Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
sergserg

Oceanusy łączcie się

Rekomendowane odpowiedzi

Musiałbym najpierw 001 w superstanie wyrwać za jakąć normalną cenę - to mogę myśleć ;)

 

 

Skorzystaj z jakiegoś hostingu. Ja np. korzystam z  photobucket.com

Potem wystarczy wstawić na forum odpowiedni link.

Nie umieszczałem nigdy zdjęć w internecie - czy to jest płatne? Możesz coś napisać o tym photobucket.com?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpisz sobie postimage.org ja z tego korzystam.

Proste w obsłudze, otwierasz zdjęcie z kompa, generuje Ci link, który wklejasz na Forum. I już.

 

2014_12_11_18_50_00_1.jpg
Edytowane przez Cezar.

ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cezar - wielkie dzięki, po Świętach podejmę temat umieszczania fotek.

Dlaczego kopiujesz mój zegarek - od paru dni, przywieziony z Japonii, mam taki sam!!!

A swoją drogą - skoro już jesteście tacy pomocni (wielkie dzięki), brakuje mi linku chociażby "jak ustawić godzinę w Oceanusie", "Jak ustawić alarm" - podstawowe czynności przy tym zegarku. Te dostarczane instrukcje o kant - cholera mniejszych nie mają????

Ze świątecznymi życzeniami - posiadacz najpiękniejszego zegarka Casio - Oceanus T1000.

Marc

Edytowane przez Marc_42

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA tam T1000 ustawiałem na czuja...Akurat w tym modelu obsługa jest bardzo intuicyjna.

A jeśli potrzebujesz instrukcji w większym formacie to wpisz  google casio manual i nr modułu z dekla - są w pdf po angielsku w sieci.


Time is tickin away, youve gotta - live your life - day by day

happy or sad, good or bad, life is too short youve gotta - keep your head

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by tak patrzeć na ostatnie lata to powinni wypuścić jakiś nowy model z serii S , pewnie 4000 , choć dodali GPSa to może nic nowego nie zaprezentują

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszkę w zimowej otulinie....

 

IMG_0821_Custom.jpg
IMG_0822_Custom.jpg
IMG_0823_Custom.jpg

ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA tam T1000 ustawiałem na czuja...Akurat w tym modelu obsługa jest bardzo intuicyjna.

A jeśli potrzebujesz instrukcji w większym formacie to wpisz  google casio manual i nr modułu z dekla - są w pdf po angielsku w sieci.

Na czuja - właściwie tak też można.

Oczywiście wydrukowałem instrukcję w większym formacie i przynajmniej dla mnie teraz wszystko jasne :-)

 

 

A niżej - mój Oceanusek:

T1000_F_2_AJF.jpg

 

 

T1000_F_2_AJF_moj.jpg

 

Dostałem także kalendarz Oceanus'a na 2015 rok:

IMG_kalendarz_2015r.jpg

 

Edytowane przez Marc_42

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

IMG_0783_Custom.jpg
 

Cezar, przepraszam, myliłem się. Nie masz takiego samego zegarka - mamy całkiem inny układ kolorów na tarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 1, a Ty 2 w numerze, więc czymś się muszą różnić :)

A z ciekawości - kupowałeś nowy, ile wyszło jak można wiedzieć ?


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem - różnią się kolorami - tam gdzie u mnie jest niebieski - u Ciebie jest stalowy - idealnie to widać na pasku gdzie jest umieszczony napis TIME1 TIME2 Alarm TR ST.

Taki nowy w sklepie w Japonii kupisz już za ok. 101 000 Jen, jak internetowo to dolicz VAT i cło - zresztą co tutaj pisać - wiesz o tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1-czarny, 2-niebieski...poza tym masz białą datę, ja czarną, no i kolorki na subtarczkach - gdzie u mnie srebro, u Ciebie niebieski :)


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1-czarny, 2-niebieski...poza tym masz białą datę, ja czarną, no i kolorki na subtarczkach - gdzie u mnie srebro, u Ciebie niebieski :)

 

Jeden i drugi wspaniale się prezentują.

Jednak Oceanus to super zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej!

 

Wpadł mi w oko model OCW-S3000-1AJF. Jak wygląda sprowadzenie go z Japonii ? Zajmuje się ktoś na forum sprowadzaniem ?

Jaka cena wychodzi po doliczeniu vatu itd. ? Może polecicie inny model ?


"Obawiać trzeba się nie tych, co mają inne zdanie, lecz tych, co mają inne zdanie, lecz są zbyt tchórzliwi, by je wypowiedzieć."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma złych ocków - wszystkie są super , w zależności co się komu podoba.

Nawet wykonanie najprostszych modeli nie Mant jest na bardzo dobrym poziomie - zresztą masz opisane wszystko w wątku

Co do cen to S3000 to pewnie ok 100  tyś yenów  kosztuje , musisz się liczyć z kosztami ok 3,5 - 4 tyś zł min

 

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się, że będzie aż tak tanio. Ten mój kosztował ponad 100 tyś, a jest z 2013 roku. Wg mnie taki ocek w sklepie w Japonii (do sprawdzenia przeze mnie po 15 stycznia) będzie dużo droższy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można poszukać na bazarku w japonii ,jakiś lekko używany na pewno się trafi do 100-110

Nowy trochę poleci w górę  ale Yen teraz nisko stoi to aż takie tragedii nie ma

Ceny ocków są bardzo różniste przez to że nie są sprzedawane na wszystkie rynki

U nas jak ktoś już oferuję sprzedaż to cena jest z lekka przegięta

W japonii zaraz po premierze cena leci z 10-20% w dół od wyjściowej , S 3000 miał premire już ponad rok temu także na pewno są już raczej przy końcu produkcji cena przez to też nie może być jakoś wiele większa

Sprawdź tam gdzie kupowałeś ilę chcą

 

Pozdr.

Edytowane przez lukaspl21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam bardzo dużo kontaktu z wodą i obawiam się że 100m będzie za liche dla mnie. :/ (Miałem przypadki że zegarek zaparował- Szwajcarskie modele).

Są modele które mają 200m ? Obecnie takich używam i problem znikł.


"Obawiać trzeba się nie tych, co mają inne zdanie, lecz tych, co mają inne zdanie, lecz są zbyt tchórzliwi, by je wypowiedzieć."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak , patrząc na ogólne podejście Japończyków do każdej sprawy i ich pedantyczność raczej możesz być pewny że ta norma 100m to jest pewna

Nie wiem jakie swiss miałeś i parowały ale tu jeśli zegarek nie był otwierany jestem praktycznie pewien że nic ci nie zaparuje i będzie śmigał

Jakość Oceanus a swiss w tej cenie to zupełnie inna liga , tym bardziej że dla casio to najwyższa półka czyli normy jakości pewnie mocno podniesione 

 

Nie wiem czy ktoś na forum jakoś mocno testował ocki w wodnym środowisku ale takie w sumie jest ich przeznaczenie ;)

Może będziesz pierwszy

 

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cachalot p500 posiadał WR200, nowsze cachaloty p100 i p600  były już tylko WR100.

 

P1030648_zpsb09592bd.jpg

 

Na codzień noszę albo ocki albo jakieś inne JDM od citizena czy seiko, od pryszniców , kąpieli jeszcze żaden WR100  mi nie parował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od tamtych problemów kupuje tylko zegarki Japońskie.

Ten bardzo ładny przynajmniej mi się podoba. I na pewno tańszy ? Orientuje się ktoś za ile można go sprowadzić ?  (Jak pozytywnie mnie zaskoczy na żywo to może dokupie kiedyś ich topowy model).

Na pewno nie są wykonane lepiej od "Grand Seiko" ;)

 

6c90d8115f182e35med.jpg


"Obawiać trzeba się nie tych, co mają inne zdanie, lecz tych, co mają inne zdanie, lecz są zbyt tchórzliwi, by je wypowiedzieć."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od tamtych problemów kupuje tylko zegarki Japońskie.

Ten bardzo ładny przynajmniej mi się podoba. I na pewno tańszy ? Orientuje się ktoś za ile można go sprowadzić ?  (Jak pozytywnie mnie zaskoczy na żywo to może dokupie kiedyś ich topowy model).

Na pewno nie są wykonane lepiej od "Grand Seiko" ;)

 

6c90d8115f182e35med.jpg

Zaczynam wątpić, czy takiego jeszcze produkują. Jak już to można będzie kupić na rynku wtórnym - niestety, ja nie pomogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest model S100 są jak dobrze pamiętam 3 wersję jest biała czarna i ta

 

To najtańszy model pewnie koło 50 tyś na rynku wtórnym , co do nowych to pewnie da się jeszcze normalnie  kupić ,  bo premiera tego modelu byłą w zeszłym roku

 

Pozdr.

Edytowane przez lukaspl21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ebayu 550 $ nowy. W japońskich sklepach internetowych też do wyrwania +/- 55tys jenów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.