Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
sergserg

Oceanusy łączcie się

Rekomendowane odpowiedzi

Różnica jest spora (na korzyść Oceanusa) ale mimo podobieństw wizualnych to są dwa różne zegarki (to tak jakby porównywać Mercedesa klasy C z klasą S). Fakt , Edek jest świetny i w zestawieniu jakość/cena jest praktycznie bezkonkurencyjny ale przy Oceanusie to jednak zawsze będzie "biednym" bratem - no cóż , diabeł tkwi w szczegółach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za informację.

Oglądając zdjęcie nie da się wychwycić różnic.

Ciągnie mnie żeby wrócić do Oceanusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję Tomek, niech się nosi ;)

Moja fotka ładniejsza :D

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spodziewaj się +/- 25% opłat celno-skarbowych liczonych od wartości przedmiotu + wysyłka. sad.png

 

Prośba o poradę. Przyszło dziś zawiadomienie z poczty o konieczności dokonania zgłoszenia celnego.

Z załączonej faktury wynika, że cena zegarka to 306$. Na fakturze nie ma kosztów przesyłki. Na druku EMS i fakturze jest oznaczenie, że to prezent. Nie prosiłem o  to sprzedawcy. Zrobił to sam z siebie.

Z kolei na wydruku z PayPala mam 406,99$ + 2$ kosztów przesyłki.

Do odprawy celnej oczekują ode mnie potwierdzenia zapłaty (np. z PayPala) lub oświadczenia o rodzaju, ilości i wartości towaru (w przypadku towarów otrzymanych bezpłatnie).

Kusi by pomimo faktury deklarować, że to prezent. Miał  ktoś może podobnie? Będę wdzięczny za podpowiedzi.

Edytowane przez jorik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję Tomek, niech się nosi ;)

Moja fotka ładniejsza :D

Dzięki :)

Fakt , twoja fotka lepsza ale i tak nie oddaje tego jak wygląda na żywo , na (moje) szczęście teraz mi jest dane podziwiać go w realu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prośba o poradę. Przyszło dziś zawiadomienie z poczty o konieczności dokonania zgłoszenia celnego.

Z załączonej faktury wynika, że cena zegarka to 306$. Na fakturze nie ma kosztów przesyłki. Na druku EMS i fakturze jest oznaczenie, że to prezent. Nie prosiłem o  to sprzedawcy. Zrobił to sam z siebie.

Z kolei na wydruku z PayPala mam 406,99$ + 2$ kosztów przesyłki.

Do odprawy celnej oczekują ode mnie potwierdzenia zapłaty (np. z PayPala) lub oświadczenia o rodzaju, ilości i wartości towaru (w przypadku towarów otrzymanych bezpłatnie).

Kusi by pomimo faktury deklarować, że to prezent. Miał  ktoś może podobnie? Będę wdzięczny za podpowiedzi.

Z praktyki wiem, że nie ma sensu brnąć w swoje. Jak już ci pismo wysłali to klops. Daj im screena z paypala i nie kombinuj. Oclą od tych $406,99 i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już od dawna się wycwanili i nie przechodzą te numery z prezentami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z praktyki wiem, że nie ma sensu brnąć w swoje. Jak już ci pismo wysłali to klops. Daj im screena z paypala i nie kombinuj. Oclą od tych $406,99 i tyle.

 

Ok. Dzięki za radę. Choć akurat cło między UE a Japonią znieśli. Czeka mnie VAT i administracyjne.

Kusiło by zadeklarować, że wartość to ca. 300$ jak na dokumentach ale był rozjazd z płatnością z PP.

A dla 20$ ryzykować... Nie chciałem by nie przeciągać. Czekam już 3 tyg i drepczę w miejscu smile.png

 

A zdjęcie Tomaliusza działa mi na wyobraźnię :) Mógłby zostać dystrybutorem :)

Edytowane przez jorik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszy oko.

a2382ac9ec41ee4844226a679fd29e73.jpg

Edytowane przez p.r.p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszy oko.

Gratuluję , fajny jest ... ale T200 fajniejszy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję , fajny jest ... ale T200 fajniejszy ;)

Jako bransoletowiec, brak możliwości zmiany na pasek nie jest dla mnie problem, bo domyślam się, że przez to między innymi T200 jest fajniejszy. Dlatego tak czy inaczej, dla mnie S100 jest tym fajniejszym. Ale chciałbym z czasem dorwać czarne T200SB. Ta wersja T200 baaardziej mi podchodzi. I tu się zgodzę, że w tym przypadku T200 jest fajniejszy. Edytowane przez p.r.p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako bransoletowiec, brak możliwości zmiany na pasek nie jest dla mnie problem, bo domyślam się, że przez to między innymi T200 jest fajniejszy. Dlatego tak czy inaczej, dla mnie S100 jest tym fajniejszym. Ale chciałbym z czasem dorwać czarne T200SB. Ta wersja T200 baaardziej mi podchodzi. I tu się zgodzę, że w tym przypadku T200 jest fajniejszy.

 

Jest świetny. Praktyczny, wygodny i ładny. Odkąd kupiłem - na ręce 80-90% czasu. Innym zegarkom na tyle trudno się dopchać, że już 3 poszły do nowych użytkowników, aby nie leżały bezczynnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie miałem takiej radochy z (jakiegokolwiek) zakupu.post-109016-0-72795300-1584174424_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dawno nie miałem takiej radochy z (jakiegokolwiek) zakupu.

Ja też...

16da5fc00bda010a337a41419daef57b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może ma na wydaniu Ocka T200S? Chętnie przygarnę w dobre ręce :)

 

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

Panowie, piękne te Oceanusy. 
Chyba na jakiś czas przeprowadzę się z działu Seiko tutaj  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, piękne te Oceanusy.

Chyba na jakiś czas przeprowadzę się z działu Seiko tutaj :)

Masz na zachętę jeszcze kilka ujęć w ciepłym świetle..

cd41309a02f5f7315c27ec9969a4a6ab.jpg

8fc70ddaf8328309f7218978e186257f.jpg

0f0b3456f7da79ff6b3e9b6188afd59f.jpg

41b3c96849fb173374043c9f398e9ff1.jpg

7cb345abc188eba692399b9765799a45.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro zachęcamy to jeszcze OCW-T200S

post-109016-0-89288100-1584465939_thumb.jpg

 

I nawet świeci :)

post-109016-0-79207800-1584466065_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

Najgorsze jest to, że nie musicie już zachęcać  :D 
Dopiero co kupiłem 2 Seikacze. Muszę chociaż miesiąc odczekać, bo koleżanka małżonka może się zorientować, że kolekcja urosła  :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuszenie kuszeniem, ale czy paczka z Japonii dojdzie w tych czasach? To jest pytanie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

Ostatnia paczka z Azji doszła do Wawy ale utknęła - już drugi tydzień na cle  :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia paczka z Azji doszła do Wawy ale utknęła - już drugi tydzień na cle  :angry:

 

O właśnie o tym mówię. Mają przestój. No nic. Ja jestem zdecydowany na T200S i czekam jak sytuacja się uspokoi. Na razie zamówiłem sobie Citizena BN0150 do mojego BN0151, żeby dostać bransoletę. Bracia się spotkają ;) Może wytrzymam dzięki temu do czasu uspokojenia się wirusa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

Nie mam jeszcze Chrono w kolekcji i ten mnie kusi okrutnie:

post-105307-0-88820800-1584470386.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj i mnie męczy ten ocek.. A wersja S5000C i s5000D nawet jeszcze bardziej. A już o S4000S to mogę tylko zapomnieć niestety..

Edytowane przez p.r.p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.