Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
sergserg

Oceanusy łączcie się

Rekomendowane odpowiedzi

Gratulowałem już Ci przy okazji rozmowy na PW, ale nie zaszkodzi jeszcze raz, bo to świetny model. A więc gratulacje! ;)

 

Zdjęcia bardzo udane, poprosimy o więcej jeśli tylko będziesz miał wolną chwilę, bo w sieci nie ma ich niestety zbyt wiele. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za gratulacje i Dziękuję za pomoc- Seven.

W późniejszym terminie może coś wstawię jeszcze.

Pozdrawiam i oby Oceanus, nadal produkował też takie proste modele...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że ten model ciągle jest w produkcji i oby jak najdłużej, bo w nowościach ostatnio rządzą bardziej skomplikowane modele, aczkolwiek one też mają swój urok. ;)

 

Skoro już wspomniałem o nowościach to tak się składa, że na horyzoncie pojawiła się nowa Manta OCW-S3000. Mimo niewielkiej grubości zmieściło się w niej aż 6 silniczków! Premiera 31 października. Na razie tylko tyle pokazali:

 

XvN5sU2.jpg

 

 

Translacja z japońskiego: http://translate.google.com/translate?sl=ja&tl=en&js=n&prev=_t&hl=en&ie=UTF-8&u=http%3A%2F%2Fwww.casio.co.jp%2Frelease%2F2013%2F0926_ocw-s3000%2F

Edytowane przez Seven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na miśka z białą tarczą , widzę że wyjściowe ceny lekko skoczyły ( względem s 2000 )  a ten z ceramiką 180 000 - trochę dużo , nawet po standardowej redukcji będzie ze 150 czyli jak by nie patrzeć z Vatem 7 tyś

 

Choć chyba już pomysłów brak S2000 seria to chyba jednak pozostanie kwintesencja , trochę w s3000 juz za wile na tarczy , dobrze że nie dali tych rzymskich cyfr 

 

Pozdrawiam

Edytowane przez lukaspl21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja wrzucę jeszcze S2000 w jasnej wersji

vxkc.jpg

c9a5.jpg

t8gn.jpg

9csl.jpg

 

 

A co do nowości to ciekawi mnie S3001 z czarnym bezelem...ino cena na razie mnie dobija


Time is tickin away, youve gotta - live your life - day by day

happy or sad, good or bad, life is too short youve gotta - keep your head

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ta wersja S2000 najbardziej mi się podoba. Przymierzałem wczoraj wersję z niebieskim bezelem, ale ten naturalny podoba mi się jeszcze bardziej. ;)


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nadal brak wskaźnika naładowania akumulatora. W najbardziej zaawansowanych Edifice to już standard od jakiegoś czasu... :(

 

Widze że jest również nowa seria T2500

Albo im się coś pomyliło, albo dali niewłaściwe zdjęcie, bo na moje oko to po prostu kolejne odmiany T1000. Poza tym trochę szybko jak na nowy model - T2000 ukazał się raptem pół roku temu. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Albo im się coś pomyliło, albo dali niewłaściwe zdjęcie, bo na moje oko to po prostu kolejne odmiany T1000. Poza tym trochę szybko jak na nowy model - T2000 ukazał się raptem pół roku temu. :)

No mam podobne wrażenie - ale jest to jako nowość z targów

Trzeba poczekać na kolejne info

 

Co do s3000 to faktycznie mogli dać rezerwę zamiast jednej z małych tarcz , z drugiej strefy też mało kto pewnie korzysta , idealnie dla mnie było układ na tarczy jak w s2000 + rezerwa jak w GSie po lewej  stronie  ;)

 

 

Pozdro

Edytowane przez lukaspl21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

T2000 oraz S2400 w wersjach "all black". Wielka szkoda, że i do tego wariantu Manty trafiły te rzymskie indeksy. Miałem nadzieję, że to był tylko jednorazowy eksperyment.  <_<

 

gVRDLiI.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to jak by 5 latek naślinił i pacnął na tarczę :unsure: tak jak by na tarczy było za mało jeszcze

A szkoda bo taka wersja black z tym niebieskim - paluszki lizać

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogło być gorzej, wszystkie cyferki rzymskie:). Na żywo może tak źle nie wyglada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te zwykłe cyfry w T2000 nawet mi się podobają, ale te w Mancie - szkoda gadać... Popsuli jedną z najładniejszych wersji tego modelu.  <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nowa Manta może być, zachowuje stylistykę całej serii. Czy wskaźnik naładowania akumulatora jest aż tak niezbędny ? Przy automatach to bym się upierał  ;) Co oznaczają cyferki dookoła tarczy od 1 do 10 ? Jar20 gratulacje  :) I żeby tak chcieli Mantę z żółtą tarczą zrobić  :wub:

Edytowane przez bumak

Pozdrawiam,

Grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co oznaczają cyferki dookoła tarczy od 1 do 10 ?

Dziesiętne części sekundy - używane w trybie stopera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze że jest również nowa seria T2500

 

Albo im się coś pomyliło, albo dali niewłaściwe zdjęcie, bo na moje oko to po prostu kolejne odmiany T1000. Poza tym trochę szybko jak na nowy model - T2000 ukazał się raptem pół roku temu. :)

 

No mam podobne wrażenie - ale jest to jako nowość z targów

Trzeba poczekać na kolejne info

Jest już oficjalne info - faktycznie jest to nowy model OCW-T2500. :)

 

 

OCW-T2500-1AJF_l.png

 

OCW-T2500-7AJF_l.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.