Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

damianbad_93

Jaki zegarek?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jestem nowy na forum, więc chciałbym się przywitać.

 

Poszukuję zegarka do 100zł. Chodzę jeszcze do szkoły więc nic droższego nie jest mi potrzebne, a zresztą nie mogę przeznaczyć więcej pieniędzy na zegarek. Co moglibyście mi polecić? Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz jaki to ma byc zegarek.Sportowy?Elegancki?Kwarcowy (na baterie)?Nakrecany?

To tak jakbys powiedzial "Chcialbym kupic buty".

Jesli moze byc nakrecany i zabytkowy to polecam stare radzieckie (Poljot,Wostok,Pabieda,Raketa,Lucz itp.).


Doxa jest " za tania" na ten projekt. Może w przyszłym roku?
- czyli najlepsze kryteria wyboru zegarka forumowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek nowy, kwarcowy i koniecznie ze wskazówkami. Mile widziany byłby datownik. Co możecie polecić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 100zł. to chyba tylko takich firm jak Casio, Timex, Q&Q i nie wiem czy coś jeszcze by się znalazło w tej cenie. Przejrzyj oferty tych firm, wybierz kilka modeli, podaj na Forum i zapytaj który z nich warto wybrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie o:

 

Casio MTP-1183A-1A

Q&Q QVX00-204

TIMEX T29761

Timemaster 144/05

Timemaster 002-07

Timemaster 048/44

Timemaster 048/74

Timemaster 018-02

Casio MTP 1260D 1BEF

Timex casual T23281

Q&Q QVX16-202

Q&Q Gz02-205

 

Jeśli żaden z tych nie jest warty uwagi to może Wy coś polecicie, w podobnym stylu i cenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

damianbad_93, wrzuć linki albo zdjęcia tych zegarków bo nie wszystkim osobom chce się je wyszukiwać. Gdybym ja miał wybierać w tej cenie, to wybrałbym jeden spośród dwóch podanych modeli Casio. Poczekaj jednak jeszcze na opinie innych :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bralbym Casio,obojetnie ktore (-;


Doxa jest " za tania" na ten projekt. Może w przyszłym roku?
- czyli najlepsze kryteria wyboru zegarka forumowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Casio albo Timex. Były też kiedyś Q&Q w czarnej plastikowej obudowie (ale ze wskazówkami) - o tyle lepsze, że z metalowych obudów w tej cenie często złazi chrom.

 

Inna sprawa, że za około 160zł można dostać np Bisseta de luxe, a za 250zł Adriaticę w stalowej obudowie - są dużo trwalsze - poszukaj np na Allegro. Wiem, że Bissety są na tym forum odsądzane od czci i wiary, ale to wcale nie takie złe zegarki - gdizes pomiędzy Timemasterem a tanimi Szwajcarami. Na twoim miejscu zdecydowanie pojęczałbym trochę, żeby mi ktoś z rodziny dołożył ;).


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwiększenie budżetu to raczej podstawa. Bardzo polecam Ci Timexa. Jeżeli jednak masz kupić Bisseta - pochodzącego z mojego miasta :-) - to lepszym wyborem będzie Lorus (z bebechami Seiko).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

damianbad_93 widzę ze celujesz w zegarek z bransoletą. Z tych co napisałeś to poszedłbym w kierunku Casio i Timexa, a na pewno się nie zawiedziesz. No i niektóre Timexy mają INDIGLO podświetlenie tarczy zegara równomiernym jasnym światłem.

Pomyśl też o takim zegarku w którym spokojnie będziesz mógł pływać w basenie.

 

a może takie:

http://www.allegro.pl/item914886270_r_lex_style_2b111_z_prawdziwa_3l_gwar_timex.html

http://www.skleptimex.pl/t2m561-p-3133.html

 

i troszkę droższy:

http://www.allegro.pl/item905434821_r_lex_style_timex_29781_36mcy_gwar_prezent.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwiększenie budżetu to raczej podstawa. Bardzo polecam Ci Timexa. Jeżeli jednak masz kupić Bisseta - pochodzącego z mojego miasta :-) - to lepszym wyborem będzie Lorus (z bebechami Seiko).

 

Ja wiem, czy tanie seiko na pewno jest lepsze od Rondy? Nawet tej składanej w Chinach? Mama miała kiedyś Junghansa z Rondą SWISS MVP, koperta się zużyła i zegarek poszedł "w odstawkę", a mechanizm w środku jak nówka. I do tego bardzo dobrze zrobiony. Ja bym brał Rondę. Japonskie kwarce też nie są złe, ale Ronda to Ronda IMO.


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chodzę jeszcze do szkoły więc nic droższego nie jest mi potrzebne

 

Jak do szkoły, to szukaj G-Shocka. Na "dorosłe" i "poważne" zegarki jeszcze masz czas. A G-Shock jest cool B)


  • Zegarkowe zainteresowania: precyzyjne kwarce z termokompensacją (HEQ), kwarce dokładne typu "Radio Controlled", kwarce ładne, lekkie (tytanowe), niegrube i niebrzydkie, niekoniecznie japońskie, ale z mocnym, technologicznym, kwarcowym duchem ;)
  • Ulubione marki zegarkowe: Casio Oceanus, Seiko Brightz&Spirit&Prospex, Citizen Attesa&Exceed&Promaster
  • Aktualnie na bazarku (sprzedaż/zamiana):
  • Najbliższe cele zegarkowe: Citizen Exceed EBS74-5101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i racja B)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że kwarc to kwarc; tj. na poziomie casio, seiko jest tak samo trwały jak na poziomie każdego szwajcara ;] Ale zegarmistrzem nie jestem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak potrzebujesz zegarka na teraz to kup perfecta za 30zł i zacznij zbierać pieniądze na następny zegarek, bo te wszystkie Casio,O&O,Timemastery i Timex w cenach poniżej stówki są tyle samo warte. I tak po roku z takiej metalowej obudowy produkcji chińskiej zacznie Ci malowanie schodzić i trzeba bedzie znów szukać zegarka. Za 100 cudów nie znajdziesz. Dozbieraj trochę chociażby do takiego Lorusa RXH31HX9 ze stali z szafirem i podstawową wodoszczelnością a taki już posłuży Ci trochę, albo szukaj wśród zegarków używanych.


www.pajacyk.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.