Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

LukasS

Vostok Amfibia Latin

Rekomendowane odpowiedzi

Moja Amfibia ma 18 miesięcy. Noszę ją praktycznie codziennie i wygląda bardzo ładnie. Odchyłka dobowa to 30 s na +.


Demokracja - ustrój w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma 2 głosy, a profesor uniwersytetu ma 1 głos...

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozważ jeszcze niebieskiego nurka jak dla mnie to najładniejszy i najbardziej klasyczny model amfibii. Problem jest taki, że on też Ci zmieni kolor jak latin. Teoretycznie zmiana koloru będzie mniejsza w czarnym nurku, ale pewnie też będzie

http://forums.watchuseek.com/showthread.ph...ight=blue+diver

Mam latina od półtora roku i jedyną jego wadą jest zmiana koloru tarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze się zastanawiam nad takim:

 

post-26555-0-99416100-1331125394.jpg

 

Jak na razie, nie mogę się zdecydować.

Na dzień dzisiejszy wystawione są aukcje, na których od wersji "latin" odstraszają zdjęcia koperty, która wygląda (bezel również) jakby była niklowana i to bardzo kiepskim niklem i słabo położonym.

Nie wiem na ile to niedoskonałości zegarka, a na ile realistyczne (zbyt) zdjęcie.

 

post-26555-0-98469300-1331125396.jpg

 

 

Nie ma też wystawionej z bezelem z kropkami a nie stronami świata (bardziej mi się podoba).

 

Ostatecznie "nurek" też jest ok.

 

PS

Zdjęcia zapożyczyłem do niekomercyjnego wykorzystania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sobotę po długim namyśle między latin a diver wybrałem niebieskiego nurka ze stronami świata. Bezel z kropkami do mnie nie przemawiał. No i ta tarcza z napisami po rosyjsku wymiata :lol: .

Od stycznia Amfibie podrożały o 30zł. A pan Irek napisał mi w mailu, że Vostok szykuje następną podwyżkę.

 

EDIT 20.03

 

Wczoraj dotarła. Zdjęcia w linku poniżej:

 

Niebieski nurek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mac197411

Witam i pozdrawiam wszystkich na forum, bo to mój pierwszy post.

(Dotąd byłem tylko zarejestrowanym czytelnikiem, ale moc Amfibii jest wielka i zdecydowałem się wklepać parę słów).

 

Amfibią zainteresowałem się po przeglądaniu aukcji na Allegro. Ot, solidny wyrób na wakacje nad wodą i do lasu. Obserwowałem je sobie w różnych wersjach i dumałem: kupić, nie kupić... Kiedy trafiłem na ten wątek ze zdjęciami Latina - mogę powiedzieć, że zostałem oczarowany. Nie ma co ukrywać, że na allegro zdjęcia są takie sobie, a te tutaj wydobyły z Amfibii Latin TO COŚ.

Zapadła szybka decyzja - chcę ją mieć !

No i zamówiłem.

Teraz wystarczy poczekać. I rozumiem już wszystkich, którzy tupali z niecierpliwości oczekując na swoją.

 

P.S. Trochę załamała mnie mała trwałość koloru tarczy, ale może trafię na specjalny egzemplarz :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
może trafię na specjalny egzemplarz :)

 

Będę brutalny: nie łudź się chłopie, ja tak samo myślałem że moja będzie inna, no i mam teraz nową tarczę - jasna śliwka z błękitu się zrobiła :). Mi to aż tak nie przeszkadza, ale jak znajdę tarcze z nurkiem to chętnie zamienię :( .

Amfibia jest świetna, oczywiście na NATO strapie :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mac197411

No to dzięki za rozwianie złudzeń. Przynajmniej wiem, na czym stoję.

Chociaż nadzieja umiera ostatnia...

A te tarcze (niekoniecznie z nurkiem), to są luzem zdobywalne?

Ciekawe swoją drogą jak wygląda Latin założyciela wątku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe swoją drogą jak wygląda Latin założyciela wątku.

 

 

post-3124-0-18322200-1331127768.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-27032-0-90492400-1331127773.jpg

 

Wydaje mi się, że chodziło raczej o to, jak wygląda zegarek założyciela wątku po 3 latach użytkowania :wacko: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mac197411

Oczywiście, że chodziło mi o to, jak jest po 3 latach.

Dokładniej o kolor tarczy.

Chyba, że wkurzył się zblaknięciem/sfioletowieniem i sprzedał całe ustrojstwo albo zamienił na nurka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam 3 amfibie, ze wszystkich jestem bardzo zadowolony. Są dokładne, w miare wygodne i mają w sobie coś pociągającego. Choć przyznaje, że przed zakupem pierwszej miałem troche wątpliwości, teraz stwierdzam, że były to b. udane zakupy. pzdr wszystkich szczęśliwych posiadaczy amfibi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A te tarcze (niekoniecznie z nurkiem), to są luzem zdobywalne?

 

Na alledrogo czasem się pojawią, nówki tylko, ale ja poluje na cccp :wacko: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość myronko

Witam!!!! Od 2 tyg. jestem szczęśliwym posiadaczem Latina. Zegarek super choć spieszy 1 min na dobę. Nie wiem czy zwróciliście uwagę na to, że w lartinach zmienia się nie tylko kolor tarczy ale także cyfry i wskazówki (ciemnieją). Wnioskuje z tego, że to nie problem w błędnym wyborze farby przez Vostoka. Może te wypukłe szkiełko działa jak soczewka, wytwarza wysoką temperaturę i "wypala" także metalowe elementy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie, bo głównie latin jest podatny na te zmiany koloru. Poza tym nie ma sansu zastanawiać się na ten temat, bo nie mamy jak tego sprawdezić :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mac197411

No to jestem w klubie amfibiarzy :(

 

Moja Amfibia Latin dziś dotarła i cyka na ręce, aż milo.

Jest to rzeczywiście zegarek stanowiący pewną klasę samą w sobie.

 

Sporo się namęczyłem, żeby skrócić bransoletę (na razie tak ponoszę, bo nie kupowałem na zapas żadnego paska - jakoś jeszcze nato strap mnie nie przekonuje). Rzeczywiście to, co Vostok proponuje w tej materii, to straszne kowalstwo.

Melduję ponadto, że kolor tarczy po 5 godzinach od otwarcia przesyłki - bez zmian :(

Dalej - cóż, się ponosi, się zobaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość PTosh

A tak a propos zmiany koloru cyfr i cyferblatów, czy ktoś z Was ma pod ręką licznika Geigera? Bo może te świecące cyferki to nie fosfor tylko jakieś izotopy czy coś? ;) Może by tak, na wszelki wypadek, zegarek nad nienaświetloną kliszą potrzymać albo parę dni z niechcianymi rybkami w akwarium? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość luter78

Przyznam szczerze, że po całego wątku, mnie też naszła chęć na kupno Amfibii ;), tylko sie tak zastanawiam czy Amfibia Latin czy Black diver ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak to zdecydowanie wasza wina !!

ja tez kupuje Amfibie a dolkladnie to latina

 

od ponad roku chodze z komandirskim tym z lodzia podwodna jest on o tyle fajny ze ma wskazowki z amfibi.

ale wiadomo komandirski to nie amfibia i juz dluzej nie moge czekac z pelnym pecherzem i KUPIE GO jeszcze dzis :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiam wyniki testu długodystansowego amfibii Latin. Po ponad dwóch latach użytkowania jako zegarek do zadań specjalnych, czyli wszędzie tam, gdzie szkoda mi innych zegarków wygląda tak:

41cc7ba0275bae36med.jpg

Zmiana koloru całkowita, ale ten kolor też mi się podoba. Jedyne co było w niej robione to polerowanie wskazówek, bo miały jakiś nalot, ale zegarmistrz zrobił mi to za darmo. Dokładność taka sama jak na początku użytkowania. Wnioski końcowe: amfibie to dobre zegarki są :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolor jeszcze fajniejszy niz pierwotnie ale jak to się stało że przeszła az taką metamorfozę??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprostu przez dwa sezony nosiłem ją na słońcu. Kolor stopniowo zmieniał się z niebieskiego na taki miedziany.W czasie tego procesu chciałem nawet zmienić tarczę, ale kolor ostateczny, który jest już trwały, przypadł mi do gustu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko w Latinie tarcza tak zmienia kolor.

Ja mam noworosyjską Amfibię Sailor http://www.vostok-inc.com/?do=col&lang=rus&group=amfiby&watch=am06&start=2

Była ze mną co roku od 2005 r. na wczasach nad morzem. Tarcza jest tak samo niebieska jak w chwili zakupu zegarka.

W Latinie tarcza też jest niebieska, ale odcień ma inny jak Sailor i co za tym idzie inny lakier, któremu słońce nie służy. Widać model Latin jest dedykowany morsom kąpiącym się w akwenach za kołem podbiegunowym podczas nocy polarnej :D


CДEЛAHO B CCCP - najlepsze zegarki na świecie !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolife

oglądając zdjęcia wersji latin wypalonej czy oprócz zmienionego koloru tarczy na miedziany(ale fajny ten kolor)wskazowki i cyfry godzinowe też zmieniły kolor bo wydaje mi się że mają kolor mosiężny czy ew idzie jakoś je doczysćić do oryginalnego stanu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.