Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
sergserg

Oceanusy łączcie się

Rekomendowane odpowiedzi

Gość maritimeeng


Jeszcze nocne fotki z alkoholem i więcej nie przynudzam...

 

50721234272_916da683ce_o.jpg

 

50721234442_485a324c43_o.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

Dzisiaj „stary” t200 był na łapce i cieszy tak samo nawet wśród nowości...

 

 

B401A3BF-AB7E-49F9-9C68-34439E86C0D8.jpeg

7DBB22B8-EBE1-4FBE-BD48-7993F69C03DD.jpeg

AE673456-DD9E-4240-8CE5-F6908BA7A2A6.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

T200 w mroku.

IMG_20201219_162604.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

Aaa, jak świecący t200, to bardzo proszę...

 

50579751377_a649e315f6_o.jpg

 

50578891223_743f073ace_o.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng


I jeszcze dzisiaj wpadł s100... 🥰

 

50741855507_c58fd4e9ae_k.jpg

 

50741014143_e3eb603c0c_k.jpg

 

50741013948_547ea976ed_k.jpg

 

50741750766_b23be8f6f5_k.jpg

 

... to są piękne i świetnie wykonane zegarki. Na ten moment - moja firma nr 1 👌

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, jak to jest, że Wam tak "wpadają" te Ocenausy, ja tam za swojego musiałem zapłacić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng
50 minut temu, mmaniek napisał:

Kurcze, jak to jest, że Wam tak "wpadają" te Ocenausy, ja tam za swojego musiałem zapłacić :)


Wpadł na łapsko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żona w świątecznym nastroju wyraziła zgodę na nabycie kolejnego zegarka w sezonie zimowym :) alternatyw mam kilka, ale mocną pozycją na liście jest T200. Niestety starej daty ze mnie człowiek i chciałbym zobaczyć zegarek na żywo przed dokonaniem transakcji. Czy w związku z tym jakaś dobra dusza z Poznania lub okolic byłaby tak łaskawa i mogła mi zaprezentować zegarek? Będę zobowiązany. 
 

Mocno myślę nad wersją majtkowego błękitu, coraz bardziej do mnie gada. Chociaż moim zamiarem był zakup czegoś raczej klasycznego i stonowanego. 
 

Żona patrzy na klasycznego T200 i nadziwić się nie może, po co mi taki zegarek, skoro mam prawie taki sam. Tak, mam divera Seiko. Jak niebieski to taki sam, ot logika :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

Panowie Ocek T200 jaką ma średnicę bez koronki? :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, DonDiego napisał:

Czy w związku z tym jakaś dobra dusza z Poznania lub okolic byłaby tak łaskawa i mogła mi zaprezentować zegarek? Będę zobowiązany. 

Jakbyś przypadkiem robił trasę Poznań-Kołobrzeg to u mnie byłaby możliwość pomacania T200.

 

Godzinę temu, Noodles napisał:

Panowie Ocek T200 jaką ma średnicę bez koronki? :D 

40,5 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@DonDiego Łódź i okolice, też śmiało. Co do "majtkowca" to do tej pory żałuję, że sie nie odważyłem szarpnąć z bazarku. Mnie zaintrygowało to zdjęcie z sieci:a4bc00e63ec1a49d2382085834759a5d.jpg&key=6a67b2e41acca0d1110ac94a7ae33c6ddcbbd221274fcf480986c2a718f39a5f

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Panowie! Na razie z miasta się nie ruszam w dalsze wojaże, ale będę pamiętać. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

.

 

 

IMG_3959.jpeg

Edytowane przez maritimeeng

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


Ponawiam pytanie sprzed paru tygodni.. 🤣 Jak wrażenia z użytkowania s100 vs T200s?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng
3 godziny temu, p.r.p. napisał:


Ponawiam pytanie sprzed paru tygodni.. 🤣 Jak wrażenia z użytkowania s100 vs T200s?
 


Użytkowanie Oceanusa t200 i s100 jest prawie identyczne. Wielkości, masy, l2l, układanie się bransy - wszystko jest bardzo podobne. S100 jest troszkę lżejszy ale i tak nie robi to żadnej różnicy w użytkowaniu. Kwestia synchronizowania czasu jest też pomijalna, bo odbywa się bez ingerencji użytkownika: t200 przez BT a s100 przez radio. Zasięg radia mam idealny, więc synchronizuje się w każdych warunkach (bez problemu w pudle) ale mieszkam 7 km od granicy pl-de (z sypialni widzę wiatraki po niemieckiej stronie). Obydwa są super wygodne i świetnie wykonane. 
Polerowana luneta w s100 wymaga przecierania co jakiś czas, bo się palcuje - w t200 nie ma tego problemu. W s100 z racji wykonania z tytanu przyglądam się czy nie powstają jakieś znamiona - na razie nic. Zero.

S100 ma lepszą lumę - ma jej po prostu więcej albo t200 ma śladową ilość lumy 😐 Moim zdaniem powinno być odwrotnie ze względu na bardziej użytkowy design t200 i eleganciejszy design s100.

Antyrefleks moim zdaniem taki sam czyli bardzo dobry (oba mają niebieską poświatę na brzegach szkła, widoczną pod odpowiednim kątem i oświetleniu.

Jak dla mnie te zegarki świetnie się uzupełniają i absolutnie nie mam wrażenia, że noszę taki sam zegarek jak zmienię z s100 na t200. Fajnie mieć oba cwaj.

 

edyta: jeszcze poglądowe fotki

 

 

49A7281A-ABC2-44F5-B1CF-65260C3E5AE6.jpeg

1BE4BEE8-286C-4853-BE60-96DAA9FE2B19.jpeg

B15B3ED5-5A10-47A5-AFB8-2CFA3A330CC6.jpeg

6F8A08EF-1B45-4E34-8826-0275E4106560.jpeg

Edytowane przez maritimeeng

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz na koniec jeszcze koronne pytanie: a gdybyś miał wybrać jeden, nie koniecznie jako jedyny zegarek, ale jeden z tej dwójki, to który by to był? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng
4 minuty temu, clusca napisał:

No to teraz na koniec jeszcze koronne pytanie: a gdybyś miał wybrać jeden, nie koniecznie jako jedyny zegarek, ale jeden z tej dwójki, to który by to był? :)


Nie mam na to pytanie odpowiedzi i na szczęście sobie nie muszę odpowiadać 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, maritimeeng napisał:

Kwestia synchronizowania czasu jest też pomijalna, bo odbywa się bez ingerencji użytkownika: t200 przez BT a s100 przez radio.

T200 ma zarówno BT jak i radyjko (to takie sprostowanko dla potencjalnych przyszłych czytających a niezbyt wnikających w szczegóły specyfikacji).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng
2 minuty temu, GTB napisał:

T200 ma zarówno BT jak i radyjko (to takie sprostowanko dla potencjalnych przyszłych czytających a niezbyt wnikających w szczegóły specyfikacji).


Oczywiście. Ale parując z BT nie mamy problemu z zasięgiem radiowym (np. na wschodzie Polski) i to jest plus dla T200 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W centralnej Polsce T200 synchronizuje się regularnie przez radio. Jak zapowiadałem we wcześniejszym poście, połączyłem wspomnienie przyjemnego z pożytecznym i zaadaptowałem skrzyneczkę po Jacku, może się Ocek ładować do woli a i miejsce na jakiegoś Citka zostało :)

 

20201230_173004.thumb.jpg.01b7cedf2eeb8f4b795e2c5e82373c4b.jpg

Wszystkiego Zegarkowego w Nowym Roku !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

T3000 

 

 

EDA94237-BBE9-43F6-9D67-9EF6B9ABDE28.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.