.jpg

post-7161-0-31081400-1330813065.jpg

post-7161-0-63842200-1330813066.jpg

post-7161-0-76798200-1330813067.jpg

post-7161-0-56079100-1330813068.jpg

 

Sama tarcza ( to niebieski w środku :lol: ma 28mm plus po 6mm na stronę doliczmy bezel ...i zegarek ma 40mm średnicy :) bez koronki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amfibia jest wymagająca do zdjęć. Przeważnie wychodzi płaska albo cienka, a jest wręcz odwrotnie :smile: . Taka mniejsza Busola w granicach rozsądku :twisted: . Sama plexi wystaje na 3mm. Żadne zdjęcie nie oddaje uroku tego zegarka. Oprócz Latina może czarnego nurka? - http://allegro.pl/item358887457_vostok_amp...auto_31_jw.html

Najlepsze zdjęcia Amfibi- http://www.zegarkiclub.pl/forum/viewtopic.php?t=7870

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hy Moser, dzięki. Wiem że te zdjątka już gdzieś były :lol: i że powinienem najpierw poszperać, tym bardziej więc miło z Twojej strony. W sumie zdecydowałem się już na amfibię, tylko straszny mam mętlik, bo oprócz latina i nurka w grę wszedł jeszcze big nr green, no a wszystkich trzech się nie da... :)


"I own the watch, the watch does not own me"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten czarny nureczek świetny jest i jak dla mnie ma trochę tego radzieckiego klimatu, który lubię. Zacząłem się zastanawiać, czy sobie nie kupić i nosić na zmianę z latinem. No, ale to już zboczenie chyba by było :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.