Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
sergserg

Oceanusy łączcie się

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Skąd kupujecie swoje oceanusy. Poprosił bym o namiary.

Edytowane przez siwybialy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek ze Szwajcarii więc nie byłbym pewny czy bez opłat.


2gwatchblog.com         facebook: 2gwatchblog.com             instagram: 2gwatchblog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek ze Szwajcarii więc nie byłbym pewny czy bez opłat.

Sklep sprawdzony już przez kilku forumowiczów , realizacja z terenu UE - bez dodatkowych opłat. Niedawno nawet o tym była mowa http://zegarkiclub.pl/forum/topic/1669-podforum-mi%C5%82o%C5%9Bnik%C3%B3w-zegark%C3%B3w-casio-g-shock/page-2519

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja akurat miałem w tym dokładnie sklepie przypadek, że wysyłka miała iść z Francji a startowała z UK z numerem przewozowym z Chin i urząd celny doliczył mi VAT. W podanej przez ciebie aukcji jest wysyłka ze Szwajcarii która nie jest w UE, dlatego poddałem to pod wątpliwość.


2gwatchblog.com         facebook: 2gwatchblog.com             instagram: 2gwatchblog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja akurat miałem w tym dokładnie sklepie przypadek, że wysyłka miała iść z Francji a startowała z UK z numerem przewozowym z Chin i urząd celny doliczył mi VAT.

W takim razie jesteś chyba pierwszym (z tutejszych) któremu coś takiego od tego sprzedawcy się przytrafiło.

Czyżby wyjątek miał potwierdzać regułę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OCW-S5000-1AJF? :) 

 

Mam od 4 lat Casio OCEANUS OCW-S100-1AJF. Jest świetny, ostatnio jednak zacząłem myślec o czymś trochę większym (jedyna wada s100 dla mnie to wielkość - choć nie lubię dużych zegarków, ten jest bardzo mały). Najpierw rozglądałem się po sklepach, potem pomyślałem - a może znowu Oceanus 1f642.png:)

Na razie ciągle jeszcze się rozglądam, ale dzisiaj zobaczyłem własnie ten model i.. chwilowo się zakochałem 1f609.png;) Może jeszcze za wczesnie na to, ale podoba mi się. Więc zapytam o opinię - możesz coś więcej napisać? Jak się używa, jakie wrażenia? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

No, zapodaj tez pare fot chetnie poogladamy to cudenko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nosz kufa.. żeby ten Ocek miał z 44-45mm zamiast 41 to bym brał jak uchodźca zasiłek.. :P

 

Co do wspomnianego sklepu z ebaya, nigdy nie słyszałem, żeby komuś opłaty doliczyli, nawet odkąd wysyłka jest rzekomo ze Szwajcarii, to też nie słyszałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza wersja s100 ma bliżej 39.. naprawdę jest mała. 

 

Właśnie chciałbym porównać z nią ten s5000 - niby wygląda na sporo większy, ale już nie potrafię do końca ocenić wymiarów, które Casio podaje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nosz kufa.. żeby ten Ocek miał z 44-45mm zamiast 41 to bym brał jak uchodźca zasiłek.. :P

...

Dokładnie to 41,4 mm.  :P

Na 18 cm. rozmiar idealny  :) 

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja akurat miałem w tym dokładnie sklepie przypadek, że wysyłka miała iść z Francji a startowała z UK z numerem przewozowym z Chin i urząd celny doliczył mi VAT. W podanej przez ciebie aukcji jest wysyłka ze Szwajcarii która nie jest w UE, dlatego poddałem to pod wątpliwość.

 

Nie dalej niż 3-4 dni temu kolega z FB dostał zamówionego w DUTYZEROSTORE Kinga GXW-56-1BJF. W ogłoszeniu wysyłka ze Szwajcarii. faktycznie z UK. Opłat brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dalej niż 3-4 dni temu kolega z FB dostał zamówionego w DUTYZEROSTORE Kinga GXW-56-1BJF. W ogłoszeniu wysyłka ze Szwajcarii. faktycznie z UK. Opłat brak.

No właśnie i u mnie urząd celny twierdził, że przesyłka idzie z chin a w UK tylko jest ściągana z kontenerowca. Duże znaczenie ma numer przesyłki bo to on wskazuje gdzie przesyłka była nadana pierwotnie. Pewnie ja po prostu miałem pecha, że zatrzymali moją przesyłkę. Do dzisiaj nie wiem czy VAT naliczyli mi słusznie bo nie dostałem żadnych dokumentów które świadczyłyby o tym że coś szło spoza UE, w zasadzie to nic nie dostałem poza naklejką na paczce z numerem śledzenie który startował w UK.

Edytowane przez Schioedtei

2gwatchblog.com         facebook: 2gwatchblog.com             instagram: 2gwatchblog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak komuś się znudził to chętnie kupię OCW-T200S-1AJF.  ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jutro, o ile się nie mylę, na wyjść nowy ocek.

OCW-T200SB-1AJF

a6682ed14db69557615040aa78222ca6.jpg

Jestem go bardzo ciekaw. Tj. tego, jak faktycznie wygląda na żywo. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bazant

Tu mnie nie było jeszcze ;)

 

Jak będziesz miał chwilę to wrzuć proszę kilka zdjęć zegarka oraz bransolety z zapięciem. Zegarek ma maskownicę przy bransolecie?

Edytowane przez bazant
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.